رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا

site mother

کاربر عادی
 • تعداد ارسال ها

  736
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  10

آخرین بار برد site mother در 9 تیر 1397

site mother یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

1,314 Excellent😃😃😃😃

درباره site mother

 • Other groups کاربر عادی
 • درجه
  ❤❤❤❤
 • تاریخ تولد 21 اسفند 774

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. site mother

  خوشـ قلمـ ادامهـ بدهـ ...

  داشت میرفت و من باید کاری میکردمـ پیش از آن که از جلوی چشمانم محو شود با صدای بلند گفتم گمشو پشت سر مرده آب نمیریزم ،،خاطراتت را زیر قدم هایت میگذارم تا له کنی ، روزی دلم را به تو دادم اکنون پس فرستادی . دررسم ما پس فرستادن یعنی از چشمم افتادی ، حالا که میروی بمیر ،که مردن برایت نعمت است . قدر ندانستی و ندانستم مسیرم اشتباست .
 2. نفس داریم تغییرش بدید ، یه چیزی به اسم نفس اضافه کنید که امکان داشتن مورد مشابه کم باشه @S.sedighi
 3. site mother

  گروه خوش قلم ها

  نبود مادر یعنی زندگی بی معنی رفتن و تنها شدن ، ماندن و اموات شدن یعنی نداری پشتیبانی، نداری هم کلامی یعنی دوست مُرد و عشق مُردو تنهای تنهاشدی تو . بی یاور و بی کِس و تنها شدی تو .
 4. site mother

  باران بارید و من...

  باران بارید و من بی هوا نفست را بوییدم یاد روزگاران افتادم و عشقت را بار دیگر در قلبم چنگ زدم یاد آن لبخند زیبا ، یاد آن چشمان بی تاب ، یاد آن رقص نگاهت ، یاد آن حرف و کلامت . باران بارید و من مرور کردم خاطرات را .
 5. site mother

  گروه خوش قلم ها

  عشق اگر بود ، نمی دانم چنین واڗه مقدسی را در کجا جستوجو کنم ، آن را در فراسوی قلبم پیدا کنم یا در میان دیگران ، آن را در آب بجویم یا هوا یا آسمان .. عشق اگر بود که هست، دیوانه میکند ، من چنین دیوانگی را دوست دارم ..
 6. تو یعنی عشق یعنی جوانی ،یعنی شادیِ تا ابد بیدار تو یعنی انتخاب من ، انتخابی بِکر و ناب ، تو یعنی من یعنی سر کردن با تمام دیوانگی های دل دیوانه تویعنی عشق
 7. اره خوبه در قسمت دلنوشته این رو ایجاد کنید هر کاربر پست مربوط به خودش رو ایجاد کنه و بقیه کاربران ایده استارتر رو ادامه بدن مثلا در یک تاپیک استارتر میگه دلتنگی یعنی دلت کسی را بخواهی که دیگر نیست، وبقیه هم درباره دلتنگی یعنی ادامه همین پست بزارن کاربربعدی یه موضوع دیگه در تاپیک دیگه بگه و بقیه اون رو کامل کنند . و مدیر در قسمت تحقیقات یک تاپیک ایجاد کنه و از همه ما بخواد لینک دلنوشته هایی که همه با هم در تاپیک های مختلف ایجاد کردیم رو دراون تاپیک بزاریم ـ از همه معذرت میخوام که اینقدر توضیح میدم ، از اون جا که گروه نویسندگی تازه تاسیس شده باید راه و روش گروهی کارکردن رو یاد بگیریم . وقتی راه افتادیم دیگه من فقط مطیع اومر مدیر هستم ـ
 8. عالــــــــــــــــــــــــــــــــیه بله هم پی دی اف میشه و هم جلد برای شعرات ساخته میشه ، بیشتر بنویس .
 9. site mother

  آیا ممکنه ؟؟؟

  عزیزم اگر منظورت اون تاپیکی هست که نوشتیه نوشتههای لاکچری و کپی شده از نت هست خیر . ما برای چیزهایی جلد میزنیم که نتیجه فکر و زحمت خودتون باشه نه کپی برداری @samanehaminian69
 10. site mother

  مقام

  چرا الان درستش میکنم
 11. site mother

  مقام

  سلام ادمین ، من علاوه بر داستان نویسی به کاربرانی که بالای سه هزار ارسالی داشته باشند هم مقام منتخب رو میدم .
 12. تحقیق چگونهنویسنده شویم روبه قسمت آموزش نویسندگی انتقال دادم ـ
 13. تحقیق چگونهنویسنده شویم روبه قسمت آموزش نویسندگی انتقال دادم ـ
 14. اشکال از منه که قانعتون نکردم ، عزیزم راستی مدیر ، من تاپیک هایی رو که قبلا ایجاد کرده بودیم در قسمت تحقیقات رو به بخش های مختلف با نام گروهمون انتقال دادم . مثلا تحقیقات موجودات افسانه ای رو به بخش ادبیات بردم تحقیق درباره شاعران رو هم به قسمت ادبیات بردم . شما زحمت بکش در قسمت تحقیقات هر وقت تحقیقی رو گفتید که ما انجام بدیم تاپیک رو در قسمت تحقیقات بزنید ـ الان یه سری به قسمت تحقیقات بزن چند ساعت پیش یه پست ارسال کردم .
×
×
 • جدید...