رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. خوبین؟

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که دنبال یه کتاب خوب با ژانر یا موضوع به خصوصی بگردین ولی اون رو پیدا نکنین.

هرکسی رمان مجازی یا چاپی خونده و به نظرش اون رمان ارزش خوندن داره، می تونه رمان رو این جا معرفی کنه.

اسم رمان، ژانر، نویسنده و یه خلاصه ی کوچک از کتاب رو بنویسین و ذکر کنین که رمان چاپیه یا مجازی تا ما هم اون رو دانلود کنیم و یا بخریم و بخونیم و با این کار به فرهنگ کتابخوانی کمک کنیم.

از همین الآن از مشارکت همگی تشکر می کنم.9_9 خب بریم سراغ اولین کتاب.

• پسندیدم 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نام کتاب: حکایت زمستان

نویسنده: سعید عاتف

خلاصه: روایتی متفاوت از صفحه ای ماندگار از دیوان افتخارآمیز دفاع مقداست. روایت مقاومتها و مظلومیتهای اسرای ایرانی در زندانهای بعثی ها و منافقین که از زبان آزاده سرفراز عباس حسین‌مردی و با قلم شیرین و شیوای سعید عاکف بیان شده است. در کتاب «حکایت زمستان» عباس حسین‌مردی راوی شجاعت رزمندگان دلیری می‌شود که تا آخرین نفس برای دفاع از دین و سرزمین خود مقاومت کردند. داستان رشادتها و پایداریهای رزمندگان اسلام، شرایط عجیب و حیرت‌انگیز اردوگاه‌های عراقی، فضای روحی و روانی دشوار دوران اسارت، و شکنجه‌هایی که گرچه تصورش برای انسان مشکل می‌باشد اما حقایقی است که بر جریده تاریخ ثبت شده است.

کتاب رو می تونین از اینترنت دانلود کنین.این کتاب زیبا رو به همتون پیشنهاد می کنم بخونین.

ویرایش شده در توسط reza20
دلیل ویرایش لینکدار بودن متن
  • پسندیدم 3
  • تشکر 1

لینک به ارسال

نام رمان: نفرین صندلی

نویسنده: شروین وکیلی

ژانر: تخیلی، ترسناک

یه رمان متفاوت و ترسناک. ویلای سه طبقه ی بزرگی به ده نفر به ارث می رسه. اون ده نفر وارد ویلا می شن. توی زیرزمین اون خونه مبل های سیاه رنگی هست که...

خب دیگه، بقیش رو نمی گم خودتون بخونین. رمان بسیار زیباییه که می تونین از اینترنت یا کانال تلگرام نویسنده اش دانلودش کنین. پیشنهاد می کنم از دستش ندین.

• پسندیدم 5
  • تشکر 1

لینک به ارسال

نام رمان: چهارگانه ی سه پایه ها

جلد اول: وقتی سه پایه ها آمدند

جلد دوم: کوه های سفید

جلد سوم: شهر طلا و سرب

جلد چهارم: شعله آتش

نویسنده: جان کریستوفر

یه رمان تخیله جالب. من فقط دو جلد آخرش رو خوندم و واقعا زیبا بود. ماجرا درباره ی وقتیه که موجوداتی از فضا به زمین میان و بر انسان ها چیره می شن و با استفاده از کلاهک هایی، اون ها رو کنترل می کنند و...

من چاپی اش رو خوندم؛ اما pdf هم داره و می تونین دانلود کنین.

• پسندیدم 4
  • تشکر 1

لینک به ارسال

نام رمان  : این مرد امشب میمیرد.

ژانر: عاشقانه ، غمگین 

نویسنده: زینب ایلخانی

خیلی قشنگه . قلمش فوق العاده است.

حتما بخونید.

من pdf اش رو خوندم

• پسندیدم 4
  • حیرانم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

رمان زمان زوال

اثر شهره احدیت

رمان چاپی عالی...با هزینه مناسب که می تونین اینترنی هم سفارش بدین

انتشارات نیماژ

• پسندیدم 2
  • تشکر 1

لینک به ارسال

رمان خانم فرشته تات شهدوست

گناهکار و معشوقه ماه و تباهکار که تازه به صورت مجازی تموم شده اما پخش نشده قراه چاپ بشه و دل تو را حکم می کند

کتاب های   فوق العاده هستن که ادم از خوندنش لذت می بره ...فکر کنم نشر سخن باشه دقیق نمی دونم

• پسندیدم 2
  • تشکر 1

لینک به ارسال

رمان های خانم هما پور اصفهانی

توسکا و قرار نبود و استایل و ذهن خالی

کتابای چاپی که فکر می کنم دوستای رمان خون ایشون رو بشناسن.

وهدف برتر که در صفحه خودشون شروع به تایپ شده

• پسندیدم 4
  • تشکر 1

لینک به ارسال

گناهکار و اسطوره

حتما حتما بخونید.عالیه

این رمانا مجازیه و فوق العاده زیبا هستن

• پسندیدم 2
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در در 22 فروردین 1397 در 14:02، Nazanin80j گفته است :

سلام دوستان. خوبین؟

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که دنبال یه کتاب خوب با ژانر یا موضوع به خصوصی بگردین ولی اون رو پیدا نکنین.

هرکسی رمان مجازی یا چاپی خونده و به نظرش اون رمان ارزش خوندن داره، می تونه رمان رو این جا معرفی کنه.

اسم رمان، ژانر، نویسنده و یه خلاصه ی کوچک از کتاب رو بنویسین و ذکر کنین که رمان چاپیه یا مجازی تا ما هم اون رو دانلود کنیم و یا بخریم و بخونیم و با این کار به فرهنگ کتابخوانی کمک کنیم.

از همین الآن از مشارکت همگی تشکر می کنم.9_9 خب بریم سراغ اولین کتاب.

نام رمان: عاشقتم دیوونه

ژانر: طنز

مجازی

درمورد دختری هس که خیلی لج و زبون دراز و شوخ تب هس.

نام رمان: سر آشپز کوچولو

رمان سایت هس و در حال تایپه

• پسندیدم 2

لینک به ارسال

رمان پنج قاتل بی گناه 

یه رمان معمایی و فوق العاده زیبا 

• پسندیدم 2
  • تشکر 1

لینک به ارسال

رمان ده جلدی دموناتا

نوشته ی دارن شان

ژانر تخیلی

فووووق العادس... من ک عاشقشم

راجب سه تا نوجوونه که توی چهار جلد فقط با اونا و زندگیشون آشنا میشیم

جلد اول با یکیشون

جلد دوم با دومی

و جلد چهارم با دختری به نام بک

پیشنهادم اینه حتماااا بخونین اگه رمانای تخیلی رو دوس دارین

• پسندیدم 2

لینک به ارسال

رمان تا تلافی خطوط موازی که راجب دختریه که یه اشتباهی مرتکب شده و از پلیسا می ترسه تا اینکه با یه پلیس   ازدواج می کنه 

نقطه ی تلاقی هم خیلی خیلی فوق العادس

• پسندیدم 4
  • تشکر 1

لینک به ارسال

کتاب مرشد و مارگریتا یه کتاب عاشقانه و تخیلی فوق العاده که من عاشقش شدم.نویسندش میخائیل بولگاکف و چاپیه

کتاب جنایت و مکافات که دیگه معرفی کردن نداره اثر فیودور داستایوفسکی و چاپی بهترین رمانی بود که تاحالا خوندم

و کوری اثر ژوزه ساراماگو که بنظرم فوق العاده بود و خیلی خیلی قوی و عالی بود اونم چاپیه و ارزش خوندن داره

این سه تا کتاب خیلی واسه من قشنگ بودن و هنوز که هنوزه مزهشون زیر دندونمه

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

کتابای خانم فرشته تات شهدوست عالیه

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

دوستان لطفاً در هر پست فقط یک کتاب معرفی کنید. برای هر کتاب، نام نویسنده، موضوع، ژانر و یه خلاصه ی کوچولو از کتاب رو بنویسین تا بقیه بدونن می خوان چی بخونن!

از برای مثال:

نام کتاب: مسابقات عطش

نویسنده: سوزان کالینز

خلاصه: این کتاب به صورت روایتی اول شخص از دختر ۱۶ ساله‌ای به نام کَتنیس اِوِردین در آینده‌ای پسارستاخیزی است که در کشور پانم در آمریکای شمالی زندگی می‌کند. کاپیتول کلانشهری بسیار پیشرفته‌است که کنترل سیاسی دیگر مناطق این کشور را به دست دارد. بازی‌های گرسنگی یک رویداد سالانه است که در آن یک پسر و یک دختر با سن ۱۲ الی ۱۸ سال، از هر یک از مناطق دوازده‌گانه اطراف کاپیتول توسط قرعه‌کشی انتخاب می‌شوند و در یک نبرد تلویزیونی می‌جنگند و تا سرحد مرگ رقابت می‌کنند.

این کتاب چند جلدیه و نام جلد های دیگه اش، "اشتعال" و "زاغ مقلد" هستش. جلد اولش ترجمه شده به صورت پی دی اف موجوده، اما جلد های دیگه اش چاپیه. فیلمش هم ساخته شده، می تونین دانلود کنید.

لینک به ارسال

نام کتاب:هزار خورشید تابان

نویسنده:خالد حسینی

ژانر:اجتماعی ، عاشقانه ،سیاسی

خلاصه کتاب: زندگی دو زن از دو نسل و با فرهنگ های کاملا متفاوت را توضیح می ده که روزگار اونارو سر راه هم قرار میده و زندگیشون بهم گره میخوره.

از ظلم ها و ناعدالتی های شدید که در حق زنان افغان میشه

داستان خیلی روان و صمیمی هست از خوندنش پشیمون نمیشید

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

نام رمان : رمان بابا لنگ دراز
به قلم : جین وبستر

خلاصه ی از داستان رمان:
شخصیت اصلی داستان، « جودی آبوت » دختر سرزنده و باهوشی است که در یک پرورشگاه بزرگ می شود اما با پشتیبانی مالی حامی ناشناس خود می تواند به مدرسه خصوصی راه یابد. جودی که حامی خود را نمی شناسد و فقط در یک نگاه از پشت سر دیده است، او را « بابا لنگ دراز » می نامد و اغلب درباره زندگی و فعالیتهایش به او نامه می نویسد…

عالیه رمانش من الان دارم رمان را میخوام اما به نظرم یکی از بهترین رمانهایی که خوندم 

• پسندیدم 2
  • تشکر 1

لینک به ارسال

عقاید یک دلقک هم خوبه

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

رمان یاسمین از م.مودب پور

ژانر:عاشقانه با پایان تلخ

خلاصه:

درباره پسریست بنام بهزاد و دوست خل و چلش بنام کاوه.بهزاد با دختری پولدار در دانشگاه آشنا می شود و عاشقش میشود ولی امان از اینکه بهزاد هیج کس را بجز دوستش در این دنیا ندارد،هیچ کس و عیچ چیز جز اتاق کوچکی به دست اجاره.

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

رمان الهه پارس

لینک به ارسال
در در 26 فروردین 1398 در 14:14، hideyh2002 گفته است :

رمان الهه پارس

نویسنده؟

ژانر؟

خلاصه؟

لینک به ارسال

نام رمان: سی بل

نویسنده: فلورا ریتا شرایبر

ژانر: روانشناسی، اجتماعی

خلاصه: داستان، زندگی واقعی دختری است که با ۱۶ شخصیت متفاوت زندگیش را می‌گذراند. ۱۶ شخصیتی که به تناوب هر کدام برای ساعت‌ها، روزها، ماه‌ها و یا سال‌ها بدن او را مالک می‌شوند و اعمال و رفتاری را که دوست دارند انجام می‌دهند تا، هرکدام خاطرات و تجربیاتی را برای خود به دست بیاورند. شخصیت‌ها هر کدام نام، سن و مجموعه‌ای از خاطرات و رفتارهای ویژه خود را دارند.

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Nazanin80j گفته است :

نویسنده؟ناشناس

ژانر؟عاشقانه

خلاصه؟اﻟﻬﻪ)اﻟﯽ (رﻓﻌﺖ ﺗﻮي ﺷﻬﺮ اﺳﺘﺎﻧﺒﻮل زﻧﺪﮔﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ و ﺑﺮاي ﺗﺎﻣﯿﻦ ﻣﺨﺎرج ﺧﻮدش و داﻧﺸﮕﺎﻫﺶ ﺗﻮي رﺳﺘﻮران ﮐﺎر ﻣﯿﮑﻨﻪ.از ﺑﭽﮕﯽ روي ﭘﺎي ﺧﻮدش اﯾﺴﺘﺎده و زﻧﺪﮔﯽ ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﻣﺴﺘﻘﻠﯽ رو ﺑﻪ دور از ﺧﻮﻧﻮاده اش داره.ﺑﺎ دو ﺗﺎ از دوﺳﺘﺎش ﺗﻮي ﯾﻪ ﺧﻮﻧﻪ زﻧﺪﮔﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ و ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﺮاي ﺧﻮدش و ﺧﻮﻧﻮاده اش ﮐﻪ ﺗﻮي ﺷﻬﺮ دﯾﮕﻪ ﺗﺮﮐﯿﻪ زﻧﺪﮔﯽ ﻣﯿﮑﻨﻦ دردﺳﺮ درﺳﺖ ﻧﮑﻨﻪ.ﺳﺮش ﺑﻪ درس و ﮐﺎر ﮔﺮﻣﻪ و ﺗﻨﻬﺎ ﺗﻔﺮﯾﺤﺶ ﻗﺪم زدن ﺗﻮي ﺧﯿﺎﺑﻮن ﻫﺎي دﯾﺪﻧﯽ اﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻟﻪ و اﻟﺒﺘﻪ ﮔﺸﺖ و ﮔﺬار ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ دوﺳﺘﺎش ﺗﺎ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﻌﺪ از ﻣﺪﺗﯽ ﮐﺎر ﮐﺮدن و درس ﺧﻮﻧﺪن ذﻫﻨﺸﻮ آزاد ﮐﻨﻪ..آرزوﻫﺎي ﺑﺰرﮔﯽ ﺗﻮي ﺳﺮش داره و اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻮاﻧﻊ زﯾﺎدي ﺑﺮاي رﺳﯿﺪن ﺑﻪ روﯾﺎﻫﺎش.رﺳﯿﺪن ﺑﻪ ﻫﺪف ﻫﺎش ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻪ ﻫﻤﻪ ي ﺳﺨﺘﯽ ﻫﺎ رو ﺗﺤﻤﻞ ﮐﻨﻪ!ﺳﻌﯽ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﻪ آرزوﻫﺎش ﺑﺮﺳﻪ و ﺗﻮي اﯾﻦ راه ﻧﻤﯿﺨﻮاد از ﺧﻂ ﻗﺮﻣﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻮدش اﯾﺠﺎدﺷﻮن ﮐﺮده ﺗﺠﺎوز ﮐﻨﻪ!اﻣﺎ ﺑﻪ زودي ﻣﯿﻔﻬﻤﻪ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﻣﻄﺎﺑﻖ ﻣﯿﻞ اون ﻧﯿﺴﺖ و ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺮاي ﺑﺮﻃﺮف ﮐﺮدن ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻫﺎش ﻣﺠﺒﻮر ﻣﯿﺸﻪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﯾﻪ ﺳﺮي ﭼﯿﺰا ﭘﺸﺖ ﭘﺎ ﺑﺰﻧﻪ!از ﻫﻤﻮن ﺧﻂ ﻗﺮﻣﺰي ﮐﻪ ﺧﻮدش درﺳﺘﺶ ﮐﺮده ﻋﺒﻮر ﮐﻨﻪ و اوﻧﻮر ﺧﻂ ﻗﺮﻣﺰ ﭘﺴﺮي ﻫﺴﺖ ﮐﻪ آﯾﻨﺪه ي دﯾﮕﻪ اي ﺑﺮاي اﻟﻬﻪ رﻗﻢ ﻣﯿﺰﻧﻪ!ﭘﺴﺮي ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ي ﻣﻌﺎدﻻﺗﺸﻮ ﺑﻬﻢ ﻣﯿﺮﯾﺰه .ﭘﺴﺮي ﮐﻪ از ﺟﻨﺲ ﺧﻮدش ﻧﯿﺴﺖ و ﺳﺮﻧﻮﺷﺖ اﻟﻬﻪ رو ﻋﻮض ﻣﯿﮑﻨﻪ...ﺳﺮﻧﻮﺷﺘﯽ ﮐﻪ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ اﻟﻬﻪ ﻓﮑﺮﺷﻮ

• تشکر 1

لینک به ارسال
مهمان

کتاب بوف کور از صادق هدایت

کتاب چشم هایش از بزرگ علوی

کتاب عقاید یک دلقک

کتاب بیشعوری

کتاب ملت عشق

کتاب رومئو و ژولیت

و...

حتما بخرید و بخونید مجازیش هم هست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری