رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید مدیران عزیز

یه سوال ؟

چرا گزینه ی حذف و برای کاربران فعال نمی کنید؟

اخه اینطوری مثلا یه چیزی رو اشتباهی می فرستی یا بعضیا بین رمان میان چیزی می گن دیگه نمیشه حذف کرد و یه جورایی بی نظمی میشه.

ممنون میشم اگه رسیدگی کنید.❤️

• پسندیدم 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من قبلا گفتم فکر نکنم بخوان فعالش کنن

منم پیگیرش بودم

• پسندیدم 2

لینک به ارسال

برای این، این گزینه رو برای کاربر های عادی فعال نمی کنن ، چون بعضی ها دلبخواه رمانشون روحذف می کنن بدون اطلاع مدیر. فکر کنم به این خاطر باشه

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، zhrw._.ms گفته است :

برای این، این گزینه رو برای کاربر های عادی فعال نمی کنن ، چون بعضی ها دلبخواه رمانشون روحذف می کنن بدون اطلاع مدیر. فکر کنم به این خاطر باشه

اهان ممنون عزیزم

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

سلام. فعال کردن این گزینه مشکلات زیادی رو به همراه میاره. فعال کردن این گزینه این اختیار رو هم میده که کاربرا بتونن تاپیک های همدیگه رو هم پاک کنند. متاسفانه امکانش نیست که فقط بتونید پیام های خودتون و پاک کنید که اگه امکانش هم وجود داشت باز مشکلات دیگه ای بود. ممکنه کاربران به دلخواه تاپیک های رمانشون و یا حتی رمان های بقیه رو حذف کنند و موجب آشفتگی بشه.

از طرفی گاهی بین کاربرا بحث پیش میاد که از ما میخوان به بحث و جدلشون رسیدگی کنیم. اگه حرفاشونو پاک کنند نمی فهمیم چه خبر بوده و به کی باید حق داد.

و خیلی از تاپیک ها هستن که ممکنه فکر کنید نیازه پاک بشن در صورتی که صلاحدید مدیران چیز دیگه ایه. و کلی موارد دیگه که توضیحش تا صبح طول میکشه.

اگه کسی اشتباهی بین پارت های رمان حرف زد کافیه مدیران رو تگ کنید و درخواست حذف داشته باید.

• پسندیدم 3
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، hopewriter313 گفته است :

سلام. فعال کردن این گزینه مشکلات زیادی رو به همراه میاره. فعال کردن این گزینه این اختیار رو هم میده که کاربرا بتونن تاپیک های همدیگه رو هم پاک کنند. متاسفانه امکانش نیست که فقط بتونید پیام های خودتون و پاک کنید که اگه امکانش هم وجود داشت باز مشکلات دیگه ای بود. ممکنه کاربران به دلخواه تاپیک های رمانشون و یا حتی رمان های بقیه رو حذف کنند و موجب آشفتگی بشه.

از طرفی گاهی بین کاربرا بحث پیش میاد که از ما میخوان به بحث و جدلشون رسیدگی کنیم. اگه حرفاشونو پاک کنند نمی فهمیم چه خبر بوده و به کی باید حق داد.

و خیلی از تاپیک ها هستن که ممکنه فکر کنید نیازه پاک بشن در صورتی که صلاحدید مدیران چیز دیگه ایه. و کلی موارد دیگه که توضیحش تا صبح طول میکشه.

اگه کسی اشتباهی بین پارت های رمان حرف زد کافیه مدیران رو تگ کنید و درخواست حذف داشته باید.

سلام ممنونم از توضیحاتتون ...بله درسته

حالا که فکر می کنم حق دارید .

با تشکر ❤️

ویرایش شده در توسط زهرا جواهری
  • پسندیدم 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری