رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا

پست های پیشنهاد شده


?متوليدن فروردين?
?ميزان انرژي امروز شما 59 %
?ستاره شما 212 غربی
?پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری، آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی و بتواني با قدرت ادامه بدهي.
?براي دفع سموم بدن مايعات بيشتر مصرف كنيد

?متولدين ارديبهشت?
?ميزان انرژي امروز شما 61 %
?ستاره شما 181 شمال
?اميدت را از دست نده و تلاش داشته باش.از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش.
?ليموشيرين براي بهبود از سرماخوردگي بسيار مفيد است.

?متولدين خرداد?
?ميزان انرژي شما 57 %
?ستاره شما 115 شمال غربی
?شما فرد قدرتمندي هستيد، و هميشه در برابر مشكلات از خود ضعف نشان نداده ايد،ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
?ذرت آب پز خواص بسيارب براي سلامتي شما دارد

?متولدين تير?
?ميزان انرژي شما 68%
?ستاره شما 221 غربی
?تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را.با محبت و عشق دوستي خودرا محكم كن و به طرفت احترام بگذار
?براي جلوگيري از چاقي سالاد را قبل از غذا ميل كنيد


?متولدين مرداد?
?ميزان انرژي امروز شما 49%
?ستاره شما درجه 72^ شمالی
?هر قدر به طبیعت نزدیک شوی، زندگانی شایسته تری را پیدا می‌کنی،با طبيعت مهربان باش و انرژي مثبت دريافت كن.
?شير و شلغم را پخته و ميل كنيد،بسيار مفيد است.

?متولدين شهريور ?
?ميزان انرژي شما 64%
?ستاره شما 142^ شمالی
?هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.از وقتتان بهترين استفاده را ببريد.
?كمي تحرك بعد از صرف شام داشته باشيد.

?متوليدن مهر?
?ميزان انرژي امروز شما 48 %
?ستاره شما 110 غربی
?بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او.هميشه انسانيت داشته باش با افكار بزرگ
?غذاهاي چرب و پر روغن را استفاده نكن.

?متولدين آبان?
?ميزان انرژي امروز شما 54 %
?ستاره شما 72 شمال
?خيلي در تكاپويي اما با شرافت زندگي كن و براي پيشرفت عزتمندي داشته باش  عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
?در كنار چاي خود از شيريني هاي طبيعي نظير كشمش و يا توت استفاده كنيد.

?متولدين آذر?
?ميزان انرژي شما 67 %
?ستاره شما 147 شمال غربی
?جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. پس از خيلي از افراد پيرامونت و رفتار آنها دلگير مشو
?عرق كاسني بسيار مفيد است،يكبار ميل كنيد.

?متولدين دي?
?ميزان انرژي شما 75%
?ستاره شما 60 غربی
?قبل از انجام هركاري خوب فكر كن و تمامي جوانب را بسنج  چونكه علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است
?همراه غذاي خود ترشيجات ميل كنيد.


?متولدين بهمن?
?ميزان انرژي امروز شما 42%
?ستاره شما درجه 215^ شمالی
?در كارهايت كه مطمئن هستي درست است و برايت نتيجه دارد اگر شكست خوردي  ناراحت نباش و برايش دوباره تلاش كن زيرا شیرینی یکبار پیروزی به تلخی صد بار شکست می‌ارزد.
?كمي گفتگو قبل از خواب براي شما مفيد است

?متولدين اسفند ?
?ميزان انرژي شما 58%
?ستاره شما 100^ شمالی
?آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. هميشه به انديشه هايت باور داشته باش كه همان ميشود.
?وعده صبحانه خود را صبح زود هميشه ميل كنيد.تاثير بيشتري براي كنترل وزن شما دارد

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 3 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، منطقی، عملگرا، منظم و با برنامه و بسیار سیاستمدار هستید. ترکیب این ویژگی ها از شما مدیر و رهبری فوق العاده می سازد که می تواند کارها را با نظمی بی نظیر پیش ببرد. با این همه شما باید سعید کنید لجبازی ذاتی خود را تحت کنترل در بیاورید. اگر به یک بیماری مزمن مبتلا هستید امسال باید توجه بیشتری به بیماری خود داشته باشید و برای حفظ سلامتی خود تلاش بیشتری کنید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید. امسال شما این فرصت را خواهید داشت که املاک خود را به قیمتی بسیار مناسب بفروشید و همین موضوع به ثبات وضعیت مالی شما کمک قابل توجهی خواهد کرد. شاید فرصت هایی برای رفتن به چند سفر خارجی به منظور گسترش کسب و کارتان برایتان فراهم شود، سعی کنید از این فرصت ها به بهترین نحو ممکن بهره ببرید. اگر می خواهید ثبات مالی خود را حفظ کنید باید تا جای ممکن از قرض گرفتن و قرض دادن خودداری کنید. حمایت مالی برخی از آشنایان و اقوام دور در یک موقعیت بحرانی به کمک شما خواهد آمد. فرصت های بسیار زیادی برای پیشرفت حرفه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت و همین به افزایش اعتماد به نفس شما کمک قابل توجهی خواهد نمود. بعضی از متولدین این روز امسال به خانه ی بخت خواهند رفت. دی، فروردین، اردیبهشت و آبان بهترین ماه های سال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز هنرمند درون شما بیدار شده است و ترجیح می دهید با افرادی سر و کار داشته باشید که مثل خودتان باشند و علاقه ی چندانی به سر و کله زدن با افراد معمولی که در مورد چیزی جز مسائل پیش پا افتاده ی روزمره صحبت نمی کنند ندارید. شما به دنبال افرادی هستید که مثل خودتان به زندگی اطرافیان خود انرژی و نشاط می بخشند و با خلاقیتشان الهام بخش دیگران هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما نسبت به وضعیت سلامتی خود دقت و توجه ویژه ای دارید و از معدود افرادی هستید که به برنامه ی ورزشی و رژیم غذایی خود توجه کافی دارند. امروز هم ممکن است بخواهید برای حل برخی مشکلات خود به سراغ درمان های خانگی و سنتی بروید. اگر قصد مبارزه با سرماخوردگی و یا آلرژی را دارید استفاده از درمان های خانگی می تواند درست به اندازه ی داروهای صنعتی و یا حتی بیشتر از آنها به بهتر شدن شما کمک کند، البته باید این کار را با تحقیق کافی انجام دهید. در محل کارتان اخباری به گوشتان خواهند رسید که ممکن است باعثنگرانی شما شوند، اما به احتمال زیاد تا فردا تمامی این اخبار تکذیب خواهند شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک روز عجیب و غریب و تا حدودی احمقانه است! فضای عجیبی بر محل کارتان حاکم شده است که واقعا نمی توانید آن را درک کنید و هر تلاشی برای برقراری ارتباط و مکالمه با همکاران و مدیرانتان به بن بست خواهد رسید. از طرفی مشکلات فنی و خراب شدن تجهیزات مورد نیازتان اوضاع را حتی از آنچه هست پیچیده تر خواهد کرد. حتی صحبت هایی که با صمیمی ترین دوست خود می کنید هم به یک نقطه ی کور ختم خواهند شد، اما به جای اینکه دعوا راه بیندازید و قهر کنید بهتر است به این همه آشفتگی، اختلاف نظر و ناهماهنگی بخندید. مطمئنا قرار نیست این اوضاع تا ابد ادامه پیدا کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز خوبی برای پذیرفتن تعهدات جدید نیست، به ویژه اگر پای احساسات و روابط عاطفی در میان باشد. شاید حال و هوای امروز باعث شود احساس کنید به طرف مقابلتان نزدیک هستید و شاید حتی احساس کنید که یک روح در دو بدن هستید، اما بهتر است این وضعیت را به عنوان نشانه ای برای اینکه باید عهد و پیمان های ناگسستنی بین شما برقرار شوند در نظر نگیرید. پیش از گرفتن تصمیم هایی که آثار پایداری در زندگی شما خواهند داشت کمی بیشتر به خودتان فرصت بدهید و با احتیاط پیش بروید. اگر قصد برداشتن قدم های بزرگ در زندگی شخصی یا حرفه ایتان را دارید بهتر است تصمیم گیری در این مورد را به بعد موکول کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما از چنان اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستید و آنقدر نگاه مثبتی به همه چیز دارید که پذیرفتن برخی شکست ها و ناکامی ها برایتان بسیار دشوار است. امروز هم وقتی به فعالیت هایی که این اواخر در جهت کمک به اطرافیان و یا هم نوعان خود انجام داده اید فکر می کنید دچار چنین احساسی خواهید شد. اینقدر کوته بین نباشید! مسلما تلاش های شما بی نتیجه نبوده اند و البته که دارید روی زندگی اطرافیان خود و حتی اوضاع دنیا تأثیر می گذارید، اما ممکن است فعلا نتوانید به طور ملموسی نتیجه ی کارهایتان را ببینید. به همین ترتیب ادامه بدهید، به زودی خواهید دید که چه قدم های بزرگی برداشته اید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما مهارت خیلی زیادی در تمرکز روی کارها و مسئولیت های روزمره و به انجام رساندن آنها دارید و حتی می توانید در آشفته ترین شرایط هم کارهایتان را به انجام برسانید. با این حال، امروز اوضاع کاملا فرق می کند و حتی شما هم تحت تأثیر جو حاکم بر امروز قرار گرفته اید. با این هیاهویی که در اطرافتان در جریان است انجام دادن کارهایتان بسیار دشوار خواهد بود. خودتان را با فکر کردن به اینکه نتوانسته اید کارهایتان را آنطوری که انتظار داشته اید پیش ببرید دیوانه نکنید. این شرایط موقتی است و شما فقط دارید یک روز را از دست می دهید. کمی به خودتان استراحت بدهید تا فردا دوباره تلاشتان را از سر بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما حس ششم و بصیرت فوق العاده ای دارید که گاهی دیگران را دچار حیرت می کند و حتی بعضی ها شاید فکر کنند که از عالم غیب چیزهایی به شما الهام می شوند! با این حال، خودتان خوب می دانید که خبری از وحی یا جادو نیست و این بینش شما فقط از توجه زیادی که به اطرافتان دارید، خلاقیت ذاتی و حس ششم قویتان سرچشمه می گیرد. در هر صورت، اگر می توانید و وقش را دارید، مثل همیشه با این توانایی خود به دیگران کمک کنید. همه شما را به عنوان شخصی که نصیحت ها و پیشنهادهای خیلی خوبی می کند می شناسند و به حرفتان گوش خواهند کرد، پس مواظب حرف هایی که می زنید باشید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز حکومت عنصر آب است و شما این وضعیت را با امواج قدرتمند احساسات خود درک خواهید کرد. برخی از اعضای خانواده تان ممکن است ناراحتی هایی داشته باشند. شاید آنها به توجه و محبت شما نیاز داشته باشند، شاید هم فقط بخواهند آنها را حمایت کنید تا استقلال بیشتری را به دست بیاورند. برقراری تعادل در چنین شرایطی کار دشواری خواهد بود، اما هر کاری که از دستتان برمی آید را برای خوشحال کردن عزیزانتان انجام دهید. با این همه فراموش نکنید که نسبت به نیازهای خود و صد البته، وظایف و مسئولیت هایتان، کوتاهی نکنید. شما پیش از هر شخص دیگری مسئول زندگی خودتان هستید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حال و هوای خاصی دارد که باعث شده است احساس بیخیالی کودکانه ای شما را در بگیرد و خوب، راستش را بخواهید هیچ اشکالی هم ندارد! شما این اواخر به سختی و خیلی بیشتر از حد معمول کار کرده اید و حالا نیاز دارید کمی به خودتان استراحت بدهید و از فشارهایی که در این مدت به شما وارد شده اند رها شوید. امروز از آن روزهایی است که باید با بیخیالی و سرخوشی در خیابان ها قدم بزنید. در واقع تنها شما نیستید که چنین حس خوبی دارد، این احساس مثبت مسری است و هر کسی که از کنار شما رد شود هم به آن دچار خواهد شد! امروز روز خوبی برای کار کردن نیست، تا می توانید خوش بگذرانید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز روز استراحت و ریلکس کردن است! درست است که هنوز هفته به نیمه هم نرسیده است، اما شما به این استراحت نیاز دارید. از جو آرامی که بر امروز حاکم است بهره ببرید و به چیزهایی که در زندگیتان از ارزش و اهمیت بیشتری برخودار هستند بپردازید. شما این اواخر با سرعت تمام در تلاش برای رسیدن به اهداف حرفه ای یا برخی از آرزوهای شخصیتان بوده اید و در این میان ممکن است به خانواده و عزیزانتان به اندازه ی کافی توجه نکرده باشید و برایشان وقت نگذاشته باشید. سعی کنید بخشی از روزتان را به عزیزانتان اختصاص بدهید. یادتان باشد که چیزهای دیگر می آیند و می روند، اما خانواده همیشه خانواده است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما دارید در آسمان هفتم سیر می کنید. از اوجی که گرفته اید لذت ببرید! هیچ چیزی نمی تواند جلوی شما را بگیرد یا حس خوبی که دارید را از بین ببرد. حتی خانواده و دوستانتان هم از دیدن حس و حال خوب شما لذت می برند و حالشان خوب می شود. شما هم از لحاظ مادی و هم معنوی سخاوت فوق العاده ای دارید و تا پایان روز خیلی ها را از این سخاوتمندی بهره مند خواهید کرد. با این حال بهتر است سعی کنید کمک هایتان را با میزان و کیفیتی بیشتر، در اختیار افرادی کمتر قرار دهید تا بتوانید گره ای از کار آنها باز کنید. زمانی که به تخت خواب می روید هنوز احساس خوبی که در تمام روز داشته اید با شما همراه خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما یک روز رویایی و با نیازهای عاطفی شما در هماهنگی کامل خواهد بود. تمرکز روی کارهای روزمره و وظایفی که به عهده تان گذاشته شده اند برای شما دشوار خواهد بود و تمام مدت در دنیای خیال و رویا سیر خواهید کرد. به جای مقاومت بهتر است خودتان را با حال و هوای امروز هماهنگ کنید و تسلیم رویاهایتان شوید. چیزهایی که در ذهنتان می گذرد را در دفتر خاطرات خود بنویسید یا کمی در هوای آزاد قدم بزنید و در خیال های خود غرق شوید. خاطرات دوران کودکی امروز شما را به خود درگیر خواهند کرد و به احتمال زیاد به سراغ آلبوم ها و فیلم های دوران کودکی خود خواهید رفت.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
در در 25 آبان 1397 در 19:04، ️ گفته است :


?متوليدن فروردين?
?ميزان انرژي امروز شما 59 %
?ستاره شما 212 غربی
?پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری، آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی و بتواني با قدرت ادامه بدهي.
?براي دفع سموم بدن مايعات بيشتر مصرف كنيد

?متولدين ارديبهشت?
?ميزان انرژي امروز شما 61 %
?ستاره شما 181 شمال
?اميدت را از دست نده و تلاش داشته باش.از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش.
?ليموشيرين براي بهبود از سرماخوردگي بسيار مفيد است.

?متولدين خرداد?
?ميزان انرژي شما 57 %
?ستاره شما 115 شمال غربی
?شما فرد قدرتمندي هستيد، و هميشه در برابر مشكلات از خود ضعف نشان نداده ايد،ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
?ذرت آب پز خواص بسيارب براي سلامتي شما دارد

?متولدين تير?
?ميزان انرژي شما 68%
?ستاره شما 221 غربی
?تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را.با محبت و عشق دوستي خودرا محكم كن و به طرفت احترام بگذار
?براي جلوگيري از چاقي سالاد را قبل از غذا ميل كنيد


?متولدين مرداد?
?ميزان انرژي امروز شما 49%
?ستاره شما درجه 72^ شمالی
?هر قدر به طبیعت نزدیک شوی، زندگانی شایسته تری را پیدا می‌کنی،با طبيعت مهربان باش و انرژي مثبت دريافت كن.
?شير و شلغم را پخته و ميل كنيد،بسيار مفيد است.

?متولدين شهريور ?
?ميزان انرژي شما 64%
?ستاره شما 142^ شمالی
?هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.از وقتتان بهترين استفاده را ببريد.
?كمي تحرك بعد از صرف شام داشته باشيد.

?متوليدن مهر?
?ميزان انرژي امروز شما 48 %
?ستاره شما 110 غربی
?بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او.هميشه انسانيت داشته باش با افكار بزرگ
?غذاهاي چرب و پر روغن را استفاده نكن.

?متولدين آبان?
?ميزان انرژي امروز شما 54 %
?ستاره شما 72 شمال
?خيلي در تكاپويي اما با شرافت زندگي كن و براي پيشرفت عزتمندي داشته باش  عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
?در كنار چاي خود از شيريني هاي طبيعي نظير كشمش و يا توت استفاده كنيد.

?متولدين آذر?
?ميزان انرژي شما 67 %
?ستاره شما 147 شمال غربی
?جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. پس از خيلي از افراد پيرامونت و رفتار آنها دلگير مشو
?عرق كاسني بسيار مفيد است،يكبار ميل كنيد.

?متولدين دي?
?ميزان انرژي شما 75%
?ستاره شما 60 غربی
?قبل از انجام هركاري خوب فكر كن و تمامي جوانب را بسنج  چونكه علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است
?همراه غذاي خود ترشيجات ميل كنيد.


?متولدين بهمن?
?ميزان انرژي امروز شما 42%
?ستاره شما درجه 215^ شمالی
?در كارهايت كه مطمئن هستي درست است و برايت نتيجه دارد اگر شكست خوردي  ناراحت نباش و برايش دوباره تلاش كن زيرا شیرینی یکبار پیروزی به تلخی صد بار شکست می‌ارزد.
?كمي گفتگو قبل از خواب براي شما مفيد است

?متولدين اسفند ?
?ميزان انرژي شما 58%
?ستاره شما 100^ شمالی
?آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. هميشه به انديشه هايت باور داشته باش كه همان ميشود.
?وعده صبحانه خود را صبح زود هميشه ميل كنيد.تاثير بيشتري براي كنترل وزن شما دارد

من دی‌ام

انرژیمم از همه بیشتره?

میگم چرا بی خوابی زده به سرم نگو بخاطر همینه???

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر


فال شخصی امروز شما:

نشان طول عمر. زندگی طولانی و توام با سلامتی خواهید داشت. هرچند که همیشه باید مراقب سلامتی خود باشید و از خطر دوری کنید.

فال روزانه - فال امروز شما سه شنبه 4 دی 1397 – 25 دسامبر 2018

فال روز متولدین فروردین:
امروز صبح، همکاران تان با شما ناسازگاری خواهند کرد. احتیاط کنید زیرا به نظر می رسد مستعد ضربتی عمل کردن هستید. امروز بعد از ظهر مبلغ عمده ای پول دریافت می کنید. احتمالا با شریک عاطفی تان به دلیل راه های خرج کردن بحث کنید. نیازهای خانواده تان را در نظر بگیرید.

فال حافظ متولدین فروردین

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اردیبهشت:
امروز صبح متوجه خواهید شد که یکی از بستگان تان دچار بیماری جدی شده است. فرصتی دارید که باید چندین کار را همزمان انجام کنید. امروز بعد از ظهر، یکی از بستگان به شما توصیه هایی می کند که احساسات مختلط تان بهبود می یابد.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین خرداد:
ممکن است مهمان هایی از خارج از شهر داشته باشد. برنامه های تان امروز تغییر خواهد کرد. اگر مهمان های تان نیاز به کمک داشته باشند به آن ها کمک کنید. یکی از دوستان خانوادگی تان امشب برای شما اخبار ناخوشایندی می آورد. سعی کنید که آرام و متعادل باشید.

فال حافظ متولدین خرداد

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین تیر:
به نظر می رسد که مصمم هستید تا مشکلات مالی که مدت هاست شما را اذیت کرده است حل کنید. اگر فرصتی داشته باشید که به یک کسب و کار جدید بپیوندید دریغ نکنید و قبول کنید. از این طریق می توانید بودجه خانواده تان را بهبود بخشید. توصیه های شریک عاطفی تان را اول در نظر بگیرید.

فال حافظ متولدین تیر

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مرداد:
تمایل دارید که کار جدیدی را امروز شروع کنید. اما به نظر می رسد که کارآمد نیستید. باید برای روز دیگری موکول کنید. ممکن است با مشکلات جزئی مواجه شوید. شرایط تان به زودی بهتر خواهد شد. باید کارهای روزانه خود را انجام دهید. زمان بیشتری را با شریک عاطفی تان سپری خواهید کرد.

فال حافظ متولدین مرداد

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین شهریور:
امروز صبح ممکن است بسیار حساس باشید و به نظر می رسد که آرام هستید. روابط با دوستان و خانواده تان کمی مشکل دار است. سعی کنید که این مشکلات را برطرف کنید. در طول شب اخبار خوبی از سمت بستگان دریافت می کنید و آن ها را ملاقات خواهید کرد. مودتان بهبود می یابد.

فال حافظ متولدین شهریور

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین مهر:
امروز ممکن است کمتر اجتماعی باشید. باید از سرمایه گذاری کردن اجتناب کنید حتی اگر فرصت هایی بر سر راه تان آمد. زمان خوبی برای زندگی عاطفی تان می باشد. سعی کنید که امروز بعد از ظهر را با اعضای جوان خانواده تان سپری کنید.

فال حافظ متولدین مهر

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آبان:
ممکن است مود خوبی نداشته باشید و نمی توانید کارهای خود را اولویت بندی کنید. زمان خوبی برای گرفتن مسئولیت های جدید نمی باشد. امروز بعد از ظهر به یک مهمانی دعوت خواهید شد که می توانید زمان خوبی را با شریک عاطفی تان سپری کنید.

فال حافظ متولدین آبان

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین آذر:
نمی توانید طبق برنامه های تان امروز جلو برید. یکی از دوستان تان از شما به دلیل مشکلات کاری درخواست کمک می کند. احتمالا بخواهید که از دیگران درخواست کمک کنید. سعی کنید که از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید. بعد از یک روز آشفته، ممکن است شب رمانتیکی را با شریک عاطفی تان سپری کنید.

فال حافظ متولدین آذر

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین دی:
امروز ممکن است زیاد کارآمد نباشید. از هر گونه استدلال اجتناب کنید. بهتر است که هر کمکی را رد نکنید. توصیه های یک دوست باتجربه را بپزیرید که می تواند برای شما بسیار مفید باشد و می توانید تصمیمات عالی را با شریک عاطفی تان بگیرید.

فال حافظ متولدین دی

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین بهمن:
امروز صبح ممکن است با مشکلات جزئی در زندگی عاطفی تان مواجه شوید اگر بتوانید همه چیز را مدیریت کنید به آرامش خواهید رسید. می توانید یک درگیری را با چند کلمه آرام کنید. گرچه به نظر می رسد که از وضعیت مالی تان ناراضی هستید، از هرگونه حدس و گمان اجتناب کنید. مبلغ عمده ای پول به زودی دریافت می کنید.

فال حافظ متولدین بهمن

فال روزانه,فال,فال تصویری

فال روز متولدین اسفند:
ممکن است امروز خیلی کمک کننده نباشید. باید توصیه های اعضای سالمند خانواده را در نظر بگیرید. احتمالا بخواهید که بیشتر به نیازتان به استراحت کردن توجه کنید و بیشتر استراحت کنید. برخی از دوستان خانوادگی تان به صورت غیر منتظره امشب ملاقات می کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه شنبه 8 دی 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 8 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! اگر چه تا به حال مسیر دشواری را گذرانده باشید اما از این پس راهتان هموار است. به جای این که برای تک تک لحظات خود برنامه ریزی کنید، کمی به زمان اجازه دهید تا شما را به هر کجا که دوست دارد ببرد. آنوقت می بینید که چقدر لحظات شیرین تری را تجربه خواهید کرد. اگر زندگی تان یکنواخت شده، از امروز که تولدتان است استفاده کنید و ساختارهای گذشته را بشکنید. تنوع و تجربه چیزهای جدید می تواند شما را قوی و پخته تر از قبل سازد. به فکر تغییر بزرگی در زندگی تان هستید، ماه فروردین زمان مناسبی برای آن خواهد بود. تا آن زمان هر چه می توانید بر اطلاعات خود بیافزایید تا بهترین تصمیم را بگیرید. روابط عاطفی تان در این سال بهتر از سالهای قبل خواهد بود، سعی کنید آن را حفظ کنید. در روابط عاشقانه نیز به آنچه سالهایت دلتان می خواهد، می رسید. کافی ست که ناامید نشوید و بر رفتارتان کنترل بیشتری داشته باشید. از سالی پر از هیجان و اتفاقات خوب نهایت لذت را ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

هر عمل بدون فکر می تواند برایتان مشکل ساز شود بنابراین امروز قبل از هر اقدامی خوب فکر کنید. حال زمان خوبی برای استراحت نیست پس به جای آن تمام تمرکز تان را بر کارهای مهم تری که می خواهید انجام دهید، بگذارید. به نشانه های اطراف تان خوب گوش دهید زیرا حاوی پیامی هستند که می توانند به شما در گذراندن مسیر کمک کنند. در این روزها بیشتر به سلامت جسمانی تان اهمیت دهید. اگر تغذیه تان درست نباشد، انرژی لازم را برای به پایان رساندن کارهایتان نخواهید داشت. به زودی دری رویتان باز می شود که انتظارش را ندارید، با اعتماد به نفس کامل از آن رد شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

تغییراتی در زندگی تان رخ داده و موضوعی مدتی ست ذهن تان را درگیر کرده است، زمان آن است فکرهایتان را متمرکز و به آنها جامع عمل بپوشانید. شاید به خودتان مطمئن باشید و فکر کنید که تمام پاسخ ها را می دانید اما بد نیست از دیگران نیز کمک بگیرید. شریک زندگی تان چند روزی ست که بهونه گیر شده است، موضوعی مهم نیست، کافی ست که زمان بیشتری را به او اختصاص بدهید تا مثل قبل شود. یه سفر داخلی کوتاه چیزی ست که شما به آن نیاز دارید، پس همین امروز برای آن برنامه ریزی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کمی رفتار خود را تغییر دهید. اگر متناسب با شرایط که در آن قرار می گیرید عکس العمل نشان دهید، جواب بهتری خواهید گرفت تا این که یک رفتار را در هر موقعیتی به کار برید. نسبت به آنچه به زبان می آورید محتاط تر باشید. ذهن شما درگیر و خلاق است به همین دلیل دوست دارید که ایده های ناب خود را با دیگران نیز در میان بگذارید. فقط مراقب افراد سودجو باشید، زیرا ممکن است که از روراستی شما سو استفاده کنند. فردی از دورحواس اش به شماست. مراقب باشید تا کار اشتباهی انجام ندهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فکری در سر دارید، اجازه ندهید که ترس و محافظه کاری، مانع شما شود. حتی اگر قدمی که امروز بر می دارید بزرگ نیست و آنچنان به چشم نمی آید، ناامید نشوید زیرا هر چه بیشتر پیش روید، موفقیت های بیشتری را تجربه خواهید کرد. اگر سعی کنید انرژی و افکار خود را متمرکز کنید، کلید موفقیت در دستان تان خواهد بود. اگر می خواهید استرس های روزانه را تا حدودی از خود دور کنید، بازی و ورزش را فراموش نکنید. اگر مجرد هستید، یکی از دوستان قدیمی تان به سمت شما می آید اما این بار رابطه ای دیگر را با شما آغاز خواهد کرد. منطق را در تصمیمات تان فراموش نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

چند وقته که همش در حال دویدن هستید، امروز زمان خوبی برای ایستادن و تمرکز کردن است. برای بدن تان احترام قائل شوید و با او آنطور که شایسته آن است برخورد کنید. از خوردن مواد غذایی مضر بپرهیزید و پس از کارهای سخت به بدن تان استراحت دهید. شما از وضعیت کنونی خود رضایت کامل را ندارید. اما بدانید که برای تغییر خودتان باید دست به کار شوید. شاید ابتدای راه کمی برایتان سخت بگذرد اما آینده ای روشن در انتظارتان خواهد بود اگر با انرژی پیش بروید و ناامید نشوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بهتر است با افرادی که با شما مخالفت می کنند، خیلی بحث نکنید زیرا به نفع شما نخواهد بود. به جای آن پیشنهادهای دیگران را بشنوید و از آنها ایده بگیرید. فکری در سر دارید اما هنوز در مورد آن مطمئن نیستید، بهتر است که مدت دیگری به خودتان زمان دهید تا فکرتان پخته تر شود. دوستی از دست شما ناراحت است، اگر چه شما خودتان را مقصر نمی دانید اما بهتر است که از او دلجویی کنید. زندگی عاطفی شما به زودی وارد مرحله تازه ای می شود که بر روحیه شما نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اطرافیان تان از شما زیاد سوال می کنند اما حوصله جواب دادن به آنها را ندارید اما بهتر است به گونه ای جواب دهید که آنها دلخور نشوند. از شرایط این روزها رضایت کامل ندارید، کمی صبر لازم است تا به شرایط دلخواهتان برسید. نسبت به یکسری مسایل بسیار حساس شده اید، این حساسیت زیاد می تواند به ضررتان تمام شود، بنابراین سعی کنید آن را از خود دور کنید. در انتهای روز خبرهای خوشی به گوش تان می رسد. سعی کنید آنها را فعلا جار نزنید. اگر مجرد هستید، امروز نشانه ای را دریافت خواهید کرد که خبر از اتمام این دوران برایتان خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به مشکلی بر می خورید که خیلی راحت می توانید به کمک فردی آن را حل کنید. هیچ ترسی به دل راه ندهید. شما آنقدر قدرت دارید که می توانید هر آنچه بخواهید را به دست آورید. پس نگذارید ترس های کوچک و حس پشیمانی بر شما غلبه کند و مانع از پیشرف تان شود. راهی که در مقابل تان قرار گرفته، بر خلاف آنچه از بیرون به چشم می آید، روشن و واضح است. اگر بر اهداف تان اصرار ورزید و مرد عمل باشید و افکار کم اهمیتی که در حال حاضر ذهن تان را درگیری کرده را دور بریزید، صاحب بهشتی خواهید شد که تنها در رویاهایتان می دیدید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مسیر جدیدی را در پیش گرفته اید که عده ای سعی دارند سنگ جلوی پایتان بیاندازند، این اجاره را به آنها ندهید که در کار شما وقفه ایجاد کنند. اگر اشتباهی مرتکب شده اید، اصلا نگران نباشید زیرا راههای زیادی در پیش است و شما می توانید در طول این مسیر اشتباهات خود را جبران کنید. به جای احساس پشیمانی سعی کنید از تجربیات تلخ گذشته خود برای ساختن آینده ای بهتر استفاده کنید. حتی اگر آینده شرایط متفاوتی با آنچه شما فکرش را می کردید، پیش رویتان قرار داد، به جای پشیمانی و عقب کشیدن، خودتان را با آن وفق دهید. انعطاف پذیری نیز یکی دیگر از رازهای موفقیت شماست.

فـال روزانـه - Daily Omen

اختلاف کوچکی میان شما و یکی از همکاران تان بوجود می آید که ممکن است شما را ناامید کند. نگذارید این موضوع انرژی و ذهن شما را بگیرد. روی امروز تمرکز کنید و فردا را برای همان فردا بگذارید. کلامی که امروز به زبان می آورید بر دل ها خواهد نشست و دیگران را محسور خواهد کرد، پس اگر می خواهید فردی را تحت قرار دهید، امروز بهترین فرصت است. صداقت را نیز از یاد نبرید. در مورد چیزهایی که درباره آنها اطلاعات ندارید، از دیگران کمک بگیرید. امروز خیلی راحت می توانید کارهای نیمه تمام تان را به اتمام برسانید، پس معطل نکنید. اگر حرفی زده اید که عزیزی را ناراحت کرده اید، همین امروز از او دلجویی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز مراقب شرایط مالی تان باشید و در خرج کردن حواس تان را جمع کنید. همانطور که امروز در حال حرکت هستید، ندایی از درون می شنوید که شما را از حرکت باز می دارد. هر چه شما سرعت تان را بیشتر می کنید، ندای درون تان شما را به آهسته تر رفتن تشویق می کند. بهتر است آن را نادیده نگیرید و کمی استراحت کنید. امروز به جای انجام کارهای جدی و مهم و بیرون رفتن از خانه، به کارهای خانه رسیدگی کنید و وقت تان را در کنار دیگر اعضای خانواده بگذرانید. در خانه ممکن است صحبت هایی بشنوید که از آن بی خبرید، ساده از آنها نگذرید زیرا موضوع مهمی در میان است.

فـال روزانـه - Daily Omen

برای رسیدن به موفقیت راههای زیادی وجود دارد که آنها را نادیده می گیرید. ترس را کنار بگذارید و قدم اول را محکم بردارید. برای تجربه چیزهای جدید از قدرت درونی تان کمک بگیرید و ببینید که چه چیزهای جدید و هیجان انگیزی را کشف خواهید کرد. یک دو راهی بر سر راهتان قرار گرفته که برای انتخاب این پا و آن پا می کنید. شاید بد نباشد کمی به خودتان زمان دهید تا در مورد انتخاب تان مطمئن تر باشید. به فکر شروع رابطه ای هستید اما از بیان آن می ترسید، اگر صادقانه حرف دلتان را به زبان آورید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
در در 4 دی 1397 در 19:05، ️ گفته است :

فال روز متولدین اردیبهشت:
امروز صبح متوجه خواهید شد که یکی از بستگان تان دچار بیماری جدی شده است. فرصتی دارید که باید چندین کار را همزمان انجام کنید. امروز بعد از ظهر، یکی از بستگان به شما توصیه هایی می کند که احساسات مختلط تان بهبود می یابد.

چی میگ این؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه پنجشنبه 13 دی 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 13 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال و پر انرژی، خلاق، قابل اعتماد، دارای قدرت تمرکز بالا، طرفدار سادگی و دارای شخصیتی جذاب و تأثیر گذار هستید. با این همه، اگر می خواهید آدم بهتری باشید باید به لجبازی ذاتی و دمدمی مزاجی های گاه و بیگاه خود غلبه کنید. امسال از لحاظ سلامتی به طور کلی برای شما سال خوبی خواهد بود و تنها با برخی مشکلات جزئی مواجه خواهید بود. با این حال کافی است یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید و داروهایتان را به موقع مصرف کنید تا از پس هر مشکلی به راحتی بربیایید. سرمایه گذاری هایی که در گذشته انجام داده اید امسال سود زیادی را برای شما به ارمغان خواهند آورد، اما اگر قصد انجام سرمایه گذاری های جدید را دارید به شما توصیه می شود که دقت بیشتری به خرج دهید زیرا سرمایه گذاری در زمینه هایی که زیاد قابل پیش بینی نیستند ریسک زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. به طور کلی اوضاع مالی شما نسبت به سال گذشته خیلی بهتر خواهد بود و پیشرفت در وضع مالیتان را به طور ملموسی حس خواهید کرد. از لحاظ حرفه ای نیز امسال برای شما سالی همراه با موفقیت خواهد بود. اگر در زمینه ی هنر و کارهای خلاقانه فعالیت می کنید امسال موفقیت زیادی را برای شما رقم خواهد زد. متاهل ها روزهای آرامی را در کنار همسر خود خواهند داشت و مجردها هم شانس بالایی برای ازدواج خواهند داشت. دی، فروردین و مهر بهترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز جنبه ی رمانتیک وجودتان حسابی فعال شده است و هر چقدر به این بخش از وجودتان اهمیت بیشتری بدهید حس و حال بهتری خواهید داشت. با این همه، باید مواظب باشید حداقل یک پایتان روی زمین باشد و تمام مدت در حال پرواز در آسمان هفتم نباشید! یادتان باشد که حتی در رمانتیک ترین حالت ممکن هم برای داشتن رابطه ای سالم به منطق و صداقت نیاز مبرمی دارید. ممکن است از لحاظ کاری گره ای در کارتان ایجاد شده باشد و یا در حساب های بانکیتان مشکلی به وجود آمده باشد. این موضوع مسلما خیلی از برنامه ها و حساب و کتاب های شما را بر هم خواهد زد، اما نباید آن را برای خودتان بیش از اندازه بزرگ کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز بدون آنکه وقتتان را هدر بدهید به وظایف و مسئولیت هایی که به عهده دارید رسیدگی کنید. شما احساس می کنید که در موقعیتی اضطراری قرار گرفته اید و کارهایتان باید هر چه سریعتر انجام شوند و انگار روزهایتان دارند یکی پس از دیگری از دست می روند. برای کارهایتان به اندازه ی کافی وقت صرف کنید، اما در برنامه هایتان جایی را هم برای رسیدگی به عشق و روابط عاطفی خود باز بگذارید. شاید امروز در این مورد با مشکلاتی مواجه باشید و طرف مقابلتان در برابر تلاش شما برای نزدیک شدن به خود مقاومت کند، اما این دقیقا نشان دهنده ی آن است که شما باید به این جنبه از زندگیتان توجه بیشتری داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دو جبهه ی مخالف دارند شما را به سوی خود می کشند اما هیچ یک از آنها شما را چندان به خود جذب نمی کند. واقعیت ماجرا این است که شما باید تغییراتی را در خودتان و برنامه هایتان ایجاد کنید تا بتوانید با آنچه در زندگی و اطرافتان در جزیان است هماهنگ شوید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا در به جا آوردن وظایف و مسئولیت های خود نیز موفقیت بیشتری داشته باشید. روابط عاطفی شما ممکن است امروز بیش از آنچه انتظار دارید برای شما اهمیت پیدا کرده باشند و به شما اجازه ندهند آنطور که لازم است روی انجام کارهایتان تمرکز کنید. در پایان روز به اندازه ی کافی برای رسیدگی به این چیزها وقت خواهید داشت، حواستان را به کارتان بدهید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در برابر هر شخص و موقعیتی که قرار می گیرید تنشی که در فضا موج می زند را به راحتی می توانید احساس کنید. در حالی که دیگران به دنبال تفریح و خوش گذرانی هستند شما نیاز شدیدی به ثبات و نظم در خود احساس می کنید. متأسفانه هیچ راهی برای اینکه با هم به تفاهم رسیده و یک راه میانه پیدا کنید نخواهد بود، اما شاید بهتر باشد شما امروز کمتر به خودتان و دیگران سخت بگیرید. به شما توصیه می شود که امروز اخبار را در تلویزیون، روزنامه ها و شبکه های اجتماعی به دقت دنبال کنید زیرا به احتمال زیاد بخشی از این خبرها تأثیر مستقیم روی بخش مهمی از کارها و برنامه های شما خواهند گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

به خودتان یادآوری کنید که شما آفریده شده اید تا خوش باشید و خوشحالی مقصد و سرنوشت حقیقی شما باید باشد. اینکه در چنین روزی این موضوع را مدام به خودتان یادآوری کنید از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا نیروهایی قدرتمند سعی دارند بین شما و دلخوشی هایی که برای خودتان ساخته اید فاصله بیندازند. انگار یک انرژی منفی بر امروز حاکم شده است که سعی دارد شما را هم تحت سلطه ی خود در بیاورد، اما خود شما نباید اجازه دهید که قربانی انرژی منفی شوید. نیازی که به داشتن نظم و ثبات در زندگیتان دارید را نادیده نگیرید، اما اجازه ندهید دنبال کردن این هدف شما را از آنچه خوشحالتان می کند دور کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما به طور کامل متوجه نیازی که به داشتن نظم و ثبات در زندگی خود دارید هستید و سعی دارید به هر شکلی که برایتان ممکن باشد این شرایط را در زندگی خود ایجاد کنید، تلاش سخت کوشانه ی شما کاملا قابل احترام است اما این تلاش منطقی ممکن است باعث شود از نیازی که به تفریح و خوش بودن دارید غافل شوید. شاید خود شما متوجه نباشید، اما دارید ناخواسته دلخوشی هایی که در زندگی دارید را ذره ذره از خودتان می گیرید. با تمام وجود چیزهایی که به زندگیتان شور و نشاط می بخشند و به آن معنا می دهند را قدر دانسته و از آنها نگهداری کنید. اینها کلیدهای داشتن یک زندگی سالم هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر در انتخاب کلماتی که به کار می برید دقت کافی نداشته باشید احتمال اینکه تنش و درگیری هایی به وجود بیایند بسیار زیاد خواهد بود. شما در موقعیتی قرار خواهید گرفت که شما را وادار می کند بین دو طرف یکی را انتخاب کنید. شما سعی دارید برای خود جبهه ای را انتخاب کنید که در آن منافع جمع در نظر گرفته شود، اما می بینید که بقیه دارند به صورتی کاملا خودخواهانه رفتار می کنند. اگر برایتان امکان دارد که خودتان را از این معرکه دور کرده و حمایت از هیچ یک از طرفین را انتخاب نکنید به شما توصیه می شود که حتما همین کار را انجام دهید. امروز سعی کنید هر آنچه دیگر به دردتان نمی خورد را دور بیندازید، خواه لباس های کهنه تان باشد، خواه روابط تازیخ گذشته!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز پیش از آنکه در مورد بهترین راهی که می توانید برای خود انتخاب کنید تصمیم بگیرید کمی وقت صرف کرده و نگاهی به آنچه در دور و برتان در جریان است بیندازید. این کار باعث خواهد شد به این موضوع پی ببرید که ترکیبی از راه های مختلف شما را به سمت خود می خوانند، اما باید در نظر داشته باشید که خودتان را به یک راه محدود نکنید و به یاد داشته باشید که همیشه بهترین روشی که می توانید برای انجام یک کار انتخاب کنید ترکیبی از چند روش مختلف است. یک نفر از اطرافیانتان شما را به صورتی مورد انتقاد قرار می دهد که نمی توانید باور کنید انگیزه ای جز رنجاندن شما داشته باشد، به حرف هایش اهمیت ندهید و وانمود کنید اصلا آنها را نشنیده اید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک نفر که به شما بسیار نزدیک است به صورت کاملا ناگهانی و غیر منتظره سعی دارد بین شما و خودش فاصله ایجاد کرده و حد و حدود تازه ای را مشخص کند. این شخص احساس می کند که رابطه تان به مقداری ثبات و نظم نیاز دارد و باید چارچوب هایی برای این رابطه تعریف شوند. شما باید به خواسته ی این شخص احترام بگذارید اما اجازه ندهید که آزادی های شخصیتان بهاین بهانه از شما گرفته شوند. امروز برقراری تعادل بین خوش گذراندن و رسیدگی به کارهای مهمی که برای انجام دارید ممکن است کار دشواری به نظر برسد و این تصور را در شما ایجاد کند که باید تفریح را از برنامه تان خط بزنید، اما تلاش برای برقراری تعادل بین این دو ارزش نتیجه ای که به دست خواهید آورد را دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

درست زمانی که فکر می کنید که همه چیز را در نظر گرفته و برای کوچکترین جزئیات هم برنامه ریزی کرده اید عشق به سراغتان خواهد آمد و تمام حساب و کتاب هایی که کرده اید را بهم خواهد زد. شاید در یک نگاه عاشق شوید، شاید هم عشقتان امروز یک بار دیگر عقلتان را از سرتان ببرد، در هر صورت تمام کارها و برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید را به چشم برهم زدنی فراموش خواهید کرد. این اتفاق بسته به نگرش شما می تواند خوب یا بد باشد. به یاد داشته باشید که هر دو جنبه ی زندگی شما مهم هستند و باید هم به زندگی شخصیتان رسیدگی کنید و هم به مسائل کاری توجه کافی داشته باشید. کلید موفقیت شما برقراری تعادل بین این دو خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دلتان مثل سیر و سرکه می جوشد و سودای فرار به دنیای خیال و رویایتان را در سر دارید و می خواهید قهرمان زندگی خودتان باشید. خبر بدی که برایتان داریم این است که نیرویی قدرتمند در برابر شما قرار گرفته و سعی دارد جلویتان را بگیرد. این نیروی قدرتمند به احتمال زیاد همان وجدان شماست که سعی دارد وظایف و مسئولیت هایتان را به شما یادآوری کند و وادارتان کند بیخیال سفر به دنیای خیالتان شوید و کارهایی که به عهده دارید را به انجام برسانید. وظیفه شناسی اصلا چیز بدی نیست و در واقع خیلی هم خوب است، اما نباید به شکلی دربیاید که راه رسیدن شما به بزرگترین اهدافی که برای خود در سر دارید را مسدود کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما در تلاش برای پیدا کردن بهترین راه ممکن برای رسیدن به جایی که می خواهید باشید هستید. یک بخش از وجودتان به شما می گوید که در مورد چیزهای دیگر به خودتان سخت نگیرید و با جسارت تمام برای به دست آوردن آنچه می خواهید تلاش کنید. همزمان بخشی دیگر از وجودتان شما را به مسئولیت پذیری فرا می خواهند و وظایف دیگری که دارید را به شما یادآوری می کند و باعث می شود احساس محدودیت کنید و نتوانید کاری که خودتان دلتان می خواهد را انجام دهید. شاید بتوانید راه میانه ای پیدا کنید و نقشه ای برای حمله بکشید که هر دو طرف را راضی نگه دارد! در هر صورت یادتان باشد که رویاهایتان را به سادگی فراموش نکنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در 25 آبان 1397 در 07:34، ️ گفته است :


?متوليدن فروردين?
?ميزان انرژي امروز شما 59 %
?ستاره شما 212 غربی
?پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری، آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی و بتواني با قدرت ادامه بدهي.
?براي دفع سموم بدن مايعات بيشتر مصرف كنيد

?متولدين ارديبهشت?
?ميزان انرژي امروز شما 61 %
?ستاره شما 181 شمال
?اميدت را از دست نده و تلاش داشته باش.از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش.
?ليموشيرين براي بهبود از سرماخوردگي بسيار مفيد است.

?متولدين خرداد?
?ميزان انرژي شما 57 %
?ستاره شما 115 شمال غربی
?شما فرد قدرتمندي هستيد، و هميشه در برابر مشكلات از خود ضعف نشان نداده ايد،ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
?ذرت آب پز خواص بسيارب براي سلامتي شما دارد

?متولدين تير?
?ميزان انرژي شما 68%
?ستاره شما 221 غربی
?تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را.با محبت و عشق دوستي خودرا محكم كن و به طرفت احترام بگذار
?براي جلوگيري از چاقي سالاد را قبل از غذا ميل كنيد


?متولدين مرداد?
?ميزان انرژي امروز شما 49%
?ستاره شما درجه 72^ شمالی
?هر قدر به طبیعت نزدیک شوی، زندگانی شایسته تری را پیدا می‌کنی،با طبيعت مهربان باش و انرژي مثبت دريافت كن.
?شير و شلغم را پخته و ميل كنيد،بسيار مفيد است.

?متولدين شهريور ?
?ميزان انرژي شما 64%
?ستاره شما 142^ شمالی
?هیچ وقت به گمان اینکه وقت دارید ننشینید زیرا در عمل خواهید دید که همیشه وقت کم و کوتاه است.از وقتتان بهترين استفاده را ببريد.
?كمي تحرك بعد از صرف شام داشته باشيد.

?متوليدن مهر?
?ميزان انرژي امروز شما 48 %
?ستاره شما 110 غربی
?بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او.هميشه انسانيت داشته باش با افكار بزرگ
?غذاهاي چرب و پر روغن را استفاده نكن.

?متولدين آبان?
?ميزان انرژي امروز شما 54 %
?ستاره شما 72 شمال
?خيلي در تكاپويي اما با شرافت زندگي كن و براي پيشرفت عزتمندي داشته باش  عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
?در كنار چاي خود از شيريني هاي طبيعي نظير كشمش و يا توت استفاده كنيد.

?متولدين آذر?
?ميزان انرژي شما 67 %
?ستاره شما 147 شمال غربی
?جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. پس از خيلي از افراد پيرامونت و رفتار آنها دلگير مشو
?عرق كاسني بسيار مفيد است،يكبار ميل كنيد.

?متولدين دي?
?ميزان انرژي شما 75%
?ستاره شما 60 غربی
?قبل از انجام هركاري خوب فكر كن و تمامي جوانب را بسنج  چونكه علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است
?همراه غذاي خود ترشيجات ميل كنيد.


?متولدين بهمن?
?ميزان انرژي امروز شما 42%
?ستاره شما درجه 215^ شمالی
?در كارهايت كه مطمئن هستي درست است و برايت نتيجه دارد اگر شكست خوردي  ناراحت نباش و برايش دوباره تلاش كن زيرا شیرینی یکبار پیروزی به تلخی صد بار شکست می‌ارزد.
?كمي گفتگو قبل از خواب براي شما مفيد است

?متولدين اسفند ?
?ميزان انرژي شما 58%
?ستاره شما 100^ شمالی
?آدمی ساخته‌ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می‌اندیشیده است. هميشه به انديشه هايت باور داشته باش كه همان ميشود.
?وعده صبحانه خود را صبح زود هميشه ميل كنيد.تاثير بيشتري براي كنترل وزن شما دارد

اره من خردادیم

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه جمعه 14 دی 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 14 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، باوقار، فعال و پر جنب و جوش، دوست دار سادگی، بلندپرواز و مثبت اندیش هستید و نسبت به کارهایی که به عهده دارید تعهد و توجه زیادی از خودتان نشان می دهید. با وجود این همه ویژگی های مثبت شما برخی ویژگی های منفی نیز دارید، از جمله این که گاهی حسود، بی مسئولیت و گستاخ می شوید! امسال از لحاظ سلامتی برای شما به خوبی پارسال نخواهد بود و با مشکلات ریز و درشتی که از نداشتن دقت کافی به سلامت، رژیم غذایی و برنامه ی ورزشیتان ریشه می گیرند مواجه خواهید بود. برای حفظ سلامتی خود در صورت بروز هر گونه مشکلی به پزشک مراجعه کرده و به تجویزهایی که می کند دقت کافی داشته باشید. امسال از لحاظ مالی برای شما سال فوق العاده ای خواهد بود و در تمام سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید موفق خواهید بود و سود زیادی به دست خواهید آورد. اگر اهل تجارت هستید امسال شروع فعالیت در زمینه های جدید به شما توصیه می شود. جسارت داشته باشید و فرصت هایی که در اختیارتان قرار می گیرند را مورد استفاده قرار دهید. شما استعداد بالایی در یادگیری دارید و امسال هم این فرصت را خواهید داشت که با یاد گرفتن روش استفاده از تکنولوژی مدرن روز در زمینه ی حرفه ای خود، مهارت ها و توانایی هایتان را گسترش دهید. اگر هنوز مجرد هستید امسال شانس زیادی برای ازدواج کردن خواهید داست. اگر هم متأهل هستید خودتان را برای پیشرفت در روابط زناشویی خود آماده کنید. اسفند، تیر و شهریور بهترین ماه ها هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز همه دارند سعی می کنند از هر طرف شم را به سوی خودشان کشیده و با خود همراه کنند و به هر طرف که می چرخید یک نفر را در انتظار خود خواهید دید. صبور باشید و با حوصله و رفتاری منطقی تا رسیدن فرصت مناسب دست نگه دارید. به این چالشی که سر راهتان قرار گرفته است به عنوان درس زندگی نگاه کرده و سعی کنید از آن چیزهای جدید یاد بگیرید. به خودتان یادآوری کنید که طرز تفکر شما تنها نگرش صحیح این دنیا نیست و باید انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان داده و در نگرش خود تجدید نظر کنید. توجه به نظرات و افکار دیگران می تواند درس های ارزشمندی برای شما به همراه داشته باشد و نگاهتان را به زندگی تغییر دهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای عملی کردن لیست بلند بالای کارهایی که باید انجام دهید روز بسیار خوبی به نظر می رسد و اگر زمانتان را به درستی مدیریت کنید خواهید توانست کارهای بسیاری را به انجام برسانید. فقط این نکته را هم در نظر بگیرید که بهتر است کارهایتان را اولویت بندی کنید تا در صورتی که وقتتان برای انجام تمام این کارها کافی نباشد حداقل بخش مهم آنها را به انجام رسانده باشید.امروز احساسات شما با توهماتی ترکیب شده اند که ممکن است باعث شوند چیزی که سرابی بیش نیست را همچون تصویری واضح و واقعی ببینید. مسائل معنوی برای شما نسبت به مادیات از اولویت بالاتری برخوردار هستند، پس امروز هم سعی کنید به این جنبه از وجودتان توجه بیشتری داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای اینکه به هنرمند درونتان اجازه ی درخشش بدهید روز بسیار خوبی است. زمان و فضای مشخصی را برای پرداختن به کارهای هنری در نظر بگیرید و اجازه دهید خلاقیت بالایی که در اختیار دارید بروز پیدا کند. دنیای خیالات خود را به تصویر بکشید و خواه با یک نقاشی، خواه با یک شعر یا داستان به دیگران هم نشان دهید که در ذهنتان چه می گذرد. شما استعدادهای فوق العاده ای دارید، از آنها استفاده کنید و اجازه دهید دیگران هم از آنها لذت ببرند. امروز بر سر یک دوراهی گرفتار شده اید و هر دو مسیر به یک اندازه شما را تحت تأثیر قرار می دهند! در چنین شرایطی بهتر است از یک شخص با تجربه برای انتخاب راه درست تقاضای کمک کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساسات شما امروز نسبت به این چند وقت اخیر بسیار آشفته هستند و احساس سرگردانی به شما دست داده است. انگار تمام دور و بری هایتان قسم خورده اند که روی اعصاب شما راه بروند و ممکن است احساس کنید که در این دنیای بیرحم تنها هستید. این نکته را به خودتان یادآوری کنید که شما فردی بسیار حساس هستید و می توانید چیزهایی را ببینید که دیگران قادر به دیدن آنها نیستند. شما در هر موقعیتی که قرار داسته باشید ماسک هایی که اطرافیانتان به چهره زده اند را به سرعت تشخیص داده و به نیت اصلی آنها پی خواهید برد. شما یک کارآگاه بسیار دقیق و نکته سنج هستید، قدر خودتان را بدانید و از این توانایی خود در جهت درست استفاده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما نمی توانید به راحتی با دیگران کنار بیایید و احساس می کنید که مسیرتان از آنها جداست، اما نباید اجازه دهید که این موضوع باعث نگرانیتان شود و این احساس را در شما به وحود بیاورد که تنها هستید. امروز بهترین فرصت ممکن برای اتمام پروژه های ناتمامی است که در دست انجام دارید. ذهن شما تا حدود زیادی آشفته است و احساساتتان برای خودتان نیز واضح و مشخص نیستند. سعی کنید کمی بیشتر به دنیای خیالات خود پناه ببرید و خیالات خود را به واقعیت بدل کنید. حرف زدن در مورد ایده های بزرگ و مهم کافی نیست، شما باید راهی برای عملی کردن این ایده ها پیدا کنید. شما در حال حاضر این قدرت را دارید که هر موقعیتی را به نفع خود تغییر دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز سعی کنید رفتاری منطقی داشته باشید و ذهن خود را روی هدفی که برای خود انتخاب کرده اید تمرکز کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد تا با تمرکز روی اهداف خود موفقیت های زیادی را کسب کنید. شاید خودتان احساس کنید که همه چیز در هاله ای از ابهام قرار گرفته است، اما این شرایط تنها از احساسات آشته ی شما ریشه می گیرد که حتی در زمان کار کردن هم شما را به حال خود رها نمی کنند. اگر لازم می دانید هیچ اشکالی ندارد که کمی گریه کنید. احساسات شما بخش مهمی از وجودتان هستند و لیاقت اینکه در شلوغ ترین موقعیت ها هم به اندازه ی کافی مورد توجه قرار بگیرند را دارند.

فـال روزانـه - Daily Omen

اتفاقاتی که امروز می افتند ممکن است در برنامه هایی که برای خود در نظر داشته اید ناهماهنگی هایی را ایجاد کنند. احساسات شما خیلی آشفته تر از آن چیزی هستند که انتظارش را داشته اید و دیگران اعتماد به نفس شما را به چالش خواهند کشید. روابطتان با جنس مخالف به آن خوبی که انتظار داشته اید پیش نخواهند رفت، پس بهتر است در چنین شرایطی خودتان را درگیر موقعیت هایی که می دانید نتیجه شان چال برانگیز خواهد بود نکنید. شاید شما زیاد اهل احتیاط کردن نباشید، اما اوضاع حکم می کند بر خلاف میل باطنی خود کمی محتاط تر از همیشه باشید و تا جای ممکن از دست زدن به هر گونه ریسکی خودداری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به خیالات و رویاهای خود توجه بیشتری داشته باشید و اجازه بدهید اسب چالاک خیالتان با حداکثر سرعت بتازد. حس ششم شما در حال حاضر بسیار قویتر از همیشه شده است و باید به صدای درونتان گوش کرده و اگر شما را به راه خاصی دعوت کرد به حرف آن توجه کنید. تمام توان خود را به کار گرفته و راه را برای دنبال کردن خواسته هایتان باز کنید و هر مانعی که بین شما و خواسته های حقیقیتان قرار گرفته است را از میان بردارید. ایده های دیوانه واری که به ذهنتان می رسند را جدی بگیرید و بگذارید دنیای خیالتان راهی برای تبدیل شدن به واقعیت پیدا کند. دیگران امروز چندان سخاوتمند نیستند، پس از درخواست کردن قرض و وام از آنها خودداری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اوضاع آشفته تر از آن چیزی شده است که شما انتظارش را داشته اید. چیزهایی که ممکن است به نظر شما واقعی بیایند به احتمال زیاد توهمی بیش نیستند. خود شما هم نسبت به همیشه خیلی محتاط و درونگرا شده اید و ترجیح می دهید برای دست یافتن به احساس آرامش و امنیت هر چه محکمتر به دارایی های مادی خود بچسبید. با این حال بهتر است اهمیتی که دیگران برای شما دارند را به خودتان یادآوری کرده و به ذات واقعی خود وفادار بمانید. کمک کردن به آنهایی که به اندازه ی شما خوش شانس نیستند علاوه بر رفع گرفتاری های آنها باعث خواهد شد خودتان هم در پایان روز احساس بهتری داشته باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

انرژی فوق العاده ای در امروز جریان دارد، سعی کنید بیشترین بهره ی ممکن را از این انرژی ببرید. امروز دیگران هر لحظه ممکن است در دنیای خیال و رویای خود غرق شوند و از واقعیت ها فاصله بگیرند. شما مواظب باشید تحت تأثیر این حالتی که امروز را در بر گرفته است قرار نگیرید و حواستان به این نکته باشد که آنچه امروز منطقی به نظر می رسد فردا ممکن است کاملا برعکس باشد! احساسات شما امروز آشفته به نظر می رسند اما اگر به جای اینکه آنها را مورد قضاوت و نقد و بررسی قرار دهید سعی کنید راهی برای تخلیه ی احساس خود پیدا کنید می توانید امروز را بدون آنکه با دردسر خاصی روبرو شوید پشت سر بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

جو سنگینی بر امروز حاکم شده است که شما را هم تحت تأثیر قرار داده است. در انجام کارهایی که به عهده دارید دقت کنید که به اندازه ی کافی به خودتان وقت بدهید و پیش از گرفتن هر گونه تصمیمی تمام اطلاعات و واقعیت ها را به دقت مورد بررسی قرار دهید. شما دارید دوره ای را پشت سر می گذارید که در آن ارزش مادبات برایتان خیلی کمتر از همیشه شده است و بیشتر به معنویات اهمیت می دهید. این می تواند فرصت بسیار خوبی برای شما باشد تا خودتان را از فشارها و استرس هایی که تلاش برای دست یابی به موفقیت مادی به شما وارد کرده است رها کنید و زمانی را به روح و درون خود اختصاص داده و آرامش معنوی پیدا کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز خیالات شما قدرت فوق العاده ای پیدا کرده اند و نیاز شدیدی به فرار از دنیای واقعی دردرون خود احساس می کنید. بهتر است بیش از اندازه خودتان را در دنیای خیالاتتان غرق نکنید. شاید پرداختن به رویاهایتان به بهتر شدن حالتان کمک کند، اما نباید عقل و منطق خود را به طور کامل کنار بگذارید زیرا این کار باعث خواهد شد گیج و سردرگم شوید و نتوانید راه درست را از نادرست تشخیص دهید. اطرافیانتان شما را خیلی خوب می شناسند و می دانند که چه شخص مهربان و حساسی هستید، پس اگر احساسی دارید که نیاز به تخلیه ی آن دارید نگران این که مبادا مورد قضاوت دیگران قرار بگیرید نباشید و با آرامش خیال حرف هایتان را بزنید

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال روزانه یکشنبه 16 دی 1397

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان ست

دوست عزیزی که 16 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی واقع بین، باهوش، طرفدار سادگی، دارای تمرکز بالا، مهربان، مصمم و شجاع هستید. از آنجایی که خیلی به دیگران کمک می کنید آنها به راحتی به شما اعتماد می کنند و می توانید تأثیر زیادی روی اطرافیان خود بگذارید. با این حال شما باید روی لجبازی و حسادت هایتان کار کنید تا به پیشرفت شخصیت خود کمک کنید. وضعیت سلامتی شما امسال نسبت به پارسال تغییر چندانی نخواهد داشت. اگر سال گذشته با مشکل خاصی مواجه بوده اید امسال ممکن است با رعایت توصیه های پزشک و رژیم غذاییتان بتوانید تا حدودی شاهد پیشرفت وضعیت خود باشید. از لحاظ مالی امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و موفقیت های زیادی را کسب خواهید کرد، اما این اتفاق به آن راحتی که انتظار دارید نخواهد بود و برای رسیدن به نتایج دلخواهتان باید زحمت زیادی بکشید. هزینه های شما به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهند کرد، اما خوشبختانه افزایش درآمدتان به جبران این مسئله کمک خواهد کرد و در تأمین هزینه هایتان با هیچ مشکلی روبرو نخواهید بود. از لحاظ کاری در هر پروژه ای که انجام آن را به عهده می گیرید موفق خواهید بود و به خاطر عملکرد فوق العاده ای که دارید در کنار وقت شناسی و تحویل به موقع کارهایتان مورد تشویق مدیران خود قرار خواهید گرفت. متأهل ها روزهای خوبی را در پیش خواهند داشت و با مشکل خاصی مواجه نخواهند بود. مجردها هم به احتمال زیاد نیمه ی گمشده شان را پیدا خواهند کرد. اردیبهشت، تیر و آذر بهترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید انتظار داشته باشید که امروز برای شما روزی آرام و بی دردسر باشد، اما ناگهان کارها به هم می پیچند و شما مجبور می شوید با جدیت تمام مشغول انجام کارهایتان شوید و بیخیال استراحت و آرامش شوید. تمایل زیادی ندارید که در مورد اهداف و برنامه هایتان حرفی بزنید، زیرا هنوز خودتان به نتیجه نهایی نرسیده اید و می خواهید تغییراتی جزئی در برنامه هایتان بدهید. دفاع از هدفی که هنوز خودتان هم در موردش مطمئن نیستید کار ساده ای نیست و ترجیح می دهید تا جای ممکن از این کار خودداری کنید. متاسفانه سکوت شما ممکن است سوء تفاهم هایی ایجاد کند، مخفی کردن ایده هایتان فعلا کار عاقلانه ای نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ناگهان نیرویی طغیانگر در درونتان زنده می شود که شما را تشویق می کند بر خلاف آنچه دیگران از شما انتظار دارند رفتار کنید. این رفتار شما قطعا با تمایل ذاتی که به هماهنگ بودن با دیگران دارید در تضاد خواهد بود. درحال حاضر متفاوت بودن برای شما اهمیتی بیش از تطابق و هماهنگی با دیگران دارد، اگر می خواهید دنیایتان را تغییر دهید باید با احساس معذب بودن ناشی از نادیده گرفتن انتظاراتی که دیگران از شما دارند، کنار بیایید. امروز چالش های زیادی در انتظارتان خواهند بود. پس بهتر است برنامه دقیقی برای روزتان بچینید و بر اساس اولویت های اصلیتان پیش بروید تا عملکرد بهتر و کارایی بیشتری داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما انتظار دارید که دیگران هم مثل شما به اطرافیان خود و نیازهایشان حساس باشند و به رفاه و آسایش انسان ها به طور کلی اهمیت بدهند. شما دلتان می خواهد که نظرات خود در این مورد را با دوستان و اطرافیانتان به اشتراک بگذارید و برایتان هم فرقی نمی کند که آنها تمایلی به شنیدن حرف هایتان داشته باشند یا خیر؛به هر حال این نکته را در نظر داشته باشید که اگر می خواهید اثرگذار باشید حرف هایتان را با حالتی صلح آمیز بزنید. شما احساس می کنید که روش های قدیمیتان دیگر برای پیش بردن رابطه عاطفیتان به شما کمک چندانی نمی کنند، به جای این که زانوی غم بغل بگیرید به فکر راه هایی تازه برای این کار باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما با بی صبری در انتظار فرا رسیدن زمانی بوده اید که ابرها کناربروند و آسمان آبی دوباره پدیدار شود. حالا با شرایط کیهانی به وجود آمده امکان حرکت به سوی جلو برای متولدین تیر ماه فراهم شده است و می توانید افکارتان را بدون هیچ گونه محدودیتی به زبان بیاورید. با این حال باید در نظر داشته باشید که پایتان را بیش از حد از گلیمتان درازتر نکنید؛ اگر ندانید چقدر حرف زده و چه وقت سکوت کنید مخاطبانتان را خسته و بی توجه خواهید کرد. این نکته را به یاد داشته باشید که نباید افرادی که شما را حمایت می کنند آزرده خاطر کرده و پل های پشت سرتان را خراب کنید. تا جای ممکن سعی کنید که حرف هایتان را با خونسردی تمام و بدون دعوا راه انداختن بیان کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما آغازگر دوره ی جدیدی در زندگیتان خواهد بود. به ایده ها و افکاری که در این چندوقت اخیر ذهنتان را به خود مشغول کرده بوده اند رجوع کنید. اکنون زمان فوق العاده ای برای عملی کردن این ایده ها به نظر می رسد. سعی کنید برای کمک به پیشرفت وضعیت زندگی خود دکوراسیون منزل و محل کارتان را بر اساس اصول فنگ شویی تغییر دهید. تخت خواب خود را طوری قرار دهید که رو به شرق یا غرب باشد، قرار دادن تخت خواب در حالت شمالی یا جنوبی باعث خواهد شد در طول شب به جای اینکه انرژی بگیرید انرژی از دست بدهید! تا جایی هم که می توانید آب بخورید تا ذهنتان باز و بدنتان سرحال و پرانرژی باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز صبح اگر می خواهید روزتان را پرانرژی شروع کنید یک دوش آب سرد بگیرید! درست است که هوای بیرون سرد است، اما باور کنید این کار عملکرد شما را در طول روز چند برابر بهتر خواهد کرد. اگر در ابتدای روز کمی شل بجنبید و کارهایتان را کندتر از حد معمول پیش ببرید مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد، زیرا در ساعات پایانی روز انرژی شما خیلی بیشتر خواهد شد و می توانید کم کاری های صبح را به میزان چشمگیری جبران کنید. امشب و چند روز آینده باید نسبت به خواب هایی که می بینید توجه بیشتری داشته باشید، زیرا رویاهای شبانه تان در طول این شب ها معنای خاصی دارند و ضمیر ناخودآگاهتان دارد از این طریق پیام هایی را به شما می رساند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است برای شما با تنبلی شروع شود و در آغاز روز کار چندانی برای انجام دادن نداشته باشید، اما هر چقدر که بگذرد همه چیز سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت. افکارتان مانند زنبورهای یک کندو به ذهنتان هجوم خواهند آورد و بی صبرانه به دنبال شخصی خواهید بود که بتوانید افکار خود را با او در میان بگذارید. با این حال بهتر است در بیان افکار و احساسات خود دقت و احتیاط بیشتری به خرج دهید. مسملا شما دوستان و عزیزانی دارید که مورد اعتمادتان هستند و با شنیدن حرف هایتان شما را مورد قضاوت قرار نخواهند داد، اما به احتمال زیاد واکنشی که از آنها می بینید با آنچه انتظار دارید فرق خواهد داشت و این می تواند باعث ایجاد دلخوری شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

سعی کنید از آرامشی که بر امروز صبح حاکم است حداکثر استفاده را ببرید، زیرا هر چقدر که بگذرد انرژی بیشتری در امروزتان جریان خواهد یافت و اوضاع خیلی شلوغتر از آن که انتظار دارید خواهد بود. امروز همه خیلی احساساتی شده اند و تعصب بیشتری نسبت به افکار و عقاید خودشان دارند. شاید شما ترجیح بدهید در چنین شرایطی خودتان را کنار کشیده و با کسی وارد بحث نشوید، اما امروز اوضاع فرق می کند و با اظهار نظر کردن در رابطه با موضوع مورد بحث شما می توانید به آرامش یافتن اوضاع کمک کنید! اگر با عشقتان درگیر شدید هم به جای اینکه سکوت کنید در مورد مشکل خود صحبت کنید تا بدون قهر کردن مشکلتان حل شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز انرژی فوق العاده ای را در اختیار خواهید داشت. شما در شرایط منحصر بفردی قرار گرفته اید و اطرافیانتان مانند پروانه ای به شمع وجود شما جذب می شوند. با این حال شما باید مواظب رفتارهایی که از خودتان نشان می دهید باشید و احساسات آتشین خود را تحت کنترل در بیاورید تا حد و مرزی را زیر پا نگذارید و کسی را از خود آزرده خاطر نکنید. هر کسی برای خودش حد و مرزهایی را تعیین می کند، اگر می خواهید در روابط اجتماعی خود موفق باشید شما هم باید به حدودی که آنها برای خود تعیین کرده اند احترام بگذارید. خبرهایی که امروز از طریق شبکه های اجتماعی در اختیارتان قرار می گیرند چندان قابل اعتماد نیستند، به دنبال منبع موثق تری باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

این اواخر برخی از کارهایتان را سرسری گرفته اید و نسبت به آنها بی تفاوت بوده اید؟ امروز وقت آن رسیده که توجه لازم را به کارهایتان بکنید و اقدامات لازم را در رابطه با آنها انجام دهید، در غیر این صورت قبل از آن که فکرش را بکنید به مشکل برخواهید خورد. حتی اگر انجام این کارها برایتان خوشایند نباشد هم با تمرکز کردن روی آنها به صورت تک به تک خواهید توانست بخش عمده آنها را به انجام برسانید. کمی داشتن کنترل روی نفستان و محدود کردن به موقع آن پیشرفت شما را به حداکثر خواهد رساند. ورق دارد به نفع شما بر می گردد و تلاش های بسیاری که کرده اید بالاخره به بار خواهند نشست و به شکل فرصت های تجاری و یا افزایش درآمد نتیجه خواهند داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما مجبور خواهید بود با موضوعی که این اواخر آن را پشت گوشتان انداخته بودید روبرو شده و آن را مورد رسیدگی قرار دهید. شاید در ابتدا این مسئله برایتان آزار دهنده باشد، اما در نهایت حالتان خیلی بهتر خواهد شد و احساس آزادی خواهید کرد. اینقدر از سختی زندگی گله و شکایت نکنید؛ لذت بردن از تک تک لحظات زندگی زمانی که بتوانید دست از سرکوب کردن احساستان به نفع منطق دست بردارید برای شما ممکن خواهد شد. باید در راه رسیدن به خواسته هایتان برای مبارزه کردن آماده باشید. منتظر ننشینید تا اتفاق هایی که انتظارشان را دارید خودبخود بیفتند و خودتان دست به کار شوید و شرایط لازم را فراهم کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر احساس می کنید که شرایط اعصابتان را چنان بهم ریخته اند که دیگر تحمل بیش از این را ندارید چند نفس عمیق بکشید و خودتان را برای یک غافلگیری خوشایند آماده کنید. شرایط دارند به نفع شما تغییر می کنند، اما این بدان معنا نیست که می توانید نقش و مسئولیتی که در به وجود آمدن شرایط فعلی داشته اید را نادیده گرفته و بی تفاوت از کنار آنها رد شوید. اگر می توانید زمانی را خالی کرده و کمی به خودتان و کارهایی که برایتان خوشایند هستند بپردازید تا از لحاظ روحی آرامش بیشتری داشته باشید. اگر فکر می کنید همراهی عشقتان حالتان را بهتر خواهد کرد در انجام این کارها او را نیز با خودتان همراه کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فال شخصی امروز شما:

سمبل معصومیت و کمرویی است. در طال خود همسری محجوب و پاکدامن دارید که همیشه نگران شماست.

فال روزانه - فال امروز شما جمعه 30 فروردین 1398 – 19 آوریل 2019

شما در این مطلب فال روزانه متولدین ماه های زیر را می خوانید :

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

با کلیک بر روی هر یک از ماه های ذکر شده می توانید مستقیما به ماه مربوطه هدایت می شوید
فال روزانه متولدین فروردین

فال روز متولدین فروردین:
امروز صبح ممکن است درگیر چندین کار شوید و نگرانی و بی قراری که دارید بر روی کارایی شما تاثیر خواهد گذاشت. باید بسیار در ارتباط با کارهای حرفه ای تان احتیاط کنید.، به عبارت دیگر مراقب باشید چون هر گونه تاخیر و اشتباه باعث می شود که امتیازات خود را از دست بدهید و رئیس تان از شما ناراحت شود.

فال حافظ متولدین فروردین
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین اردیبهشت

فال روز متولدین اردیبهشت:
ممکن است مجبور باشید که در محیط تنش زایی کار کنید، زیرا که با شرکای کاری تان سختی هایی را تجربه می کنید. احتمالا دوتا گزینه متفاوت در ارتباط با یک سرمایه گذاری عمده خواهید داشت. باید خودتان را کنترل کنید. اگر با مدیریتی که دارید از دعوا کردن اجتناب کنید، همه چیز به حالت نرمال باز خواهد گشت

فال حافظ متولدین اردیبهشت
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین خرداد

فال روز متولدین خرداد:
ممکن است امروز مود خیلی خوبی نداشته باشید. از به عهده گرفتن مسئولیت های جدید اجتناب کنید، زیرا در خطر از دست دادن انرژی تان هستید. به نظر می رسد که در خطر ابتلا به افسردگی هستید. آرام باشید. زندگی می تواند زیبا باشد، اما نیاز دارید که آرام باشید و به آرامش درونی برسید.

فال حافظ متولدین خرداد
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین تیر

فال روز متولدین تیر:
تمایل دارید که سریع عصبانی شوید. باید در هر کاری که انجام می دهید احتیاط کید. امروز بعد از ظهر ممکن است مبلغ عمده ای پول دریافت کنید. این پول از یک جایزه و یا رهاورد حرفه ای تان می باشد که مدت زمانی پیش برای آن تلاش کرده بودید.

فال حافظ متولدین تیر
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین مرداد

فال روز متولدین مرداد:
احتمالا مشکلات سلامتی را تجربه کنید که خیلی پر تنش می شوید و احساس خستگی خواهید کرد. باید همه چیز را ساده بگیرید. زمان خوبی برای گرفتن تصمیمات مهم نمی باشد.

فال حافظ متولدین مرداد
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین شهریور

فال روز متولدین شهریور:
احتمالا تمایل دارید که عصبی باشید زیرا که به نظر می رسد کلافه هستید. احتمالا از انجام کارهایی که نیاز به تمرکز دارد جلوگیری می کنید. زمان خوبی برای انجام کارهای روزمره است نباید به کارهای یک فرد سالمند در اطراف تان بیش از حد واکنش نشان دهید.

فال حافظ متولدین شهریور
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین مهر

فال روز متولدین مهر:
امروز صبح ممکن است عصبی باشید و نتوانید جلوی عصبانیت خود را بگیرید. در خطر بحث های شدید با اطرافیان تان هستید. باید کارهای روزمره خود را انجام دهید. به دقت رانندگی کنید! امروز ممکن است در خطر اتفاقاتی باشید.

فال حافظ متولدین مهر
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین آبان

فال روز متولدین آبان:
ممکن است با یک شخص جوان در اطراف تان بحث شدیدی داشته باشید و از کلمات بدی استفاده کنید. در خطر اتفاقات ناخوشایند با ماشین تان هستید. امروز به دقت رانندگی کنید و یا اصلا رانندگی نکنید. حدس و گمان مالی را کنار بگذارید.

فال حافظ متولدین آبان
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین آذر

فال روز متولدین آذر:
با توجه به مشکلات مالی که دارید، خوشبین هستید و سعی کنید که کارهایی را در بخش های تجاری انجام دهید. به نظر می رسد که مستعد اتفاقات ناخوشایند هستید. در هر کاری که انجام می دهید احتیاط کنید!

فال حافظ متولدین آذر
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین دی

فال روز متولدین دی:
امروز صبح احساس می کنید که با هیچ چیز نمی توانید ارتباط برقرار کنید، و ممکن است تمایل داشته باشید که با همه دعوا کنید. باید بیشتر به اعضای خانواده تان توجه کنید. مخصوصا افرادی برای شما مهم هستند.2 نفر از شما با مدیریتی که دارید مشکلات مالی تان را حل خواهید کرد.

فال حافظ متولدین دی
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین بهمن

فال روز متولدین بهمن:
ممکن است برنامه هایی مفیدی برای خانه تان داشته باشید. امروز می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید. امروز بعد از ظهر ممکن است مشکلات جزئی سلامتی داشته باشید اما موقت است. باید بیشتر به استراحت کردن و نیازهای شریک عاطفی تان توجه کنید.

فال حافظ متولدین بهمن
فال روزانه,فال,فال تصویری فال روزانه متولدین اسفند

فال روز متولدین اسفند:
ممکن است به دلیل تغییرات ناگهانی در برنامه های تان عصبی باشید. باید آرامش خود را حفظ کنید، زیرا که در خطر خراب کردن ارتباطات خود با همکاران و شریک عاطفی تان هستید. بر روی وظایف اورژانسی تمرکز کنید! بهتر است که از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید.

فال حافظ متولدین اسفند
 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  تنها استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


×
×
  • جدید...