رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
N.a25

هم اندیشی در رابطه با رمان عشق | loye کاربر انجمن نودهشتیا

پست های پیشنهاد شده

در 17 دقیقه قبل، Hilda گفته است :

هانا هستم عزیزم

به نظرم این اسم با موضوعتون جور بود

خیلی ممنون هانا جون از ایده ی خوبت واقعا دیگه نمیدونستم چی باید برای اسمش بزارم واقعا ممنون⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘ 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهتا جون اسمش بخت وارونه باشه چطوره؟؟

لینک به ارسال

در در 7 دی 1398 در 22:01، Hilda گفته است :

هانا هستم عزیزم

به نظرم این اسم با موضوعتون جور بود

خب انشا... پس میتونم شروع کنم؟؟

لینک به ارسال

در 5 دقیقه قبل، Loye گفته است :

خب انشا... پس میتونم شروع کنم؟؟

پیشنهاد می کنم تاپیک آموزش نویسندگی و علائم نگارشی رو هم بخونی...

لینک به ارسال

در 59 دقیقه قبل، حسن کاوئی گفته است :

پیشنهاد می کنم تاپیک آموزش نویسندگی و علائم نگارشی رو هم بخونی...

باشه حتما

لینک به ارسال

ببین عزیزم بهتره اسم رو خودت انتخاب کنی . اسم شخصیت چندان مناسب رمان نیست گرچه من خودم اسم یکی از رمان هام رو از شخصیت اصلی برداشتم اما در کل پیشنهاد نمی کنم .  به نظرم اسم مهم ترین بخش رمان که مخاطب رو جذب می کنه و باید با ظرافت و دقت خاصی اسم رو انتخاب کنی . 

من چندتا پیشنهاد می کنم، دوستان هم چند تا اسم خوب گفتن در نهایت یا از بین این ها انتخاب کن یا با الهام از این اسامی، یک اسم برای خودت بساز که من دومی پیشنهاد می کنم . 

آرزم فاقه ( به معنی جدال با فقر یا مبارزه با دید نادرست پدر رستا) البته این اسم خیلی سنگین و  بیشتر برای ژانر درام مناسبه !

به نام تو !

چنگال تقدیر

روزی او را می خواستم (که اگر درست متوجه شده باشم یه مثلث عشقی داری توی رمانت)

در حصار آز (بر می گرده به همون طمع و مال پرستی که محوریت داستانه)

خانه آرزویی به رنگ سیاه ! 

نبرد عشق و انتظار ...

در کل نمی گم همین اسم ها اما توی این مایه ها مناسبه ...

در باره موضوع هم که از نظر من کمی کلیشه ای هست و انقدر توی این موضوع نوشته شده که مخاطب چندان رغبت نداره اما می تونی با تغییر دادن یه سری چیزا کلی به رمانت روح بدی . مثلا چی؟!

مثلا رستا یه دختر پولدار به شدت افسرده باشه که توی بچگی اش یه اتفاق ناگوار افتاده باشه ، این دلیلی بشه برای نزدیک شدنش به شخصیت پسر داستان !  از وابستگی برسن به عشق ...! پسره در طول داستان یکنواخت نباشه یعنی برای زندگیش تلاش کنه و منتظر نمونه که رستا رو بدن به رقیبش ! نمی گم مثل فیلم هندی یه شبه پولدار بشه ؛نه ! اما می تونه یه تلاش هایی بکنه که با احساسات خواننده بازی کنه ...در کل هرچی بیشتر بخونی می تونی بهتر تصویر پردازی کنی ...

و در آخر عزیزم رمان هایی ارزش دارن که نوع قلمشون به درد همه سن ها بخورن و همه جذبشون بشن ! تو داری رمان می نویسی..چت نمی کنی که ! مثلا جای (خااااا) می تونی بگی (خب حالا ) در کل یه سری چیزا رمان سبک جلوه می دن علی رغم اینکه ممکن خیلی رمان زیبایی باشه . 

امیدوارم تونسته باشم کمک بکنم بهت . 

موفق باشی

لینک به ارسال
افتخارات

در 26 دقیقه قبل، نویسنده گفته است :

ببین عزیزم بهتره اسم رو خودت انتخاب کنی . اسم شخصیت چندان مناسب رمان نیست گرچه من خودم اسم یکی از رمان هام رو از شخصیت اصلی برداشتم اما در کل پیشنهاد نمی کنم .  به نظرم اسم مهم ترین بخش رمان که مخاطب رو جذب می کنه و باید با ظرافت و دقت خاصی اسم رو انتخاب کنی . 

من چندتا پیشنهاد می کنم، دوستان هم چند تا اسم خوب گفتن در نهایت یا از بین این ها انتخاب کن یا با الهام از این اسامی، یک اسم برای خودت بساز که من دومی پیشنهاد می کنم . 

آرزم فاقه ( به معنی جدال با فقر یا مبارزه با دید نادرست پدر رستا) البته این اسم خیلی سنگین و  بیشتر برای ژانر درام مناسبه !

به نام تو !

چنگال تقدیر

روزی او را می خواستم (که اگر درست متوجه شده باشم یه مثلث عشقی داری توی رمانت)

در حصار آز (بر می گرده به همون طمع و مال پرستی که محوریت داستانه)

خانه آرزویی به رنگ سیاه ! 

نبرد عشق و انتظار ...

در کل نمی گم همین اسم ها اما توی این مایه ها مناسبه ...

در باره موضوع هم که از نظر من کمی کلیشه ای هست و انقدر توی این موضوع نوشته شده که مخاطب چندان رغبت نداره اما می تونی با تغییر دادن یه سری چیزا کلی به رمانت روح بدی . مثلا چی؟!

مثلا رستا یه دختر پولدار به شدت افسرده باشه که توی بچگی اش یه اتفاق ناگوار افتاده باشه ، این دلیلی بشه برای نزدیک شدنش به شخصیت پسر داستان !  از وابستگی برسن به عشق ...! پسره در طول داستان یکنواخت نباشه یعنی برای زندگیش تلاش کنه و منتظر نمونه که رستا رو بدن به رقیبش ! نمی گم مثل فیلم هندی یه شبه پولدار بشه ؛نه ! اما می تونه یه تلاش هایی بکنه که با احساسات خواننده بازی کنه ...در کل هرچی بیشتر بخونی می تونی بهتر تصویر پردازی کنی ...

و در آخر عزیزم رمان هایی ارزش دارن که نوع قلمشون به درد همه سن ها بخورن و همه جذبشون بشن ! تو داری رمان می نویسی..چت نمی کنی که ! مثلا جای (خااااا) می تونی بگی (خب حالا ) در کل یه سری چیزا رمان سبک جلوه می دن علی رغم اینکه ممکن خیلی رمان زیبایی باشه . 

امیدوارم تونسته باشم کمک بکنم بهت . 

موفق باشی

واقعا خیلی ازت ممنون من واقعا به این چیزا دقت نکرده بودم خیلی ازت ممنونم عزیزم❤❤⚘⚘⚘⚘

لینک به ارسال

بچه ها راستی من چطوری میتونم تو خصوصی کسی پیام بدم؟؟

لینک به ارسال

در 54 دقیقه قبل، Loye گفته است :

بچه ها راستی من چطوری میتونم تو خصوصی کسی پیام بدم؟؟

فعلا امتیازات کمه مثل من باید لایکت کنن و ارسالی هات بالا بره تا بتونی خصوصی پیام بدی(الان لایک کن کامنتامو)

لینک به ارسال

در 20 دقیقه قبل، حسن کاوئی گفته است :

فعلا امتیازات کمه مثل من باید لایکت کنن و ارسالی هات بالا بره تا بتونی خصوصی پیام بدی(الان لایک کن کامنتامو)

باشه ممنون

لینک به ارسال

سلام مهتا جان، خب من بالاخره اسم انتخاب کردم به نظرم اسمش:چنگال تقدیر باشه خوبه نظر شما چیه؟؟ 

لینک به ارسال

در در 11 دی 1398 در 13:02، Loye گفته است :

سلام مهتا جان، خب من بالاخره اسم انتخاب کردم به نظرم اسمش:چنگال تقدیر باشه خوبه نظر شما چیه؟؟ 

@M@hta

لینک به ارسال
افتخارات

در 1 دقیقه قبل، مرضیه علیش گفته است :

خوبه عزیزم

لینک به ارسال
افتخارات

در 4 ساعت قبل، M@hta گفته است :

خوبه عزیزم

خب پس شروع کنم؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...