رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا
N.a25

هم اندیشی در رابطه با رمان عشق | loye کاربر انجمن نودهشتیا

پست های پیشنهاد شده

سلام.

لطفا در این موارد به نویسنده کمک بشه:

اسم رمان

تقویت ایده رمان

دیالوگ نویسی

فضا سازی

طنز نویسی

نویسنده: @Loye

پارت های ابتدایی:

اسم رمان؛ عشق

ژانر؛عاشقانه

خلاصه؛ رمان در مورد یه دختر پولدار که خیلی مغروره اما از قضا عاشق یه پسر فقیر میشه که پدرش با ازدواج اونا مخالفت میکنه.......

مقدمه؛ صدا بزن مرا مهم نیست به چه نامی فقط میم مالکیت را اخرش بذار میخواهم باور کنم، مال تو هستم.....

پارت اول: با صدای اعظم خانم چشم هام رو باز کردم وایستاده بود بالا سرم مثل هر روز صبح که بیدارم میکرد امروزم اومده بود بیدارم کنه تا قبل از رفتن بابا به سر کار باهم صبحانه بخوریم اعظم خانم: رَستا مادر پاشو بابا منتظرته من: چشم اعظم خانوم شما بدید منم میام وقتی اعظم خانم رفت منم بیدار شدم و بعد از انجام کارهای اولیه رفتم پایین تا با بابا یه صبحونه مفصل بخوریم بلههه وقتی رسیدم پایین دیدم بابا مثل چی سرشو انداخته پایین و داره میلمبونه اصلا حواسش نبود من اومدم منم رفتم پشت سرش و پخخخخخخ بابا یه مار که برید بالا که هیچ ......

پارت دوم:بعداز کلی سر به سر گذاشتن بابا و دعوا کردن من و البته صبحانه خوردن با بابا خداحافظی کردم و رفتم بالا تا آماده شم با ارتِمیس بریم بیرون یه دور بزنیم خب بذار زنگ بزنم ببینم این میاد اصلا همینجوری برای خودم بریدم و دوختم ارتمیس: بلههه رستا: اَه حالم بهم خورد ارتمیس: مرگ به تو محبت کردنم نیومده بنال رستا: آخه تورو لایق محبت کردن به خودم نمی بینم آماده شو بیام دنبالت بریم یکم بنزین حروم کنیم ارتمیس: باشه ۲۰ مین دیگه آمادم بیا رستا: باشه الان میام فقط باز مثل میت نیای یه دستی به اون صورتت بکشی یادته اونسری رفتیم..... 

پارت سوم:بیرون گناه پسره اومد شماره بده گرخید در رفت ارتمیس: خاااا بیا رستا: باشه اومدم خب بزار اول به اعظم خانم بگم اگه بابا زنگ زد بهش بگه خب_ اعظم خانم اعظم خانم _جانم ننه دستم بنده چیکار داری _ میخواستم بگم من با ارتمیس دارم میرم بیرون اگه دیر اومدیم نگران نباشید _ باشه کنه خدا به همراهت فقط زود بیا آقا نگران نشه _ چشم.خب حالا چی بپوشم امممم آها فهمیدم خب بزارین براتون بگم چی پوشیدم تا از فضولی نمیرین خب من میگم ببینین بهم میاد یا نه اوا شما که منو ندیدید بدونی بهم میاد یا نه معذرت ولی خب بهتون میگم مانتو سفید بلند ، ساپورت کلفت مشکی جوراب دار چکمه های سفید مشکی شال مشکی پالتو مشکی و کیفم که هیچ بعد از اینکه یکم ریمل و رژ زدم رفتم پیش دخترم سر راهم از ..........   

@M@hta

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
افتخارات

سلام نویسنده ی عزیز لطفا راجب خلاصه ی رمان بیشتر برام بگو

لینک به ارسال
افتخارات

در 16 دقیقه قبل، M@hta گفته است :

سلام نویسنده ی عزیز لطفا راجب خلاصه ی رمان بیشتر برام بگو

سلام رمان در مورد یه دختر پولدار که با پدرش زندگی میکنه پدرش از فقرا خوشش نمیاد اما دخترش عاشق یه پسر فقیر میشه که پدرش به اون میگه تو قبلا یه سند امضا کردی که با پسر صمیمی ترین دوست من ازدواج کنی از قضا پسر پولداره هم عاشق دوست فقیر دختر پولدار میشه و در این بین ماجراهای زیادی پیش میاد.......

لینک به ارسال

در 5 ساعت قبل، Loye گفته است :

سلام رمان در مورد یه دختر پولدار که با پدرش زندگی میکنه پدرش از فقرا خوشش نمیاد اما دخترش عاشق یه پسر فقیر میشه که پدرش به اون میگه تو قبلا یه سند امضا کردی که با پسر صمیمی ترین دوست من ازدواج کنی از قضا پسر پولداره هم عاشق دوست فقیر دختر پولدار میشه و در این بین ماجراهای زیادی پیش میاد.......

خب عزیزم این روزا رمانای زیادی نوشته شدن که برای اسمشون از کلمه ی عشق استفاده شده!

بهتره که با توجه به محتوای رمانت اسم جذاب تر و جدیدی تری انتخاب کنی، حالا خودت چندتایی که مد نظرت هست رو بگو تا من بیشتر کمکت کنم و با صلیقت آشنا بشم

لینک به ارسال
افتخارات

به نظرتون اسمشو بزاریم دوست دارم چطوره یا مثلا من عاشق تو هستم و من دلم رو به تو دادم 

لینک به ارسال

سلام الان من چیکار کنم شروع کنم به نوشتن؟؟؟؟

لینک به ارسال

در 22 ساعت قبل، Loye گفته است :

به نظرتون اسمشو بزاریم دوست دارم چطوره یا مثلا من عاشق تو هستم و من دلم رو به تو دادم 

شدیدا کلیشه ایه!

باید دنبال اسم های ناب تری باشی

مثلا: قلب خفته و ازین قبیل چیز ها

که هم کوتاه و هم پر معنا باشن

لینک به ارسال
افتخارات

دل چطوره؟؟ 

لینک به ارسال

سلام ببخشید الان این قضیه ی رمان من بالاخره به کجا رسید؟؟ بنویسم ننویسم چیکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام مهتا جان چیشد؟

لینک به ارسال

اینترنتشون ضعیفه، ب محض اتصال پاسخگو میشن.

لینک به ارسال
افتخارات

این هم اندیشی برای عموم ازاده. 

لطفا کمک کنید دوستمون ی اسم خوب برای رمانش انتخاب کنه💕

موفق باشید

لینک به ارسال
افتخارات

ستایشِ عشق

پرستش عشق

معجزه‌ی عشق

عاشقانه‌هایم برای او

عشق ناب

خیلی دیگه عشق تو عشق شد😅

لینک به ارسال

در 46 دقیقه قبل، Loye گفته است :

سلام مهتا جان چیشد؟

عزیز دل اسم هایی که داخلشون از کلمه ی "عشق" استفاده شده خیلی تکراری و کلیشه ای شده

با توجه به خلاصه و موضوع رمانت سعی کن اسم جذاب تری پیدا کنی. یکم خلاقیت نیاز داره 🙃

در مورد موارد دیگه هر وقت آنلاین شدین بیشتر می تونیم صحبت کنیم💕

لینک به ارسال

در 29 دقیقه قبل، meli.km گفته است :

عزیز دل اسم هایی که داخلشون از کلمه ی "عشق" استفاده شده خیلی تکراری و کلیشه ای شده

با توجه به خلاصه و موضوع رمانت سعی کن اسم جذاب تری پیدا کنی. یکم خلاقیت نیاز داره 🙃

در مورد موارد دیگه هر وقت آنلاین شدین بیشتر می تونیم صحبت کنیم💕

ببخشید دیگه من انقدر مضاحمتون میشم اخه من یکم هیجان دارم دوست دارم خیلی زود شروع کنم به نوشتن خیلی ممنون که بهم کمک میکنین🌹🌹🌹🌹چشم بازم فکر میکنم 

لینک به ارسال

حس ناب

اسم شخصیت رمانت "رستا" ام باشه قشنگه

یا میتونی از فرعی ترین اشیا توی رمانت اسم بزاری 

مثلا: رز مشکی، جواهر یا چیزایی تو این قبیل 

لینک به ارسال
افتخارات

در 7 دقیقه قبل، sarajaberi گفته است :

حس ناب

اسم شخصیت رمانت "رستا" ام باشه قشنگه

یا میتونی از فرعی ترین اشیا توی رمانت اسم بزاری 

مثلا: رز مشکی، جواهر یا چیزایی تو این قبیل 

اتفاقا خودمم میخواستم بزارم رستا 

لینک به ارسال

به نظرتون اسم رمانم رستا باشه چطوره؟ 

لینک به ارسال

در 25 دقیقه قبل، Loye گفته است :

بله قشنگه

لینک به ارسال
افتخارات

در 27 دقیقه قبل، Loye گفته است :

اسم یه فاکتور کاملا سلیقه ایه. اسم رستا برای شخصیت خوبه اما معمولا خوب نیست که اسم زمان رو از روی شخصیت برداریم. مگر اینکه اسم شخصیت بیانگر معنایی خاص و جدید باشه

لینک به ارسال

در 42 دقیقه قبل، Loye گفته است :

ببخشید دیگه من انقدر مضاحمتون میشم اخه من یکم هیجان دارم دوست دارم خیلی زود شروع کنم به نوشتن خیلی ممنون که بهم کمک میکنین🌹🌹🌹🌹چشم بازم فکر میکنم 

خواهش می کنم عزیزم من تا جایی که از دستم بر بیاد کمک می کنم. 

برای نوشتن رمان خوب اول باید رمان های متفاوتی رو بخونین. رمان هایی با زاویه دید اول شخص، سوم شخص، نثر ادبی، عامیانه و حتی رمان هایی که کمی فهمشون سخته به گسترده تر شدن دایره لغات و فضاسازی خیلی کمک می کنه. از این به بعد امتحان کنین و وقتی رمانی رو می خونین به جزئیاتش دقت کنین. رمان رو صرفا جهت تفریح نخونین. نحوه ی قرار گرفتن دیالوگ در جمله، رعایت علائم نگارشی، چگونگی فضا سازی و ابراز احساسات کارکتر ها، شخصیت سازی کارکتر ها، همه و همه می تونه رمان رو بهتر کنه.

لینک به ارسال

بخت وارونه اسم قشنگی نیست برای این رمان؟

لینک به ارسال
افتخارات

در 1 دقیقه قبل، Hilda گفته است :

بخت وارونه اسم قشنگی نیست برای این رمان؟

آره خیلی قشنگه . خب به نظر همتون چطوره همینو بزاریم؟

لینک به ارسال

ببخشید اسمتون هیلدا هستش؟؟؟؟

لینک به ارسال

در 5 دقیقه قبل، Loye گفته است :

ببخشید اسمتون هیلدا هستش؟؟؟؟

هانا هستم عزیزم

به نظرم این اسم با موضوعتون جور بود

لینک به ارسال
افتخارات

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...