رفتن به مطلب
meli.km

درخواست ناظر رمان عاشقانه ای ناآرام

پست های پیشنهاد شده

سلام ☺

درخواست ناظر برای رمانم رو دارم ❤

http://forum.98iia.com/topic/1298-رمان-عاشقانه-ای-ناآرام/

@samanehaminian69 @fereshteh98 @zhrw._.ms @ZHILA مرسی 😍

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 دقیقه قبل، meli.km گفته است :

سلام ☺

درخواست ناظر برای رمانم رو دارم ❤

http://forum.98iia.com/topic/1298-رمان-عاشقانه-ای-ناآرام/

@samanehaminian69 @fereshteh98 @zhrw._.ms @ZHILA مرسی 😍

سلام عزيزم 

رسيدگى مى شه نازنين لطفاً صبور باشيد♥️

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در هم اکنون، samanehaminian69 گفته است :

سلام عزيزم 

رسيدگى مى شه نازنين لطفاً صبور باشيد♥️

خیلی ممنون ❤❤❤❤

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در هم اکنون، samanehaminian69 گفته است :

نقد رمانتون با من عزيزم 

تاريخ شروع 

٧/٢٠

تاريخ اتمام 

٧/٢٣

😍😍

آخ جوووووووون 😍😍😍😍😍

مرسیییییی ❤❤❤❤

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، meli.km گفته است :

آخ جوووووووون 😍😍😍😍😍

مرسیییییی ❤❤❤❤

عزيزمى گل دختر ناز😍😘♥️

• تشکر 1

لینک به ارسال

گل دختر ناز ناظر شما خانوم @maede._.tz هستند و من بى نهايت از صبر و همراهى شما ممنونم.

من الان نقدشون رو مى زارم و لازم بدونيد من تمام نقدشون رو قبول دارم و تمامش حرف هاى منم هست.

موفق باشيد عزيزم♥️♥️♥️

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، samanehaminian69 گفته است :

گل دختر ناز ناظر شما خانوم @maede._.tz هستند و من بى نهايت از صبر و همراهى شما ممنونم.

من الان نقدشون رو مى زارم و لازم بدونيد من تمام نقدشون رو قبول دارم و تمامش حرف هاى منم هست.

موفق باشيد عزيزم♥️♥️♥️

خیلی ازتون ممنونم 😍

• تشکر 1

لینک به ارسال

نقد رمان عاشقانه ای نا آرام:

با سلام خدمت نویسنده خوش ذوق:

خلاصه:  این متنی که نوشتین(دختری از جنس من ، از جنس تو ، از جنس همه ی ما . که فقط یک گناه مرتکب شده بود . گناهی نابخشودنی ... عاشقی !!! او هم یک دختر است . حوا گونه فکر می کند . فقط به خاطر یک سیب ، تا کجا باید تاوان دهد ...؟؟!!!) خلاصه محسوب میشه! ولی شما به اشتباه نوشته بودین مقدمه!

اسم رمان: اسم خوبی برای رمانتون در نظر گرفتید و آدم با شنیدن اسم رمانتون میتونه حدس بزنه که رمانتون درمورد فراز و نشیب هایی هستش که توی عشق احساس میشه.

مقدمه: به نظرم شما این متن رو

عاشقانه ای به شیرینی لبخند تو ...

عاشقانه ای به زیبایی چشمان تو ...

عاشقانه ای به راحتی آغوش تو ...

عاشقانه ای به نا آرامی حال این روز های تو ..

به نظر میاد شما این متن رو به به عنوان مقدمه اتون در نظر گرفتین. مقدمه خوبی هستش ولی بهتر بود کمتر از تکرار استفاده میکردین چون از جذابیت متنتون کم میشه

شروع داستان: شروع داستانتون از زبان دانای کل بود. شروع خیلی جذابی نبود. می تونستین اطلاعاتی رو که یک جا دادین به مرور  و در طی پروسه داستان بیانش کنین.  چون اطلاعاتی که یک جا داده بشن یک جا هم فراموش میشن بهتر بگم اگه قوی تر شروع کنین بهتر و بهتر پیش میرین.

باور پذیری داستان: داستانتون در مورد عشقی بود که در وجود هر دو طرف بود. شما توی داستان بیان کردین که تنها شیفته چهره نشدین. پس بهتر بود از زبان ملینا هم بیان کنین که چی باعث شده که عاشق کیان بشه! همونطور که از زبان کیان بیان کردین. در یه قسمت از داستان گفته بودین که مادر ملینا گفته "پاشو پاشو آسفالت شدم ." به نظرتون طبیعیه که مادری که خودتون بیان کردین شخصیت جدی ای داره اینطوری صحبت کنه؟! یا مثلا موقعی که کیان قضیه عشقش با ملینا رو تو جمع بیان کرده بردیا داشته سیب گاز می زده! اینجا دو حالت وجود داره یا بردیا میدونسته که چیزی بینشونه که اگه اینجوری بوده باید کمی در رمانتون بهش اشاره می کردین. در غیر این صورت، هرجور حساب کنین میفهمین که باید یه ریکشنی بده نه حتما عصبانیت ولی تعجب چرا!

ژانر: نوشته بودید عاشقانه و اجتماعی. بهتره بهش ژانر طنز رو هم اضافه کنین. ولی نمیتونم به ژانر اجتماعیتون ایراد بگیرم چون شاید ممکنه در ادامه بخواین به یکی از معضلات اجتماعی بپردازین.

شخصیت پردازی: خب تو این قسمت خوب عمل کرده بودید ولی فقط درمورد شخصیت ملینا و کیان! درسته که اونا شخصیت های اصلی هستند و بیشتر باید بهشون بپردازین ولی به طور قطع باید اشاره ای به شخصت سایر کاراکتراتون مثل مانیا مانلی بردیا و بقیه هم بکنین همونطوری که شخصیت عنق رومینا رو در آورده بودین

ایده: ایده نویی نبود. ولی نو نبودن ایده موجب بد بودن رمان نبوده بلکه این نویسنده ها هستن که میتونن کیفیت یک رمان رو تعیین کنن.

سیر رمان: سیر رمانتون در اول خیلی سریع بود ولی نکته مثبتی که داشت شما در ادامه بک زدین و خیلی قسمت رو از زبان کیان بیان کردین. در عین حال همچنان میتونین به اتفاقاتی که میوفته شاخ و برگ بیشتری بدین.

دیالوگ و مونولوگ: در این زمینه نسبتا خوب عمل کرده بودین. خیلی جاها دیالوگ ها رو خلاصه کرده بودین مثلا: احوالپرسی کردیم. و این خیلی خوبه. ولی هنوزم میتونین روش بیشتر کار کنین. مثلا قسمتی که گفته بودین کیان گفته الان عهد قاجار نیست که... وبردیا هم چیزی تو همون مایه ها گفته بود! نمیخوام نقدی به عقاید کاراکتراتون بکنم ولی به نظرتون اینطوری شخصیت همه کسایی که به چیزهایی اعتقاد دارن رو هم میبرین زیر سوال؟

توصیفات: توصیفاتتون خیلی خوب بودن. هم توصیفاتی که درمورد حالات شخصیتهاتون کرده بودین هم در مورد مکان! ولی بهتون پیشنهاد می کنم توی هر پارت کمی از توصیفاتتون رو کم کنین تا دل خواننده ها رو نزنه!

فضا سازی در داستان: نمیگم بد بود ولی به مراتب میتونست بهتر و بهتر باشه. شما میتونستین روی اتفاقاتی که میوفته خیلی و خیلی بیشتر مانور بدین.

رعایت نکردن لحن نوشتاری: لحنتون محاوره ای بود ولی در برخی موارد از لحن ادبی استفاده کرده بودین. استفاده از لحن های متفاوت یکی از نقاط ضعف هر رمان محسوب میشه و بهتر حواستون بیشتر روی این مورد باشه.

علائم نگارشی و غلط املایی: مشکلی در این زمینه به چشمم نخورد و این یکیاز نکات خیلی مثبت رمانتون بود تبریک میگم. اما واقعا نیاز نیست که از سه تا علامت تعجب پشت سر هم استفاده کنین یه دونه هم همون مفهوم رو میرسونه

نکات اخلاقی: به جز بوسه ای که کیان از ملینا گرفت مشکل دیگه ای ندیدم.

رعایت قانون و شرع اسلام: یه قسمت نوشته بودید که جامی توی دسته کیان بوده! نمیدونم ایراده یا نه ولی به نظرم میتونستین از چیزای دیگه هم استفاده کنین.

تکرار کلمات: مورد خاصی به چشمم نخورد جز قسمت مقدمه که گفتم

رعایت نکردن فعل و فاعل: خب میدونین که اگه این قسمتو رعایت کنین به مراتب خواننده هاتون بیشتر و راحت تر میتونن باهاش ارتباط برقرار کنن و شما هم در بیشتر موارد این رو رعایت کرده بودین.

رعایت هدف سازی پارت ها: بعضی پارت هاتو اتفاقات زیادی درشون میوفتاد و بعضی ها به مراتب کم تر اما خوب بود.

نثر: نثر روانی داشتید و خواننده ها دچار سردرگمی نمی شدند.

نکته آخر: بهتون پیشنهاد میدم به جای کشیدگی حروف از لفظ های متفاوتی استفاده کنین. مثل: فریاد کشیدو...

در کل رمان خوبی داشتید و اگه نکات رو رعایت کنین به مراتب بهتر و بهتر میشه! موفق باشید

گروه ناظران سايت نودوهشتيا

@maede._.tz

لطفاً نام ناظرتون رو درپارت اول ويرايش كنيد عزيزم♥️♥️

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

بازم من همجوره كنارتم و مى تونى تا آخر رمان رو منم حساب كنى عزيزم♥️♥️♥️♥️

• تشکر 1

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، samanehaminian69 گفته است :

بازم من همجوره كنارتم و مى تونى تا آخر رمان رو منم حساب كنى عزيزم♥️♥️♥️♥️

خیلی خیلی ممنونم 🌹🌹🌹

• پسندیدم 1
  • تشکر 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری