رفتن به مطلب
انجمن نودهشتیا

Mi manchi

کاربر فعال
 • تعداد ارسال ها

  1,451
 • تاریخ عضویت

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد Mi manchi در 8 مرداد 1397

Mi manchi یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

3,158 Excellent😃😃😃😃

درباره Mi manchi

 • Other groups کاربر فعال
 • درجه
  ❤❤❤❤❤❤
 • تاریخ تولد 30 اردیبهشت 1379

کاربر عادی

 • کاربر
  Array

آخرین بازدید کنندگان نمایه

5,175 بازدید کننده نمایه
 1. سلام 

  سلینم منو تنها میزاری ابجی 

  دستت درد نکنه

 2. وقتی اومدم به این سایت خیلی خوشحال بودم. به خاطر همه دوستایی که هیچ وقت نداشتمشون و تو این سایت پیدا کردم. به خاطر همه خوشی هایی که از اینجا گرفتم. به خاطر اینکه یه جا برای نشون دادن استعداد و علاقه ام به نویسندگی پیدا کردم.

  دوست هایی پیدا کردم که هیچ وقت نظیرش رو تو واقعیت زندگیم نداشتم. خاطراتی رو به دست اوردم که یه عمر میتونم به خاطرشون درد دلتنگی رو به دوش بکشم. تجربه هایی از تک تکتون گرفتم که من رو مدیونتون کرد. 

  الان که اینو مینویسم یه عالمه بغض تو گلومه که حتی با این اشکای لعنتی هم از بین نمیره. خداحافظی همیشه قسمت سخت زندگیه! ولی واقعی تر از هر واقعیتیه! 

  میدونم تلخ و تکراریه ولی من واقعا اومدم برای خداحافظی. نمیخوام تشنجی به وجود بیاد. چون خودمم بدم میاد ولی چه میشه  کرد. اگه خداحافظی نمیکردم ممکن بود بعضی هاتون منتظرم باشین و بعضی هاتون ناراحت به خاطر بی وفایی و بی معرفتیم.

  من اینجا، تو این سایت یه خانواده داشتم. پر جمعیت ولی صمیمی. از همتون عشق گرفتم. وفا و معرفت رو یادم دادین. محبتم رو با کمال میل بهتون میدادم. حتی برای کسانی که زیاد باهام میونه خوبی نداشتن. 

  بعضی از شماها رو به قدری عاشقانه دوست داشتم که حتی زندگی واقعیمم دست خوش تغییرات قرار گرفت به خاطر وجودتون. جوری که با هر غمتون میشکستم و با هر شادیتون لبخند پررنگی رو لبم می نشست.

  چند باری قبلا خداحافظی کرده بودم. ولی دل لعنتیم طاقت دوریتون رو نداشت و برگشتم ولی همیشه هم از غیبت هام ضربه خوردم. جوری که نتونستم تو غم خیلی هاتون شریک باشم و یه جورایی نیمه راه شدم! از جمله نیمای عزیزم که کنارش نبودم زمان غم هاش و تنهایی هاش. 

  بعدشم از دست دادمتون. محبتتون رو. توجهتون رو از دست دادم.

  ولی الان میدونم که برگشتی در کار نیست. نه تا زمانی که دلیل محکمی داشته باشم. نه تا زمانی که بتونم با خودم و زندگیم کنار بیام. نه تا زمانی که بتونم از این خود لعنتی دست بکشم. 

  من فقط یه چیز میخوام از همتون. که هیچ وقت هیچ وقت فراموشم نکنین. غم من اینه که مبادا یه روز همه یادشون بره سلینی هم بوده! مثل همه اون خداحافظی های قبلی!

  این منو میکشه؛ این فکر لعنتی که دیگه کسی منو به یاد نیاره. آخرین خواستم اینه ازتون. که منو تو جعبه خاطرات گوشه ذهنتون نندازین که خاک بخورم! 

  نمیدونین چقدر دوستتون دارم. از عمق وجودم. مواظب خودتون باشین. و هیچ وقت فراموش نکنین که دنیا دو روزه! که یه روزشم رفته! روز آخر رو جوری زندگی کنین که راضی چشم ببندین. از این دنیای نامرد و عوضی! 

  در پناه حق...

  @PEGAH @nima.slm00 @DARKNESS @n.y74 @layali_A @Ali_He @Yasi.. @A.Z.M @Helen @meli.km @Hana_m @Vampiro @Lilic @M@hta @Hany Pary @aty.s @مديريت كل @محب الحسین @Mah @AIDA-9669 @زهراتیموری @mobina..a @*Nafas*  @ahoora000 @Dani_66 @Kosarbayat398 @.... @LoveHell @rajabi @atena_tf @mahdiye.s @mansoor-h @khosravi @N.a25 @S O-O M @Shaparak.s @Elham_kamy @mina_t81 @*عارفه* @mahsa 

  1. نمایش دیدگاه قبلی  بیشتر 28
  2. n.y74

   n.y74

   یادمه قول دادی که کنارم باشی اما الان که اومدم میبینم رفتی

   دلم هزار برابر غم گرفت از رفتن

   هر جا هستی و هرکار که میکنی خوشبخت و شاد باشی

    

  3. Hana_m

   Hana_m

   امیدوارم هرجا هستی شاد و موفق و قوی باشی..دلمون تنگ میشه برات سلینی:))

  4. hestia

   hestia

   کجااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

 3. ای جوجه تاریخ تولدت درست کن !

   

  1. نمایش دیدگاه قبلی  بیشتر 1
  2. PEGAH

   PEGAH

   بی بلا !

   تشابه به کی؟؟

   @Mi manchi

  3. Mi manchi

   Mi manchi

   به یکی. خودت میدونی .^)

  4. PEGAH

   PEGAH

   کجام شبیه بود ؟؟؟

   ایــــــــــــش !

   @Mi manchi

 4. عزیزم میخوای تو خصوصی بفرستم برات؟
 5. یه نکته دیگه اعظم جان. به نظرم بهتره سن و سال دختر ها رو بنویسی. چون من که جای خالیش رو حس کردم.
 6. سلام اعظم جان داستانت رو خوندم و واقعا به وجد اومدم. چون داستانت واقعا به گونه ای توصیفاتش رو نوشتی که من حس کردم تمام اتفاقات برای خودم می افته. چند تا غلطی نگارشی داشتی که خب ویراستار درستش میکنه ولی اگه خودت هم یه نگاه بهش بندازی فکر کنم متوجه بشی که خیلی از علائمی که به کار بردی اضافه هست. من عاشق قلمت شدم. چون واقعا خیلی عالی نوشته بودی و یه جوری بود که خواننده رو مجذوب میکرد و باعث میشد که خواننده منتظر ادامه داستان باشه. در کل میتونم بگم که واقعا عالی بود. آفرین. منتظر ادامه اش هستم. به امید موفقیت روزافزون عزیزم!
 7. وحید انتخاب دوم
 8. Mi manchi

  بدترین درد چیه؟

  دندون درد!!!
 9. Mi manchi

  ب سـوال نفر قبل جـواب بدین^_^

  کره جنوبی، کانادا، ترکیه. مدل گوشیت؟
 10. اخه چرا؟ فکر نمیکردم به این زودی ترکمون کنین! هنوز فکر میکردم با هم همکاری های طولانی رو خواهیم داشت. دلم خیلی تنگتونه. فکر نمیکردم به این زودی باز نشست بشین. میدونم کار سختی بود ولی...

  به هر حال امیدوار بودم که همیشه کنارتون باشم. خیلی دوستتون دارم عزیزان دلم. فراموشم نکنین لطفا که هیچ وقت فراموش نمیشین...

   مائده عزیزم، همیشه با حرف های شیرینت حالمو خوب میکردی. همیشه مهربون بودی باهام. عاشق صدات شده بودم تازه. قرار بود رمانمو بخونی. دلم به تعریف هات خوش بود. همیش حس خوبی داشتم از حرفات. خواهرم بودی.@0_0

  فاطمه جان خودم که همیشه حمایتم کردی. بدی هام رو بخشیدی. کم کاری هامو خودت به دوش گرفتی. تازه میخواستم جبران کنمشون برات ولی نشد!بازم عذر میخوام عزیزدلم.@TILA

  می بوسمتون عزیزان دلم.

   

 11. میای , میری. جواب دلتنگیامو نمیدی؟؟؟

  @n.y74

×
×
 • جدید...