رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا

amin141

کاربر عادی
 • تعداد ارسال ها

  88
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

158 Excellent😃😃😃😃

درباره amin141

 • درجه
  💚💚💚
 • تاریخ تولد 31 فروردین 1248

آخرین بازدید کنندگان نمایه

1,029 بازدید کننده نمایه
 1. سینما خیلی وقته نرفتم.... تختی؟
 2. اسفند اردیبهشتی ترین حالت زمستان است..از همان ماه های، خوب خدا که جان میدهند برای دل را به خیابان زدنهای بی هوا و، طولانی...انگار تمام‌آدمها تنپوشی از مهربانی به تن کرده اند و، لبهای تمام عابران شهر در صمیمانه ترین حالت لبخند، است..اسفند یعنی زمستان رفتنی ست ،یعنی بهار در راه است..

 3. amin141

  غذایی رو که نفر قبلی میگه دوست داری؟

  نه...واقعا نه... ته چین مرغ؟
 4. میدونی مشکل تو چیه؟؟؟ مشکل تو اینه که فکر میکنی حقیقت همون چیزیه که توفکر میکنی

 5. amin141

  از چه سوالی بدتون میاد ؟

  از هیچ سوالی بدم نمیاد..ولی باید یاد بگیریم بین سوال و فضولی تفاوت قائل بشیم
 6. amin141

  درباره رحمتی؛ نکُشیمون آقای اخلاق مدار!

  آی اسپورت - ماجرای اختلاف سیدمهدی رحمتی و سیدحسین حسینی تمام شدنی نیست. حتی با این که این دو نفر دیگر هم‌تیمی نیستند و چشم‌شان به هم نمی‌افتد اما انگار اتفاقاتی که در دور همبازی بودن‌شان در استقلال افتاده آن قدر زیاد بوده که حل شدنی نیست و هر از گاهی یکی از این دو نفر گریزی به آن ماجراها می‌زند! در جدیدترین مورد، یک جنگ اینستاگرامی بین این دو نفر رخ داده که واقعا در حد جنگ‌های خنده‌دار و مسخره شاخ‌های اینستاگرامی است! ابتدا سیدمهدی رحمتی بود که دعوا را شروع کرد. او چند روز بعد از دربی و نمایش نه چندان خوب حسینی در این بازی در یک استوری مدعی شد که بعد از دربی خیلی از هواداران استقلال از او حلالیت طلبیده‌اند و حتی آن فرد خاص! هم عذرخواهی کرده است! او تلویحا حسینی را هم به مبارزه در میدان سفارش کرد و از این که از پیج‌های منتنسب به اقوام و آشنایانش به او و خانواده‌اش فحاشی می‌کنند انتقاد کرد. در آخر هم به حسینی توصیه کرد مراقب باشد در اخلاق شکست نخورد! حسینی هم که متوجه شده بود مخاطب این طعنه‌ها خود اوست در یک استوری عجیب بدون نام بردن از رحمتی مدعی شد او بعد از بازی با الکویت به بازیکنانی که به حسینی تبریک گفته‌اند پیغام فرستاده که برای همه‌شان دارد! حسینی در ادامه ادعا کرده که رحمتی قصد دارد با این کارها تمرکز او را به هم بزند ولی این کارها قدیمی شده است! دعوا اما به این جا ختم نشد و رحمتی که به حسینی توصیه کرده بود اخلاق را رعایت کند در یک عمل کاملا غیراخلاقی و البته غیرقانونی یک اسکرین‌شات از چت‌های قدیمی‌اش با حسینی را منتشر کرد که در آن دروازه‌بان جوان استقلال از رحمتی به خاطر حمایت‌هایش از او کلی تشکر کرده و بارها از او به عنوان الگوی خودش نام برده است. مشخص نیست هدف رحمتی از این کار دقیقا چه بوده اما طبیعی بوده که در آن سال‌ها رحمتی الگوی حسینی بوده باشد و از او حمایت‌هایی هم کرده باشد و انتشار این چت‌ها نشان‌دهنده عوض شدن حسینی نیست و برعکس اقدامی است که بیشتر از حسینی، خود رحمتی را تخریب خواهد کرد.
 7. آی اسپورت - روزنامه خبرورزشی در شماره امروز خود به یک ماجرای جالب اشاره کرده و کدهایی داده که مشخص می‌کند خانم هنرپیشه و آقای فوتبالیست چه کسانی هستند. به نوشته این روزنامه داستان از آنجا آغاز شد که یکی از دوستان هنرپیشه خانم که به بهانه دیدن بازی پرسپولیس برابر الهلال به امارات سفر کرده بود، به بهانه تولد دوست صمیمی‌اش پستی گذاشت که این پست توسط آقای فوتبالیست لایک شد. اگر چه مادر آقای فوتبالیست مخالف ازدواج پسرش با خانم بازیگر بود اما این موضوع مانع ارتباط موقت آنها نشد به خصوص آنکه تصاویری از این دو نفر در یک مرکز خرید در یک کشور عربی حوزه خلیج فارس منتشر شد. اینکه چرا رابطه این دو نفر یکدفعه قطع شد به این دلیل است که خانم هنرپیشه – که طبق ادعای خبر ورزشی ید طولایی در تیغ زدن افراد پولدار و متمول دارد- در آخرین سفر خود مبلغی در حدود 50 هزار دلار از آقای فوتبالیست می‌گیرد و آن را پس نمی‌دهد. این در حالیست که آقای فوتبالیست همواره بلیت رفت و برگشت خانم بازیگر و هزینه اقامت او در خارج از کشور را تامین می‌کرد. آقای فوتبالیست اگر چه شدیدا از دست بازیگر مربوطه شاکی است اما دستش به جایی بند نیست و این رابطه اینگونه به پایان رسید!
 8. amin141

  مشاعره با اسم دختر و پسر

  چقدر اسم قشنگی این اسم))))) نریمان
 9. amin141

  مشاعره با اسم دختر و پسر

  دیبا
 10.  

  یک نوع ماندن هم هست !!
  بی حواس ، بی اهمیت .. می‌ماند خشک میشود، یخ میبندد، ترک برمیدارد. اما نمی‌رود!
  نه به درد میخورد نه به دل. اما تا دلت بخواهد به در و دیوار میخورد و جان میدهد...
  زخم قبلی خوب نشده تازه ترش را به جان میخرد. یکی نیست دست و بال اش را بگیرد ؛ بنشاندش و بگوید نمیشود ..
  نه میشود ، نه میتوانی .. ماندن آدمِ خودش را میخواهد ...
  زورِ بازو نه اما زورِ دل میخواهد. به قد و قواره اش بخورد ..
  یک رفتنِ جانانه به صد تا از این ماندن ها می‌ارزد..
  خیلی از ماندن ها رفتنشان قابل تحمل تر میشود .. اگر بگذارند ...
  ماندن واقعی میخواهم .... 💔🍃

 11. amin141

  مشاعره با اسم دختر و پسر

  ونداد
 12. amin141

  مشاعره با اسم دختر و پسر

  همایون
 13. amin141

  مشاعره با اسم دختر و پسر

  هنگامه
 14. amin141

  مشاعره با اسم دختر و پسر

  روزبه
×
×
 • اضافه کردن...