رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
Asal_D.N

نشانه های وجود جن در خانه!

پست های پیشنهاد شده

این علاعم بیشترشوهس یعنی جن خونمون داره خاک برسرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مورد۴و۱۰رومن توخونمون احساس میکنم بعضی وقتاحس میکنم کسی بغلم کرده 

لینک به ارسال

سلام وخسته نباشید.

ببخشید خواهر من وقتی نوجوان بوده جن احضار کرده که گاهی منم حضورشون رو حس میکنم ولی بیشتر وسایلم گم میشه و بعد دو ماه  یا بیشتر پیدا میشن…

راستی شما اطلاعاتی در مورد برون فکنی دارید؟؟

لینک به ارسال
افتخارات

و چگونه می تونیم یه مدیوم بشیم؟

من علاقه ی زیادی نسبت به موجودات ماورایی دارم...لطف کنین راه نماییم کنین

لینک به ارسال
افتخارات

سلام

من خیلی سال پیش وقتی  ده -دوازده ساله بودم .توی بالکن خونه مون ایستاده بودم .پشت سرم پنجره اتاق خوابمون قرار داشت . پشتم به پنجره بود . حس کردم یک نفر داره نگاهم میکنه . چرخیدم و دیدم یه جسم سیاه هم شکل انسان ولی مثل دود داخل دیوار رفت .

به هر کس گفتم ،گفتن کسی اومده خیال کردی . اما هیچ کس خانه نبود .

لینک به ارسال

در 1 ساعت قبل، Sarah.. گفته است :

منم مثل تو علاقه زیاد داشتم اما وقتی دیدم کنجکاوی واسه دنیای اونا به ضرر خودم تموم میشه ولشون کردم😰

• تشکر 1

لینک به ارسال
افتخارات

یک چیزی میگم بهتون اگه شما واقعا نماز خون باشبد و قران همه جا باهاتون باشه جن ها و همچنین ارواح هیچ کاری باهاتون ندارن.ضمناً اجنه خودش از انسان میترسه تو.خونه های امروزی ک اهن وجود داره وارد نمیشن مگر اینکه به دست خودتون بیان..مثلا با لوازمی احظارشون کنید.

و ارواح سرگردون هم به خاطر مرطوب بودن جاایی..و اینا پدیدار میشن من خودم به شخصه اعتقاد زیادی به از ما بهترون ها دارم به ارواح کاری ندارم ولی جن ها و اطلاعاتشون رودوس دارم.

لینک به ارسال
افتخارات

من خودم یک بار همچین کاری رو ت خونه گلی قدیمی مادر جونم کردم از اون روز بعد همیشه حس میکردم مببینمش.

تااینکه بعضی شبا پاهامو میگرفت یا میومد روم قشنگ داغ میشدم و مطمن بودم پیشم بوده.

رفتم دعا نویس و بهم گفت منو نظر کرده اما بهم کاری نداره همش بک چیزی میخواست بهم بفهمونه و تلاش زیادمیکرد اما بعد اون روز ت دعا نویس کمتر دیدمش ولی حالا حس میکنم از دستم ناراحته

لینک به ارسال
افتخارات

من اصلا نمیترسم نمیدونم چراااا☹️😰😀

لینک به ارسال
افتخارات

در در 27 مرداد 1398 در 22:53، Mawhdyeh گفته است :

من تواتاقم دراتاقم محکم بسته میشه یاپنجرش بازباشه خو....به بیرون راه نداره هواچیزی هم بهش نمیرسه اما بعضی وقتا بسته میشه اونم محکم بقیه علاعم فک میکنم توهمه.ـــ..بنظرت جن هس 

بله، ولی متأسفانه با جن بازیگوشی سروکار دارید...!!!

لینک به ارسال

در در 27 مرداد 1398 در 23:20، Sarah.. گفته است :

سلام وخسته نباشید.

ببخشید خواهر من وقتی نوجوان بوده جن احضار کرده که گاهی منم حضورشون رو حس میکنم ولی بیشتر وسایلم گم میشه و بعد دو ماه  یا بیشتر پیدا میشن…

راستی شما اطلاعاتی در مورد برون فکنی دارید؟؟

سلام عزیزم ، سلامت باشی

_آیا توی مجلس احضار جن خواهرت حضور داشتی؟؟؟

_بله اطلاع دارم

لینک به ارسال

در در 27 مرداد 1398 در 23:23، Sarah.. گفته است :

مدیوم بودن یه چیزیِ که بیشتر به ارث میرسه

منم عاشق این مسائلم اما بعد از 5 سال تحقیق به غیر از آزار و اذیت چیزی نسیبم نشد...

لینک به ارسال

در در 28 مرداد 1398 در 00:53، hellgirl گفته است :

سلام

من خیلی سال پیش وقتی  ده -دوازده ساله بودم .توی بالکن خونه مون ایستاده بودم .پشت سرم پنجره اتاق خوابمون قرار داشت . پشتم به پنجره بود . حس کردم یک نفر داره نگاهم میکنه . چرخیدم و دیدم یه جسم سیاه هم شکل انسان ولی مثل دود داخل دیوار رفت .

به هر کس گفتم ،گفتن کسی اومده خیال کردی . اما هیچ کس خانه نبود .

دقیقا 2 هفته پیش من همچین چیزی رو دیدم پشت ماشینمون پرید

فقط یه چیزی بهم بگو، تا الان ، بعد از اینکه دیدیش علائمی از وجود موجودات ماورایی دورت حس کردی؟

لینک به ارسال

در در 28 مرداد 1398 در 01:06، paradoxx80 گفته است :

من اصلا نمیترسم نمیدونم چراااا☹️😰😀

👏👏👏بسیار عالی! مهم ترین امر برای دوری اجنه نترسیدن ازشونه...!

لینک به ارسال

در 8 ساعت قبل، asal_deshv گفته است :

سلام عزیزم ، سلامت باشی

_آیا توی مجلس احضار جن خواهرت حضور داشتی؟؟؟

_بله اطلاع دارم

خیر ولی خواهرم پیش دعا نویس رفت و اون گفت که مشکلش به من ربط داره...خیلی از وسایلم گم شدن و یا گاهی جاشون عوض میشه...

میشه توضیح بدین چجوری برون فکنی کنم

لینک به ارسال
افتخارات

در 2 ساعت قبل، Sarah.. گفته است :

خیر ولی خواهرم پیش دعا نویس رفت و اون گفت که مشکلش به من ربط داره...خیلی از وسایلم گم شدن و یا گاهی جاشون عوض میشه...

میشه توضیح بدین چجوری برون فکنی کنم

اهان

ببخشید ولی من اجازه آموزش ندارم. توی گوگل هست ولی به این سایت ها اعتماد نکن...

این کار هم چندان بی خطر نیست!

خواستی انجامش بدی خیلیییی مواظب باش

حتما حتما قبل از انجام برونفکنی آیت الکرسی بخون و قرآن بزار بالا سرت

لینک به ارسال

در 16 ساعت قبل، asal_deshv گفته است :

فقط یه چیزی بهم بگو، تا الان ، بعد از اینکه دیدیش علائمی از وجود موجودات ماورایی دورت حس کردی؟

نه هیچ چیز البته بعضی وقت ها خیلی دقیق میشوم چیزی ببینم اما هیچ چی ...به هیچ چی..

لینک به ارسال

نه هیچ چیز البته بعضی وقت ها خیلی دقیق میشوم چیزی ببینم اما هیچ چی ...به هیچ چی..

لینک به ارسال

لینک به ارسال

در 4 ساعت قبل، hellgirl گفته است :

خب خداروشکر

لینک به ارسال

در در 11 خرداد 1398 در 22:35، asal_deshv گفته است :

شاید شما هم جزو افرادی باشید که به روح، جن و یا موجودات این چنینی اعتقاد ندارند ولی اگر نشانه های زیر در خانه شما وجود دارد ممکن است یکی از این موجودات در حال زندگی با شما باشند.

[]صداهای غیر قابل توضیح...

معمولا در هر خانه ای صداهایی وجود دارند که عادی هستند مانند صدای یخچال و یا تلویزیون ولی اگر قبلا موقع راه رفتن روی پله ها صدایی نبوده و الان فکر می کنید هست ممکنه به خاطر وجود روح در خانه شما باشد.گاهی هم صداهایی که جدیدا زیاد تکرار می شوند.

[💡]روشن و خاموش شدن ها...

روح کسی که در حال زندگی با شماست شاید دوست داشته باشد که تلویزیون تماشا کند یا سایر لوازم الکتریکی را خاموش و روشن کند مخصوصا رادیو!

اگر همچین روشن و خاموش شدنی را در حال تجربه کردن هستید و نمی دانید چطور تلویزیون روشن شده است مراقب خودتان باشید.

[🚸]حرکت اجسام...

حرکت اجسام ممکن است به دو نوع روح اشاره داشته باشد یکی روحی که اجسام را به این ور و اونور و شاید سمت شما پرتاب می کند که یعنی دوست ندارد شما در خانه ای که او زندگی می کند زندگی کنید و اگر آنجا را ترک نکنید برای شما اتفاق بدی خواهد افتاد.

دیگری روحی که کاری با شما ندارد و هر کاری بکنید کار خودش را می کند در را باز می کند لیوان را جا به جا می کند و شاید برای سرگرمی خودش توپ بازی می کند.

[⛓]ناپدید شدن وسایل...

آنها جا به جایی وسایل را دوست دارند و ممکن است بعضی از وسایل شما مانند تلفن همراه تان را چند ساعتی از شما قرض گرفته و دوباره سر جای قبلی قرار دهند.

اگر دیدی تلفن همراه تون سر جای قبلیش نیست و بعد از چند ساعت دوباره چک کردن آنجا، آنجا بود شما باید نگران شوید.

[🌩]سایه ها...

در فیلم های کوتاه زیادی دیده شده که به طور ناگهانی در حالی که کسی جز فیلمبردار در خانه نیست سایه ای به سرعت رد شده است که برای هیچکس نبوده!

پس مواظب باشید ممکن است سایه هایی که در تنهایی می بینید متعلق به دزد ها نباشد.

[🔪]نوشته ها و علامت های ترسناک...

بعضی روح ها حوصله شوخی و حتی زندگی یک روز با شما را دوست ندارند و ممکن است بعد از خروج از حمام نوشته ای خون آلود روی آینه ببینید که نوشته: یا برو یا خواهی مرد!

[🐇]رفتارهای عجیب حیوان خانگی...

اگر دیدید که سگ شما به طرز عجیبی به سمت دیوار خالی پارس می کند یا به طور ناگهانی به چیزی که شما فکر می کنید وجود ندارد واکنش نشان می دهد باید بدانید که در ادیان مختلف می گویند که حیوانات می توانند روح و جن را ببینند و وقتی آن ها را دیدند شبانه روز دیوانه وار پارس می کنند.

[🔮]داستان های عجیب و ترسناک...

غیر از حیوانات کودکان هم کمی این توان را دارند که حضور موجوداتی که شما نمی بینید را احساس کنند. اگر بچه شما داستانی درباره روح یا جن برای شما تعریف می کند حرف او را بار کنید.

ممکن است موجودی را دیده باشد که برای شما اتفاقاتی بدی را رقم بزند.

ممکن است روح کسی که با شما زندگی می کند پیامش را از طریق کودکتان به شما برساند و اگر گوش نکنید جان او را بگیرد.

[👁]لمس شدن...

ممکن است برای اینکه شما را سریع تر از محل زندگی تان بیرون کنند با دست زدن و شاید سیلی زدن به شما بخواهند شما را بترسانند.

در حالی که کسی در خانه نیست و همه بیرون رفته اند دستی در حال نوازش شما از پشت سرتان است مراقب باشید او ممکن است کارهای خطرناکی انجام دهد.

[🌪]سرما...

کارشناسان و کسانی که درباره روح و جن مطالعاتی داشته و دارند می گویند در مناطقی که این موجودات دیده شده اند هوا سرد حکم ران بوده است.

پس اگر به طرز عجیبی هوای اطراف خانه شما سرد شده است باید بدانید که تنها نیستید.

⚠️[پس اگر شما این نشانه ها را در خانه خودتان احساس می کنید که وجود دارند پس هر چه سریع تر آنجا را ترک کنید چون ارواح و اجنه با انسان شوخی ندارند و ممکن است بلایی بدتر از چیزی که فکرش را می کنید بر سرتان بیاورند.]

يه سوالي خودت به اين چيزا علاقه مندي و پيگير يا فقط مطالعه ميكني و واسه اطلاعات عمومي مطلب ميزاري!؟ چون دنبال اين چيزا بودن واقعا اشتباه و اذيت كنندست.البته ادم تو سن بالاتر متوجه ميشه و پشيمون ازينكار.

لینک به ارسال

در در 27 مرداد 1398 در 23:23، Sarah.. گفته است :

دنيالش نرو ...علاقه من به اين چيزا ..چيزي جز كابوساي وحشتناك و شب از خواب پريدناي بي دليلم نداشت.حتي پيش دعا نويس هم رفتم يكي گفت همزاده .بعد ها دوياره جاي ديگه اي رفتم يكي گفت شب تو قبرستون رفتي.كه واقعا رفته بردم 

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

اینا چین دیگه :| بابا نگید میترسم یخ زدم کلا. :/

• باحال بود 1

لینک به ارسال
افتخارات

در 21 دقیقه قبل، saye_zkh گفته است :

يه سوالي خودت به اين چيزا علاقه مندي و پيگير يا فقط مطالعه ميكني و واسه اطلاعات عمومي مطلب ميزاري!؟ چون دنبال اين چيزا بودن واقعا اشتباه و اذيت كنندست.البته ادم تو سن بالاتر متوجه ميشه و پشيمون ازينكار.

تمام این ها حاصل 5 سال تحقیقِ!

و من دقیقا به این مرحله رسیدم، یعنی پشیمونی!!!

لینک به ارسال

در 1 دقیقه قبل، asal_deshv گفته است :

تمام این ها حاصل 5 سال تحقیقِ!

و من دقیقا به این مرحله رسیدم، یعنی پشیمونی!!!

دقيقا اشتباهه محضه! آدم وقتيميره دنبال اين چيزا اولا كه نباس چيزي واسه از دست دادن داشته باشه دوما كه قيد همه چيو بزنه.من از بچگي عاشق اين چيزا بودم اخرش فقط و فقط مابوساي ترسناك ديدم.و دورو بريام ميديدن چون گاهي اوقات حس ميكنم يسري ادما كه باهاشو حرف ميزنم درباره اين موضوعا بخاطر انرژي منه يا اعتقاده منه اونام يا كابوس ميبينن يا به چشم ميبينن.در صورتي كه قبلش اصلا حتي اعتقادي نداشتن 

لینک به ارسال

• جدید...