رفتن به مطلب
hopewriter313

توضیحات ویراستاری در سایت نود و هشتیا

پست های پیشنهاد شده

سلام یه سوال داستانی که کامل نوشته شده را چه جوری ارسال کنم

• پسندیدم 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 24 تیر 1397 در 16:00، hopewritet313 گفته است :

ز: کاربرانی که عنوان ویراستار دارند و وظیفه اونها ویرایش و تایید رمان های کامل شده هست.

ممنون بابت توضیحتون اما یه ایراد دارید  تایید رمان های کامل شده . شما قبل از این که رمان کامل بشه باید به کاربر بگید تا نوشته رو تصحیح کنه .  و اگر کاربری مطابق قوانین ننوشت،به نظر شما اهمیت نداد و سایت رو به خطر انداخت. به مدیران بگید تا رمان رو حذف کنند .  

و وظیفه دیگه شما اینه که به کاربران ایرادات املایی و نگارشی رو (زمانی که رمان درحال تایپ هست)بگید    تا کاربران نویسنده های حرفه ای تری بشن .  

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، site mother گفته است :

ممنون بابت توضیحتون اما یه ایراد دارید  تایید رمان های کامل شده . شما قبل از این که رمان کامل بشه باید به کاربر بگید تا نوشته رو تصحیح کنه .  و اگر کاربری مطابق قوانین ننوشت،به نظر شما اهمیت نداد و سایت رو به خطر انداخت. به مدیران بگید تا رمان رو حذف کنند .  

و وظیفه دیگه شما اینه که به کاربران ایرادات املایی و نگارشی رو (زمانی که رمان درحال تایپ هست)بگید    تا کاربران نویسنده های حرفه ای تری بشن .  

ما فقط بعد از پایان رمان کار ویرایش رو انجام می دیم. قوانین نوشته شده و نویسنده ها قبل از تایپ باید قوانین رو بخونن و طبق اون رمان بنویسند. بعد از ویرایش رمان هر مشکلی که داشت به نویسنده اطلاع داده میشه تا اشتباهاتش در رمان های بعدی تکرار نشه. ویرایش رمان های کامل شده زمان خیلی زیادی می بره و متاسفانه ما زمان کافی برای رسیدگی به رمان های در حال تایپ نداریم. در این مورد با ادمین توافق شده. سپاس از توجه شما.

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

من برای راحتی کار خودتون گفتم بالاخره کاربری بدونه ایراداتش کجاست در نوشتن پارت های بعد دقت بیشتری میکنه و کارشما سبک تر میشه . 

در 4 دقیقه قبل، hopewritet313 گفته است :

متاسفانه ما زمان کافی برای رسیدگی به رمان های در حال تایپ نداریم. در این مورد با ادمین توافق شده. سپاس از توجه شما.

احتیاجی به خوندن پارت به پارت رمانا نیست  در همون پارت های اول هم  مشخصه . و کاربران دوست دارند نظر شما رو هم بدونن .شما به عنوان ویراستار در حین رمان یا پایان رمان  کاربر رو راهنمایی کنید بهتر بنویسه . 

درسته با ادمین توافق کردید ،من هم مدیر انجمن هستم به حرفای منم باید اهمیت بدید. 

• پسندیدم 3

لینک به ارسال
در هم اکنون، site mother گفته است :

من برای راحتی کار خودتون گفتم بالاخره کاربری بدونه ایراداتش کجاست در نوشتن پارت های بعد دقت بیشتری میکنه و کارشما سبک تر میشه . 

احتیاجی به خوندن پارت به پارت رمانا نیست  در همون پارت های اول هم  مشخصه . و کاربران دوست دارند نظر شما رو هم بدونن .شما به عنوان ویراستار در حین رمان یا پایان رمان  کاربر رو راهنمایی کنید بهتر بنویسه . 

درسته با ادمین توافق کردید ،من هم مدیر انجمن هستم به حرفای منم باید اهمیت بدید. 

حرفای شما کاملا درسته ولی واقعا زمان ما محدوده. پوزش منو بپذیرید.

• پسندیدم 2

لینک به ارسال

سلام خدمت کاربران عزیز سایت نودوهشتیا

بخش ویراستاری تشکیل شده از: کاربرانی که عنوان ویراستار دارند و وظیفه اونها ویرایش و تایید رمان های کامل شده هست.

یعنی پس از اینکه رمان شما نویسنده های عزیز کامل شد و به تالار رمان های کامل شده انتقال پیدا کرد، توسط ویراستار بررسی میشه و در صورتی که مورد تایید ویراستار قرار گرفت، پی دی اف رمان زده میشه و برای انتشار در صفحه اصلی سایت قرار می گیره.

کاری که ویراستار با رمان شما انجام میده:

1) غلط های املایی و تایپی شما رو تصحیح می کنه.

2) مشکلات سرهم نویسی شما رو تصحیح می کنه. مثلا: میروم= می روم   ،   آنها= آن ها   ،    حرفهای= حرف های    و...

3) اگر متن یا جمله ای تو رمانتون باشه که برای خواننده نامفهوم باشه، اون رو تصحیح می کنه.

4) رمان رو از نظر علائم نگارشی بررسی می کنه. مثلا هرجا نیاز به ویرگول(،) _ علامت تعجب(!) _ علامت سوال(؟) باشه، از این علامت ها استفاده می کنه.

5)  مهم تر از همه رمان شما رو از این جهت بررسی می کنه که: صحنه های جنسی و شهوانی یا تحریک کننده نداشته باشه. پس لطفا از خلق چنین صحنه هایی به شدت پرهیز کنید. چون ویراستار این صحنه ها رو حذف می کنه و ممکنه با حذف این صحنه ها بخش هایی از رمان شما به هم بخوره.

پس خواهش می کنم از این موارد در رمانتون پرهیز کنید: بوس لب، عشق بازی، هوس بازی، حرومزاده، دیوث ، تخت خواب رفتن ، سکس 6 *s*x ، توصیف بدن  ، بردگی ، هرزگی ، خوردن نوشیدنی غیر مجاز،  سقط عمد جنین، دختر فراری، زنا، فرزند نامشروع، بغل کردن و درآغوش کشیدن(با توصیف تحریک آمیز) و هر مورد دیگه که با دین الهی ما مغایرت داشته باشه.

اگر رمان شما، غلط های املایی یا نگارشی زیادی داشته باشه، یا اینکه صحنه های منشوری بسیاری داشته باشه، به طوری که ویراستار ناچار باشه کلمه به کلمه و خط به خط رمان شما رو ویرایش کنه، در این صورت کار ویرایش بر روی رمان شما انجام نمیشه ، رمان شما از تایید خارج ، و منتشر نمیشه.

پس لطفا لطفا لطفا تا جایی که می تونید، از خلق صحنه های تحریک آمیز بپرهیزید و علائم نگارشی رو رعایت کنید. 

هر چقدر رمان شما طولانی تر باشه و خطاهای نگارشی شما بیشتر باشه، ویراستار مدت زمان بیشتری رو صرف ویرایش رمان شما میکنه. ویرایش رمان گاهی ممکنه یک هفته زمان ببره. پس خواهش می کنم با رعایت نکاتی که گفته شد به ویراستار کمک کنید تا سریع تر کار ویرایش رمان شما رو تموم کنه.

گرافیست های محترمی که کار پی دی اف رمان رو انجام میدن، لطفا قبل از اینکه رمان توسط ویراستار تایید بشه، هیچ رمانی رو پی دی اف نکنند.

و در آخر از همه ی کاربران و نویسندگان عزیز خواهش می کنم با ویراستار همکاری لازم ررو داشته باشید. با سپاس از همه، موفق باشید.

کلماتی مثل کیفمو، کفشمو، کتابشونو و...

باید کیفم رو، کفشم رو، کتابشون رو نوشته بشن؟

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، Nilay گفته است :

کلماتی مثل کیفمو، کفشمو، کتابشونو و...

باید کیفم رو، کفشم رو، کتابشون رو نوشته بشن؟

بله از نظر نگارشی درستش همینه ولی اگه نویسنده اصرار داشته باشه به اون صورت نوشته بشه می تونه با ویراستارش به توافق برسه.

• پسندیدم 2
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، دراکولا گفته است :

آقا ی سوال

بوسیدن لپ هم قضیش منکراتیه؟

نه گونه مشکلی نداره در صورتی که مثبت هجده و منحرفانه توصیف نشه و ادامش به باریکی نکشه.

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
در 41 دقیقه قبل، Hani.ks گفته است :

نه گونه مشکلی نداره در صورتی که مثبت هجده و منحرفانه توصیف نشه و ادامش به باریکی نکشه.

مثلا جنبه منحرفانه ی بوسیدن گونه چیه؟

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، دراکولا گفته است :

مثلا جنبه منحرفانه ی بوسیدن گونه چیه؟

ببین درکل منحرفانه نیست اما نویسنده میتونه اونو جوری بنویسه که تحریک کننده باشه

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Hani.ks گفته است :

ببین درکل منحرفانه نیست اما نویسنده میتونه اونو جوری بنویسه که تحریک کننده باشه

آهاااااااااان اوکی

• پسندیدم 2

لینک به ارسال

بخش ویراستاری تشکیل شده از: کاربرانی که عنوان ویراستار دارند و وظیفه اونها ویرایش و تایید رمان های کامل شده هست.

یعنی پس از اینکه رمان شما نویسنده های عزیز کامل شد و به تالار رمان های کامل شده انتقال پیدا کرد، توسط ویراستار بررسی میشه و در صورتی که مورد تایید ویراستار قرار گرفت، پی دی اف رمان زده میشه و برای انتشار در صفحه اصلی سایت قرار می گیره.

2) مشکلات سرهم نویسی شما رو تصحیح می کنه. مثلا: میروم= می روم   ،   آنها= آن ها   ،    حرفهای= حرف های    و...

3) اگر متن یا جمله ای تو رمانتون باشه که برای خواننده نامفهوم باشه، اون رو تصحیح می کنه.

4) رمان رو از نظر علائم نگارشی بررسی می کنه. مثلا هرجا نیاز به ویرگول(،) _ علامت تعجب(!) _ علامت سوال(؟) باشه، از این علامت ها استفاده می کنه.

5)  مهم تر از همه رمان شما رو از این جهت بررسی می کنه که: صحنه های جنسی و شهوانی یا تحریک کننده نداشته باشه. پس لطفا از خلق چنین صحنه هایی به شدت پرهیز کنید. چون ویراستار این صحنه ها رو حذف می کنه و ممکنه با حذف این صحنه ها بخش هایی از رمان شما به هم بخوره.

پس خواهش می کنم از این موارد در رمانتون پرهیز کنید: بوس لب، عشق بازی، هوس بازی، حرومزاده، دیوث ، تخت خواب رفتن ، سکس 6 *s*x ، توصیف بدن  ، بردگی ، هرزگی ، خوردن نوشیدنی غیر مجاز،  سقط عمد جنین، دختر فراری، زنا، فرزند نامشروع، بغل کردن و درآغوش کشیدن(با توصیف تحریک آمیز) و هر مورد دیگه که با دین الهی ما مغایرت داشته باشه.

اگر رمان شما، غلط های املایی یا نگارشی زیادی داشته باشه، یا اینکه صحنه های منشوری بسیاری داشته باشه، به طوری که ویراستار ناچار باشه کلمه به کلمه و خط به خط رمان شما رو ویرایش کنه، در این صورت کار ویرایش بر روی رمان شما انجام نمیشه ، رمان شما از تایید خارج ، و منتشر نمیشه.

پس لطفا لطفا لطفا تا جایی که می تونید، از خلق صحنه های تحریک آمیز بپرهیزید و علائم نگارشی رو رعایت کنید. 

هر چقدر رمان شما طولانی تر باشه و خطاهای نگارشی شما بیشتر باشه، ویراستار مدت زمان بیشتری رو صرف ویرایش رمان شما میکنه. ویرایش رمان گاهی ممکنه یک هفته زمان ببره. پس خواهش می کنم با رعایت نکاتی که گفته شد به ویراستار کمک کنید تا سریع تر کار ویرایش رمان شما رو تموم کنه.

گرافیست های محترمی که کار پی دی اف رمان رو انجام میدن، لطفا قبل از اینکه رمان توسط ویراستار تایید بشه، هیچ رمانی رو پی دی اف نکنند.

و در آخر از همه ی کاربران و نویسندگان عزیز خواهش می کنم با ویراستار همکاری لازم ررو داشته باشید. با سپاس از همه، موفق باشید.

سلام من رمان تولدی از جنس جادو رو با دوستم می نویسم بعد ایشون تو یه صفحه جداگانه رمان ومعرفی کرده نه صفحه ای که پارت ها قرار میگیره الان اگه میشه بگید من چجوری ویرایش کنم وخلاصهداستان وهرچیزی که لازمه تو صفحه اصلی بزارم اخه هرکار میکنم نمیشه واگه بخوام الان بزارم میاد وسط داستان نه اولش

• پسندیدم 2

لینک به ارسال

سوال بعد اینکه ویراستار رو از الان باید انتخاب کنیم؟واگه اره از کجا باید باهاشون صحبت کنم؟

• پسندیدم 2

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، Anahita.amanat گفته است :

سوال بعد اینکه ویراستار رو از الان باید انتخاب کنیم؟واگه اره از کجا باید باهاشون صحبت کنم؟

نه، ویراستار بعد از تموم شدن رمان تعیین می شه و با نویسنده هماهنگ می کنه.

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، Anahita.amanat گفته است :

سلام من رمان تولدی از جنس جادو رو با دوستم می نویسم بعد ایشون تو یه صفحه جداگانه رمان ومعرفی کرده نه صفحه ای که پارت ها قرار میگیره الان اگه میشه بگید من چجوری ویرایش کنم وخلاصهداستان وهرچیزی که لازمه تو صفحه اصلی بزارم اخه هرکار میکنم نمیشه واگه بخوام الان بزارم میاد وسط داستان نه اولش

تاپیک رو دوستت ایجاد کرده و اون می تونه ویرایش کنه و در صفحه اول موارد لازم رو بنویسه؛ چون تو تاپیک رو ایجاد نکردی نمی تونی ویرایش کنی.

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، Nilay گفته است :

تاپیک رو دوستت ایجاد کرده و اون می تونه ویرایش کنه و در صفحه اول موارد لازم رو بنویسه؛ چون تو تاپیک رو ایجاد نکردی نمی تونی ویرایش کنی.

ممنونم

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، Nilay گفته است :

نه، ویراستار بعد از تموم شدن رمان تعیین می شه و با نویسنده هماهنگ می کنه.

یعنی رمان تموم شد همینجا باید اطلاع داد؟

• پسندیدم 3

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، Anahita.amanat گفته است :

تو رمان های کامل شده یه تاپیک ایجاد میکنی و لینک رمانتو میذاری.

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Anahita.amanat گفته است :

خانم نیلای پاسخ شما رو به درستی دادند. اگه بازم سوالی بود در خدمتم.

• پسندیدم 1

لینک به ارسال

توی رمان های هما پور اصفهانی صحنه های زیادی داره چرا اون ها رو کسی نمیگه حتما باید  رمان بدون هیچ صحنه ای باشه آخه دیگه اونکه رمان نیست خواهشا حد و مرزش رو دقیقا بگید  خواهشا یه تخفیفی قائل بشید دیگه خواهش میکنم 👍

• پسندیدم 1

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، fatemeh_5656 گفته است :

توی رمان های هما پور اصفهانی صحنه های زیادی داره چرا اون ها رو کسی نمیگه حتما باید  رمان بدون هیچ صحنه ای باشه آخه دیگه اونکه رمان نیست خواهشا حد و مرزش رو دقیقا بگید  خواهشا یه تخفیفی قائل بشید دیگه خواهش میکنم 👍

عزیزم دست ما نیست اگه رمان مشکل داشته باشه سایت اخطار میگیره.

جدیدا سخت گیری ها بیشتر شده و خیلی جاها دیدم رمان های خانم پور اصفهانی هم سانسور میکنن.

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

سلام میخواستم بدونم وقتیدارم رمان میدم می تونم همراهش یه رمان دیگه هم بدم توسایت

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انکی دروید