رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
پردیس

رمان بینهایت | پردیس

پست های پیشنهاد شده

نام رمان:بینهایت
نویسنده:پردیس کاربر انجمن نودوهشتیا
ژانر:عاشقانه
هدف:دلم میخواد تجربه ام از زندگی و رویاهایی که با جسور بودن به واقعیت تبدیل میشن و براتون تعریف کنم 
ساعت پارت گذاری:هر روز ساعت ۲۰
خلاصه:Pardis:
این داستان منه دختری که عاشق کسی میشه که نباید بشه اما من همیشه احساساتیو با خودم حمل میکردم که نباید میکردم من یه دختر شاد و رویایی ام که با وجود تمام سختی هایی که تو زندگیم داشتم شاد بودنو انتخاب کردم و برای دنبال کردن رویاهام قدم اول با اعتراف کردن عشقم به مردی که قرار نبود هیچ وقت عاشق من یا هیچ کس دیگه ای بشه شروع کردم از همون موقع بود که همه چی شروع کرد به عوض شدن این داستان و با من زندگی کنین بهتون قول میدم لحظه هایی هستن که ارزش یه بار زندگی کردن دارن

https://forum.98iia.com/search/?&q=رمان بینهایت |پردیس &author=پردیس&search_and_or=or

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 2 فروردین 1398 در 12:54، پردیس گفته است :

نام رمان:بینهایت

نویسنده:پردیس کاربر انجمن نودوهشتیا

ژانر:عاشقانه

هدف:دلم میخواد تجربه ام از زندگی و رویاهایی که با جسور بودن به واقعیت تبدیل میشن و براتون تعریف کنم 

ساعت پارت گذاری:هر روز ساعت ۲۰

خلاصه:Pardis:
این داستان منه دختری که عاشق کسی میشه که نباید بشه اما من همیشه احساساتیو با خودم حمل میکردم که نباید میکردم من یه دختر شاد و رویایی ام که با وجود تمام سختی هایی که تو زندگیم داشتم شاد بودنو انتخاب کردم و برای دنبال کردن رویاهام قدم اول با اعتراف کردن عشقم به مردی که قرار نبود هیچ وقت عاشق من یا هیچ کس دیگه ای بشه شروع کردم از همون موقع بود که همه چی شروع کرد به عوض شدن این داستان و با من زندگی کنین بهتون قول میدم لحظه هایی هستن که ارزش یه بار زندگی کردن دارن
https://forum.98iia.com/forum/99-گویندگان/?do=add

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر