رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام مدیران عزیز @reza20 @site mother

ببخشید میشه دکمه لایک یا تشکر رو برای خود افراد غیرفعال کنید.

بعضیا خودشونو لایک میکنن و این به نظرم بی انصافی و ناحقی در حق بقیه اس.

چون تعداد امتیازها الکی بالا میره و یه فرد تو یه روز میتونه کلی امتیاز واسه خودش جمع کنه.

ممنون میشم رسیدگی کنید.

ویرایش شده در توسط Hani.ks
  • پسندیدم 4
  • تشکر 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید من تازه وارد هستم اما به نظر من وقتی همه ی کاربران این اجازه رو دارند بی انصافی نیست. همه میتونند از این امتیاز استفاده کنند به نظر من که بد نیست این ویژگی

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Radan گفته است :

ببخشید من تازه وارد هستم اما به نظر من وقتی همه ی کاربران این اجازه رو دارند بی انصافی نیست. همه میتونند از این امتیاز استفاده کنند به نظر من که بد نیست این ویژگی

من خودم به شخصه از این دکمه استفاده نمیکنم برای خودم و توقع دارم دیگران هم همین کار رو بکنند. 

خیلی هام رعایت میکنن. با این انصاف به نظرم ناحقیه.

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Radan گفته است :

یه کاربر می تونه روزی چند تا چیز الکی بفرسته و خودشو لایک کنه، این می شه نا حقی.

منم چند باری خودم لایک کردم؛ ولی فقط چند بار.

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

خب اون علاقه ی شخصی شماست. خیلی ها از این امتیاز استفاده میکنند .من نمیخوام نام ببرم اما در سایر سایت ها هم همچین ویژگی هست  و کاربران برای نشون دادن اهمیت موضوع ازش استفاده میکنند  شما اگه دوست ندارید استفاده نکنید البته ببخشید قصد دخالت ندارم

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

سلام

به نظر من هم درست نيست اما تنها در بخش هاى سرگرمى و بحث گفتمان اين گزينه بايد متوقف بشه تا جلوگيرى از سو استفاده بشه ?

البته من هم از اين گزينه براى خودم استفاده كرده كه الان مى بينم نا حقى شده و حاضر به برداشتن تمام آنها هستم ?ولى در قسمت رمان هايى كه نوشته ميشه نه خوبه چون من گاهاً ديدم كه رمان مخاطب نداره و تنها نويسنده هست كه خودشو لايك مى كنه و به نظرم يه دلگرمى براى خود اون طرفه.

• پسندیدم 3

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، samanehaminian69 گفته است :

سلام

به نظر من هم درست نيست اما تنها در بخش هاى سرگرمى و بحث گفتمان اين گزينه بايد متوقف بشه تا جلوگيرى از سو استفاده بشه ?

البته من هم از اين گزينه براى خودم استفاده كرده كه الان مى بينم نا حقى شده و حاضر به برداشتن تمام آنها هستم ?ولى در قسمت رمان هايى كه نوشته ميشه نه خوبه چون من گاهاً ديدم كه رمان مخاطب نداره و تنها نويسنده هست كه خودشو لايك مى كنه و به نظرم يه دلگرمى براى خود اون طرفه.

حرف شما متین. اما درسته که یک نویسنده خودشو لایک کنه؟ اینکه نمیشه. همه مطالب خودشونو دوست دارن دلیل نمیشه که چون کسی تشکر نمیکنه خودش لایک کنه.

من که به نظرم درست نیست. یه رمان باید بر اثر دیدگاه اطرافیان منتخب و دیده بشه.

• پسندیدم 4

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Hani.ks گفته است :

حرف شما متین. اما درسته که یک نویسنده خودشو لایک کنه؟ اینکه نمیشه. همه مطالب خودشونو دوست دارن دلیل نمیشه که چون کسی تشکر نمیکنه خودش لایک کنه.

هم فکرم.

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
در هم اکنون، Hani.ks گفته است :

درسته ولى اگر از نظر دل گرمى نگاه كرد بدم نيست بلاخره اون نويسنده هم زحمت مى كشه حقش يه لايك هست البته من از اين گزينه براى همه استفاده مى كنم و حتى در جاهايى كه رمان به دلمم نشسته نظر ويا نقدى ندادم اما لايكشون كردم تا دلگرم بشن و ادامه بدن .?

• پسندیدم 3

لینک به ارسال

در قسمت هايى هم كه علاقه مند رمان هاشدم با دل و جون لايكشون كردم اما بازهم هرچى راى اكثريت باشه من هم موافق هستم ?????

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، samanehaminian69 گفته است :

درسته ولى اگر از نظر دل گرمى نگاه كرد بدم نيست بلاخره اون نويسنده هم زحمت مى كشه حقش يه لايك هست البته من از اين گزينه براى همه استفاده مى كنم و حتى در جاهايى كه رمان به دلمم نشسته نظر ويا نقدى ندادم اما لايكشون كردم تا دلگرم بشن و ادامه بدن .?

در 6 دقیقه قبل، samanehaminian69 گفته است :

در قسمت هايى هم كه علاقه مند رمان هاشدم با دل و جون لايكشون كردم اما بازهم هرچى راى اكثريت باشه من هم موافق هستم ?????

با این حرفتون موافقم ولی خب دوستان کم لطفی میکنن و لایک نمیکنن.

من خودم رمانم چندتا خواننده داره که حتی یه لایکم نکردن.

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، Hani.ks گفته است :

با این حرفتون موافقم ولی خب دوستان کم لطفی میکنن و لایک نمیکنن.

من خودم رمانم چندتا خواننده داره که حتی یه لایکم نکردن.

درسته واقعاً من هم خودم در عجب هستم نمى دونم چرا كم لطفى مى كنن مگه امتياز چقدر اهميت داره كه از همديگه دريغ مى كنيم ولى من با تمام وجود از همه جاى تعريف باشه مى كنم و اگر نداشته باشه هم سعى مى كنم چيزى نگم تا دل سرد نشن اما از لايك يا گزينه ى تشكر دريغ نكردم و يه جورايى خواستم حمايتشون كنم . به نظرم اگر خودمون همديگرو حمايت نكنيم توقع بيجايى داريم خوانند ها ازمون حمايت كنن.اميدوارم با كمى بزرگوارى و و مهربانى هم ديگرو از انرژى هاى خوب همديگه دريغ نكنيم و باعث قوت قلب همديگر باشيم. حداقل خودمون از هم حمايت كنيم تا خواننده هام به اينكار فكر كنن?

• پسندیدم 3
  • تشکر 2

لینک به ارسال

من الان تمام لايك هاى پست داليا رو حذف كردم تا نا حقى نكرده باشم ???????♥️♥️♥️♥️♥️

در 25 دقیقه قبل، Hani.ks گفته است :

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
در هم اکنون، samanehaminian69 گفته است :

من الان تمام لايك هاى پست داليا رو حذف كردم تا نا حقى نكرده باشم ???????♥️♥️♥️♥️♥️

ممنونم بانو. لطف بزرگی کردین. مچکرم. کاش همه مث شما بودن.

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ZHILA گفته است :

من رمانتو

دونه دونه لایک کردم چون متقابلا کردی منو . مثلا من از بعضی پارت هام خیلی خوشم میاد و خودمم لایک میکنم و شکلک خنده گریه یا جام میزارم . گاهی هم توی سرگرمی ها از حرفی که زدم اگه خوشم بیاد خودمو لایک میکنم. اما من از هیچکس لایک دریغ نمیکنم و هرکی ک ببینم لایکم کرده لایکش میکنم

بله در خوش قلبى شما شكى نيست بانو

من هم خيلى جاها حضور شما رو متوجه شدم و با همراهى شما  در داليا نهايت تشكر رو دارم مهربان♥️♥️♥️♥️♥️

منظور به بقيه دوستانى بود كه كمى در اين امر احتياط مى كنن ?♥️??

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، Hani.ks گفته است :

ممنونم بانو. لطف بزرگی کردین. مچکرم. کاش همه مث شما بودن.

شما عزيز هستى و فكر مى كنم اينجا جايى باشه كه بتونم براى زحماتى كه در اين سايت مى كشيد نهايت تشكر و قدر دانى رو داشته باشم مخصوصاً كه جلد داليا هنر دست شماست مهربان دل???????♥️♥️♥️♥️

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

واسه من که فرقی نداره ?❤️ اگه دارید نظر افرادو جمع می کنید من ممتنعم 

• تشکر 1

لینک به ارسال

چی شدهه

لینک به ارسال

سلام وقت بخیر

ممنون از دوستان که توجه میکنین درست شد

• تشکر 2

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، samanehaminian69 گفته است :

شما عزيز هستى و فكر مى كنم اينجا جايى باشه كه بتونم براى زحماتى كه در اين سايت مى كشيد نهايت تشكر و قدر دانى رو داشته باشم مخصوصاً كه جلد داليا هنر دست شماست مهربان دل???????♥️♥️♥️♥️

خواهش میکنم همش وظیفس.❤

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در در 13 مرداد 1397 در 17:11، Hani.ks گفته است :

سلام مدیران عزیز @reza20 @site mother

ببخشید میشه دکمه لایک یا تشکر رو برای خود افراد غیرفعال کنید.

بعضیا خودشونو لایک میکنن و این به نظرم بی انصافی و ناحقی در حق بقیه اس.

چون تعداد امتیازها الکی بالا میره و یه فرد تو یه روز میتونه کلی امتیاز واسه خودش جمع کنه.

ممنون میشم رسیدگی کنید.

بله متاسفانه منم موافقم. اما این مشکلو به ادمین بگین  تنظیمات سایت با ادمینه.    

• پسندیدم 3

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، site mother گفته است :

بله متاسفانه منم موافقم. اما این مشکلو به ادمین بگین  تنظیمات سایت با ادمینه.    

دیدن موضوع رو و رفع کردن.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری