رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
Asal_D.N

نشانه های وجود جن در خانه!

پست های پیشنهاد شده

در در 11 خرداد 1398 در 22:35، asal_deshv گفته است :

شاید شما هم جزو افرادی باشید که به روح، جن و یا موجودات این چنینی اعتقاد ندارند ولی اگر نشانه های زیر در خانه شما وجود دارد ممکن است یکی از این موجودات در حال زندگی با شما باشند.

[]صداهای غیر قابل توضیح...

معمولا در هر خانه ای صداهایی وجود دارند که عادی هستند مانند صدای یخچال و یا تلویزیون ولی اگر قبلا موقع راه رفتن روی پله ها صدایی نبوده و الان فکر می کنید هست ممکنه به خاطر وجود روح در خانه شما باشد.گاهی هم صداهایی که جدیدا زیاد تکرار می شوند.

[💡]روشن و خاموش شدن ها...

روح کسی که در حال زندگی با شماست شاید دوست داشته باشد که تلویزیون تماشا کند یا سایر لوازم الکتریکی را خاموش و روشن کند مخصوصا رادیو!

اگر همچین روشن و خاموش شدنی را در حال تجربه کردن هستید و نمی دانید چطور تلویزیون روشن شده است مراقب خودتان باشید.

[🚸]حرکت اجسام...

حرکت اجسام ممکن است به دو نوع روح اشاره داشته باشد یکی روحی که اجسام را به این ور و اونور و شاید سمت شما پرتاب می کند که یعنی دوست ندارد شما در خانه ای که او زندگی می کند زندگی کنید و اگر آنجا را ترک نکنید برای شما اتفاق بدی خواهد افتاد.

دیگری روحی که کاری با شما ندارد و هر کاری بکنید کار خودش را می کند در را باز می کند لیوان را جا به جا می کند و شاید برای سرگرمی خودش توپ بازی می کند.

[⛓]ناپدید شدن وسایل...

آنها جا به جایی وسایل را دوست دارند و ممکن است بعضی از وسایل شما مانند تلفن همراه تان را چند ساعتی از شما قرض گرفته و دوباره سر جای قبلی قرار دهند.

اگر دیدی تلفن همراه تون سر جای قبلیش نیست و بعد از چند ساعت دوباره چک کردن آنجا، آنجا بود شما باید نگران شوید.

[🌩]سایه ها...

در فیلم های کوتاه زیادی دیده شده که به طور ناگهانی در حالی که کسی جز فیلمبردار در خانه نیست سایه ای به سرعت رد شده است که برای هیچکس نبوده!

پس مواظب باشید ممکن است سایه هایی که در تنهایی می بینید متعلق به دزد ها نباشد.

[🔪]نوشته ها و علامت های ترسناک...

بعضی روح ها حوصله شوخی و حتی زندگی یک روز با شما را دوست ندارند و ممکن است بعد از خروج از حمام نوشته ای خون آلود روی آینه ببینید که نوشته: یا برو یا خواهی مرد!

[🐇]رفتارهای عجیب حیوان خانگی...

اگر دیدید که سگ شما به طرز عجیبی به سمت دیوار خالی پارس می کند یا به طور ناگهانی به چیزی که شما فکر می کنید وجود ندارد واکنش نشان می دهد باید بدانید که در ادیان مختلف می گویند که حیوانات می توانند روح و جن را ببینند و وقتی آن ها را دیدند شبانه روز دیوانه وار پارس می کنند.

[🔮]داستان های عجیب و ترسناک...

غیر از حیوانات کودکان هم کمی این توان را دارند که حضور موجوداتی که شما نمی بینید را احساس کنند. اگر بچه شما داستانی درباره روح یا جن برای شما تعریف می کند حرف او را بار کنید.

ممکن است موجودی را دیده باشد که برای شما اتفاقاتی بدی را رقم بزند.

ممکن است روح کسی که با شما زندگی می کند پیامش را از طریق کودکتان به شما برساند و اگر گوش نکنید جان او را بگیرد.

[👁]لمس شدن...

ممکن است برای اینکه شما را سریع تر از محل زندگی تان بیرون کنند با دست زدن و شاید سیلی زدن به شما بخواهند شما را بترسانند.

در حالی که کسی در خانه نیست و همه بیرون رفته اند دستی در حال نوازش شما از پشت سرتان است مراقب باشید او ممکن است کارهای خطرناکی انجام دهد.

[🌪]سرما...

کارشناسان و کسانی که درباره روح و جن مطالعاتی داشته و دارند می گویند در مناطقی که این موجودات دیده شده اند هوا سرد حکم ران بوده است.

پس اگر به طرز عجیبی هوای اطراف خانه شما سرد شده است باید بدانید که تنها نیستید.

⚠️[پس اگر شما این نشانه ها را در خانه خودتان احساس می کنید که وجود دارند پس هر چه سریع تر آنجا را ترک کنید چون ارواح و اجنه با انسان شوخی ندارند و ممکن است بلایی بدتر از چیزی که فکرش را می کنید بر سرتان بیاورند.]

بدترینش اینجاس که میبینیشون بات حرف میزنن توی خوابتم هستن ویه سوال

اگر یه دفعه یه قسمتی از بدنتون که به هیچ جایی نخورده زخم بشه یعنی چی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 11 ساعت قبل، atash گفته است :

بدترینش اینجاس که میبینیشون بات حرف میزنن توی خوابتم هستن ویه سوال

اگر یه دفعه یه قسمتی از بدنتون که به هیچ جایی نخورده زخم بشه یعنی چی؟

یک هشداره!

بیا واتساپ برات توضیح میدم

لینک به ارسال

مورد اولی و نهمی برای من به شدت اتفاق میفته

خونمونو تازه عوض کردیم

این یک جور تهدید حساب میشه یا فقط برای شوخیه؟؟؟!!!

لطفا راهنماییم کن....دارم میترسم

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)
در 12 ساعت قبل، 81Negin گفته است :

خونمونو تازه عوض کردیم

_عزیزم اول از همه باید به خودت مسلط باشی

_اصلا نباید ترسید چون ترس تو یه نوع بازیه براشون

از ترس آدم ها لذت میبرن

اگر موقع لمس یا شنیدن صداهای عجیب غریب سریع جا بزنی و یه گوشه بشینی به خودت بلرزی یا گریه کنی مطمئنن اونا بیشتر سمتت میان.

باید خودتو به اون راه بزنی، با چیزی خودتو سرگرم کن که اصلا فکرت سمتشون کشیده نشه

_فیلم های ترسناک اصلا نبین

_زیاد پیگیرشون نشو. فقط در حدی که بتونی در مواقع حمله از خودت دفاع کنی

اگر باز اذیتت کردن حتما حتما حتما با یه ملای خوب و مورد اعتماد ، یا کسایی که توی این روابط خِبره هستن در ارتباط باش

اگر خودتون دست به متوقف کردنشون بزنید ، یا اینکه یه آدم کلاهبردار که فقط میخواد پول بگیره رو بیارید برای ریشه کن کردنشون؛ عواقب بدی در انتظاره و وضع بدتر میشه...

امیدوارم با این نکات ابتدایی مشکلت حل بشه عزیزم...

فقط مهم ترین نکته نترسیدنه...

ویرایش شده توسط asal_deshv

لینک به ارسال

وسایل ناپدید میشن

سایه دیدن که چه عرض کنم گاهی اوقات میبینم کسی از کنار در رد میشه

مطمئن نیستم ولی یه سری خواهر کوچکترم با یکی حرف میزد وقتی برگشتم کسی نبود!

صدا های غیر قابل توضیح که به وفور توی خونمون شنیده میشه.مثلا:

غذا خوردن با صدای بلند در صورتی که جز من کسی خونه نبود!

خش خش پلاستیک به طوری که فکر میکنی پشت سرته!

صدای فیلم نصفه شب وقتی همه خوابن!

حتی یه سری وقتی نصف شب برای امتحان می خوندم و همه خواب بودن همش صدای افتادن و شکستن وسایل می آمد.

• پسندیدم 1
  • حیرانم 2

لینک به ارسال

:| من یکی از دوستام جن زده شده بود یکی دیگه از دوستایه صمیمیم روح عموش میوم. اذیتش میکرد خودمم سه بار احضار کردم ناموسا الان حالم خوبه =\ خواستم به شمام بگم در جریان باشید

• حیرانم 3

لینک به ارسال

در 5 دقیقه قبل، Vampiro گفته است :

امیدوارم همچین چیزی باشه چون اعتقاد دارم جن ها اگر باهاشون کاری نداشته باشی کاریت ندارن مگر اینکه با وجود ما تو خونه مشکل داشته باشند. مرسی خیلی عالی

اجنه دنیای خودشون رو دارن ماهم دنیای خودمون تا دعوت نشن نمیتونن بیان...

• پسندیدم 2
  • تشکر 1

لینک به ارسال

یه چیزی بگم واقعا برام جای سواله ...

خ نه مامانم که آپارتمانیه از بعد مرگ بابام بی دلیل یهو تی وی روشن میشه ..مثلا ما تی وی رو خاموش میکنیم یهو دوساعت بعد خودش روشن میشه یه کانال دیگه من اولا می گفتم کنترل خرابه و دکمه خاموس پایین میمونه ولی بهد دقت کردم گاهی کنترل اصلا تو سالن نیست بازم تی وی روشن میشه ..یا یهو کانال عوض میشه ...گاهی صداهای سرامیک بلند میشه بی دلیل انگار کسی رد شده یا مثلا دنبال کنترل تی وی می گردیم نیست بعد یهو روی میز پیدا میشه در صورتی که اونجا رو گشته بودیم ...

گاهی مامانم خونه تنهاست یا مثلا تو سالن تنها می خوابه میگه حس میکنم کسی تو خونه راه میره یا یهو دستمو میکشه یا صدای حرف زدن میاد ولی هیچکس نیست داداشمم میگه چندبار این صداها رو شنیده دوبار ماملنم خیلی بد ترسید...

من خودم حس نکردم و نشنیدم ولی روشن شدم تی وی رو شدبار دیدم و تعجب کردم ‌..

یعنی دلیلش چیه ؟

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

در 4 دقیقه قبل، mahdiye.s گفته است :

خ نه مامانم که آپارتمانیه از بعد مرگ بابام بی دلیل یهو تی وی روشن میشه ..مثلا ما تی وی رو خاموش میکنیم یهو دوساعت بعد خودش روشن میشه یه کانال دیگه من اولا می گفتم کنترل خرابه و دکمه خاموس پایین میمونه ولی بهد دقت کردم گاهی کنترل اصلا تو سالن نیست بازم تی وی روشن میشه ..یا یهو کانال عوض میشه ...گاهی صداهای سرامیک بلند میشه بی دلیل انگار کسی رد شده یا مثلا دنبال کنترل تی وی می گردیم نیست بعد یهو روی میز پیدا میشه در صورتی که اونجا رو گشته بودیم ...

گاهی مامانم خونه تنهاست یا مثلا تو سالن تنها می خوابه میگه حس میکنم کسی تو خونه راه میره یا یهو دستمو میکشه یا صدای حرف زدن میاد ولی هیچکس نیست داداشمم میگه چندبار این صداها رو شنیده دوبار ماملنم خیلی بد ترسید...

یعنی دلیلش چیه ؟

باید از کسی بپرسی که واقعا از این چیزا سر در بیاره اگه چند بار این چیزا دیده شده نشونه وجود اجنه هست ارواح به هیچ وجه نمیتونن وارد دنیای فعلی بشن و خودنمایی کنن...اما اجنه میتونن...خونتون از اول دست خودتون بوده؟ یعنی قبل شما کسی نبوده؟

• تشکر 1

لینک به ارسال

در 13 دقیقه قبل، MaryaM_ گفته است :

باید از کسی بپرسی که واقعا از این چیزا سر در بیاره اگه چند بار این چیزا دیده شده نشونه وجود اجنه هست ارواح به هیچ وجه نمیتونن وارد دنیای فعلی بشن و خودنمایی کنن...اما اجنه میتونن...خونتون از اول دست خودتون بوده؟ یعنی قبل شما کسی نبوده؟

نه قبل ما یه خانواده ای بود یه دختر داشت اخه اصلا این چیزا نبود از وقتی پدرم فوت کرد اینجوری شد مادرم چندبار خیلی نرسید وفشارش بیش از حد رقت بالا می گفت یکی دستمو یهو کشبد و صداهای عجیبی می اومد نمی دونم چرا اینجوری شده

• تشکر 1

لینک به ارسال

در 1 دقیقه قبل، mahdiye.s گفته است :

نه قبل ما یه خانواده ای بود یه دختر داشت اخه اصلا این چیزا نبود از وقتی پدرم فوت کرد اینجوری شد مادرم چندبار خیلی نرسید وفشارش بیش از حد رقت بالا می گفت یکی دستمو یهو کشبد و صداهای عجیبی می اومد نمی دونم چرا اینجوری شده

خونه رو بگردید ببینید چیزی پیدا نمیکنید؟ شنیدی میگن یجایی قایم کرده عقل جنم بهش نمیرسه؟ جاهایی رو بگرد که ده سال یبارم کسی بهش سر نمیزنه...ولی حتما برو پیش یکی که تخصص داره توی این کار من الان یهو یه حرفی میزنم اشتباه از آب درمیاد ولی این چیزارو زیاد دیدم دور و اطراف به حرفای صدمن یه غاز گوش نده چون این مسائل شوخی بردار نیست 

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

اخه دنبال چی بگردم مامانم همیشه کل خونه رو بررسی میکنه که مرتب کنه کسی هم از فامیل زیاد خونه ما نمی آد برام سواله که شاید روحه بابامه چون از بعد فوتش این اتفقا اومد  ولی تو میگی روح نمی تونه پس یعنی جنه؟

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

در 8 دقیقه قبل، mahdiye.s گفته است :

اخه دنبال چی بگردم مامانم همیشه کل خونه رو بررسی میکنه که مرتب کنه کسی هم از فامیل زیاد خونه ما نمی آد برام سواله که شاید روحه بابامه چون از بعد فوتش این اتفقا اومد  ولی تو میگی روح نمی تونه پس یعنی جنه؟

نه عشقه من روح نمیتونه به این دنیا برگرده بذا من میپرسم خبرت میکنم

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

در 12 دقیقه قبل، MaryaM_ گفته است :

نه عشقه من روح نمیتونه به این دنیا برگرده بذا من میپرسم خبرت میکنم

فدات عشق دلمم باشه فدای مهربونیت  ❤

لینک به ارسال

در 37 دقیقه قبل، Vampiro گفته است :

امیدوارم همچین چیزی باشه چون اعتقاد دارم جن ها اگر باهاشون کاری نداشته باشی کاریت ندارن مگر اینکه با وجود ما تو خونه مشکل داشته باشند. مرسی خیلی عالی

اعتقادتون کاملا درسته👌👏👏👏

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)
در 42 دقیقه قبل، mahdiye.s گفته است :

یعنی دلیلش چیه ؟

سلام

اولا اینکه خدابیامرزتشون

دوما این علائم ممکنه ناشی از ناراحتی روح (یا به نوعی جن) یا اسیر شدنش توی این دنیا باشه

یعنی روحش هنوز توی خونه و پیش خانوادش مونده و وابستگیش موندگارش کرده

از طرفی هم ممکنه داره جلب توجه میکنه و میفهمونه که من هستم ، بینتون هستم...

اگر این قضیه بسیار ناراحتتون کرده، با ملا یا هر کسی که پس از کلی تحقیق مطمئن شدید توی این مسائل تَبَهُر داره در ارتباط باشید...

ویرایش شده توسط asal_deshv
  • پسندیدم 1

لینک به ارسال

در 14 دقیقه قبل، asal_deshv گفته است :

سلام

اولا اینکه خدابیامرزتشون

دوما این علائم ممکنه ناشی از ناراحتی روح یا اسیر شدنش توی این دنیا باشه

یعنی روحش هنوز توی خونه و پیش خانوادش مونده و وابستگیش موندگارش کرده

از طرفی هم ممکنه داره جلب توجه میکنه و میفهمونه که من هستم ، بینتون هستم...

اگر این قضیه بسیار ناراحتتون کرده، با ملا یا هر کسی که پس از کلی تحقیق مطمئن شدید توی این مسائل تَبَهُر داره در ارتباط باشید...

یعنی ممکنه پدرم باشه؟

اگر بدونم جن نیست مشکلی ندارم

جدیدا زیاد آطار دهنده نیست نگفقط همون تی وی روشن میشه بی دلیل که نا عادت کردیم بهش 

ممنون از اطلاعاتتون

لینک به ارسال

در در 15 مرداد 1398 در 15:17، Vampiro گفته است :

از طریق گذرگاه می تونن بیان فقط چون پوست لطیفی دارن میتونن نامرئی بشن.

خب آخه چطور ا گذرگاه عبور میکنن ما نمی تونیم

بعدم آخه چرا دعوت میشن؟

لینک به ارسال

در 2 دقیقه قبل، Vampiro گفته است :

مراسم دعوت رو اجرا کنی دعوتشون می کنی.

چون اون گذرگاه برای آن هاست

من ا این چیزایی که درباره ی مدیوم ها میگن بیشتر برام پیش میاد

میتونم قد جنسیتشون رو حدس بزنم

یه وقتاییم بدتر ا این که اصن جای گفتن نداره

لینک به ارسال

اقا ما یه سگی داریم مثل اسکولا یهو پارس میکنه و میدوه دنبال یه چیزی که اصلا هیچی هم نیست اونجا که میدوه خخخخ من فکر میکردم میخواد بگه منم بلدم پارس کنم اماینو خوندم ترسیدم(چندباری تنها بودم صدا نفس کشیدن شنیدم تو خونه )

لینک به ارسال

در در 10 مرداد 1398 در 11:25، 81Negin گفته است :

خونمونو تازه عوض کردیم

من چیزی در این زمینه نوی دونم دوستم بم میگه 

ولی درمورد شما فک کنم تازه دارن حضورشون رو اعلام میکنن

لینک به ارسال

اول بگم ... بسم الله الرحمن رحیم !

بابا اینا رو نزارررر تو رو جون عزیزت ساعت سه نصفه شبه اومدم تک تک خوندم دارم از ترس زهره ترک میشممممم .

آقا ول کنین اینا رو ‌.. بخدا ولشون کنین کاری ندارن . این تجربه ست !

رفیق دوستم رفت روش های احضار رو یاد گرفتو توی خونشون اجرا کرد به رفیقم میگفت یه موقعی هایی تلفن زنگ میزنه برمیدارم اولش صدا بوق پشت هم بعدم صدا جیغ میاد . و .... ک اصلا نمیخوام بگم و ب ذهنم بیاد .

فکر میکنین تهش چی شد ؟؟؟ دختره انقدر رفت تو بطن ماجرا که تهش اونقدر آزار دید خودکشی کرد ! به همین راحتی ...

حالا شماها هی بگین ... اصلا اینا اولش همش تلقینه .. هی میگی الان که تنهام صدا بیاد چی ؟ ناخودآگاه به کوچک ترین چیزا واکنش نشون میدی و بعد واقعا به سمتت میان . به خدا توکل کنین و کاری به اونا نداشته باشین خواهرانه میگم 

• پسندیدم 2
  • تشکر 1

لینک به ارسال
افتخارات

در 55 دقیقه قبل، Vampiro گفته است :

نمی دونم تو تلگرام تو گروه متافیزیک ایران عضو شو از متخصص ها بپرس

عزیزم لطف میکنی آیدیشو بدی

لینک به ارسال

من تواتاقم دراتاقم محکم بسته میشه یاپنجرش بازباشه خو....به بیرون راه نداره هواچیزی هم بهش نمیرسه اما بعضی وقتا بسته میشه اونم محکم بقیه علاعم فک میکنم توهمه.ـــ..بنظرت جن هس 

لینک به ارسال

• جدید...